STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:5 | Ankaragücü - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00

ilk golu erken bulursak maç rahat geçer, onun için ne yapip edip erkenden bi gol atmaliyiz

Ankaragücü, yaşadığı kaosun etksinden daha kurtulamadı ki ligde aldığı sonuçlar bunu gösteriyor. Önemli isimlerini de kaybetti. Bizim, deplasman sıkıntımızı yenebileceğimiz en iyi maç bu olsa gerek. Galibiyetten başka birşey düşünmüyorum.

Saldır Pitbull ! Isır Pitbull ! Coştur bizi Pitbull !!!

...........aykut.........

sabri..ujfa..servet..hakan

............melo...........

eboue...selçuk....riera

..........elmander.........

............baros........

4-4-2 oynat be hocam ..

bizim takımı her takım yenebilir. Rezil bir futbol oynuyoruz. Hücum organizasyonu sıfır. 1 gol yersek maçı çeviremeyiz. Hele riera'ya yıllık yaklaşık 3m euro halikaten tez konusu olur. Adam bildiğiniz vasat.

yahu biz en son ne zaman deplasmada kazandik,

2 Ekim'de tarihe taniklik edebiliriz belki...

alacağız başka yolu yok bize ne kadar bilet ayrıldı bilgisi olan maça bende gideceğim haydi cimbom galibiyet serisine devam

Melo zaten kafadan bitane atarsa 3-4 gol atabiliriz. en az 0 en fazla 2 tanede yeriz.

Ankaragücü içinde bulunduğu durumunda etkisiyle bugüne kadar çok kötü sonuçlar aldı. 100 yılı aşkın lig tarihi boyunca böyle zor günler yaşamayan klüp neredeyse yabancısız oynamakta. Oynayan türk oyuncular da maddi sıkıntı çekmektedir. Son hafta maçlarında alınan 1-1 lik beraberlik bizleri yanıltmasın. Çünkü Ankaragücü ve Gençlerbirliği arasında oynanan derbilerin çoğu beraberlikle bitiyor.

Galatasaray ımızın bu maçı rahat almasını bekliyorum. Bol gollü bir galibiyet oyuncular içinde biz taraftarlar için de büyük moral olacaktır. En büyük beklentim ileri uçtaki oyuncularımızın birer gol bulması. Yorulan bir A.Gücü karşısında oyunun ilerleyen dakikalarında Sercan ın oyuna girip gol atmasını umuyorum. Sanırım Fatih hoca Eskişehir kadrosunu bozmayacaktır. Bu maçta en çok merak edeceğiniz olay 3000. golü kimin atacağı olsun derim ben. Çünkü fazla zorlanmayacağız gibi geliyor.

Galatasaray handikaplı kazanır net. Gökçek kümeye.

tonyalı tisdalle var orda zenci çok dikkat etmeliyiz gerisi boş :)

Şu maçı kazanırsak seri yakalarız diye ümit ediyorum.

Her Ankaragücü denildiğinde bu iğrençlik gelir aklıma...

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY[/video]

Servet gibi futbolcu olmayan adamların akla gelmesi için aslında Ankaragücü denmesine bile gerek yok, ben her hafta mac kadrosunda olmasından bile tiksiniyorum.

Hele de Sabri'ye reyis falan diyip konuşanlardan...

Geçen seneki Ankaragücü maçı aklıma geliyor.Ulan Barış Özbek...:eek:

Servet gibi futbolcu olmayan adamların akla gelmesi için aslında Ankaragücü denmesine bile gerek yok, ben her hafta mac kadrosunda olmasından bile tiksiniyorum.

Hele de Sabri'ye reyis falan diyip konuşanlardan...

öyle deme sabri Galatasaray'lı yea

Üst Alt