STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00

Muslera 1 maç ceza aldı arkadaşlar Ankaragücü maçında sahada daha fazla almış olsaydı açıklanırdı.

servet umarım yine oynamaz . kazım da sağ çizgide oynamaz .

-----------aykut----------

sabri-g.zan-ujfa-hakan

eboue-melo-selçuk-riera

------baros--elmander---

bu 11le çıkalım , 4ten aşağı gol atarsak bir daha entry yazmayacağım .

oynamacaklarini bildigin icin bu kadar emin konusuyorsun :p:D

Kırmızı yiyen en az 2 hafta ceza almıyor mu ?

Hakemin raporuna bagli bu. Eger hakem Muslera tekme attigi yüzünden kirmizi verdigini yazdiysa raporuna, en az 2 mac ceza alir ama eger Muslera son adam oldugu icin kirmizi aldigini yazdiysa bu ceza 1 mac olur sadece.

Her Ankaragücü denildiğinde bu iğrençlik gelir aklıma...

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY[/video]

Yeri değil ama sen yerine koymadıgın için yorum yapıyorum, servetin art niyetli olmadıgına inanan ender kişilerdenim, topu önüne alıp vurmak istediğine eminim ve cok ağır kaldı o yüzden olan oldu , servet kompany puyol vs kadar aktif değil , bu onun her zaman yapabileceği bir hata bence

Yeri değil ama sen yerine koymadıgın için yorum yapıyorum, servetin art niyetli olmadıgına inanan ender kişilerdenim, topu önüne alıp vurmak istediğine eminim ve cok ağır kaldı o yüzden olan oldu , servet kompany puyol vs kadar aktif değil , bu onun her zaman yapabileceği bir hata bence
E sonra adam topa vururken topun önüne geçeceğine adam kendisini koruyor onu nasıl açıklayacaksın ? :D

Bütün arkadaşlar bu maç için çok rahat ama inşallah futbolcularda böyle düşünmüyordur. Ben beklentilerin aksine zor bir maç olabileceğini tahmin ediyorum. İnşallah yanılan ben olurum...

Ne esmer ne kumral nede sarışın,CİMBOMUM sen benim tek Aşkımsın...:gs:

Hakemin raporuna bagli bu. Eger hakem Muslera tekme attigi yüzünden kirmizi verdigini yazdiysa raporuna, en az 2 mac ceza alir ama eger Muslera son adam oldugu icin kirmizi aldigini yazdiysa bu ceza 1 mac olur sadece.

Bünyamin Gezer kırmızıyı oyuncuyu yaralamaya yönelik hareketten verdiğini söylemişti, yani Ankaragücü maçında da yok.

Pek zorlanacağımızı sanmıyorum, ama yine de iyi mücadele edip kazanabileceğimiz maçı saçma şekilde puan kaybetmeden tamamlamamız gerektiğini düşünüyorum.

En az kadar Eskişehir maçı kadar oynamalıyız. Artık deplasmanda kazanalım. Ankara deplasman sayılmaz ama:)

Üst Alt