STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00

bizim takımı her takım yenebilir. Rezil bir futbol oynuyoruz. Hücum organizasyonu sıfır. 1 gol yersek maçı çeviremeyiz. Hele riera'ya yıllık yaklaşık 3m euro halikaten tez konusu olur. Adam bildiğiniz vasat.

pek fazla isik vermese de, bunu söylemek icin daha erken. adam 2. macina cikti. ayrica sakatlik dan dolayi da efektif bir hazirlik dönemi gecirmemis. :)

Bu maçı alırsak Bursa maçınıda alırız

Bu maçı alamazsak Bursa maçını gene alırız :D

Kazandığımız takdirde, Bursa maçını 45 bin taraftar önünde oynatacak maçtır.

Eger hedefimiz varsa böyle maclari kazanmaliyiz kesinlikle. Lafi bile olmamali. Ankaragücü´nün durumu malum. Böyle maclarda puan kaybettigimiz takdirde sampiyonluktan bahsetmemek lazim. Güveniyorum Aslanlara. Insallah kazaniriz ve su lanet deplasman fobisini de bi kirmis oluruz.

Şu olimpiyat stadları tarzı atletizm pistiyle çevrili stadları bir türlü sevemedim

Bakıyorum herkes yine havaya girmiş

Sindire sindire gidelim

İnşallah kazanırız

Ankaragücü bana göre ligin en vasat takımı,Ama yinede dikkatli olmalıyız,erken dakikalarda atacagımız bir gol cok güzel olur.

İ.B.B, Fenerbahçe'den

Gaziantepspor, Beşiktaş'tan

Kayseri, Mersin'den puan alıp,

Biz de Ankaragücü'nü yenersek güzel olur. :)

Biletler yarın mı satışa çıkacak acaba nasip kısmet olursa gidip takımımızı destekleyeceğiz.

Hala maça gitmek için biletlerin açıklanmasını bekliyorum HALA! Bi haftadır günde bin defa girip çıkıyorum sitelerine ses yok. Biletix'e bakıyorum yok. Nedir abi bu işin kuralı?

Hala maça gitmek için biletlerin açıklanmasını bekliyorum HALA! Bi haftadır günde bin defa girip çıkıyorum sitelerine ses yok. Biletix'e bakıyorum yok. Nedir abi bu işin kuralı?

Bizde bekliyoruz Serap sakin ol :D Yarın çıkar diye düşünüyorum biletler inşallah bitmeden alabiliriz :D

Evet ya biletler ben evdeyken çıksa da alsak. Bilet kalmamasından çok korkuyorum. :eek:

Üst Alt