STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu| 17 Ekim

bak net söylüyorum = fenerbahçe dünya üzerindeki en adi kulüp, bu federasyon ve hakemler yine şampiyon yapacak bunları. NET.

Kuduruyorum! Cok balli takim diyecegim. Ama bu kadar cok balli olamaz bir takim. Bu anormaldir!

Sikebahcenin "marka degerini" yükseltme hareketlerdir bunlar! Mali den talimat gelmisdir!

Ne ballı bir takım su Fener ya,tam golü yiyecekken yine el clasiko bir gol atıyorlar.Salak kaleci nasıl elinden kacırıyorsun!Yoksa kacıttıran bazı gücler mi var anlamıyorum ki,yok böyle bir dengesizlik!Pesinden birde kırmızı görünce macta haliyle finisi kırdı dogal olarak.

Buna ragmen Fener yine cok rezil top oynadı.Ama bu böle devam etmez,BJK ye caktıkları gibi elbet biride cakar size,kimse cakamazsa biz koyarız;)

evet-ben-de-timsah-y%C3%BCr%C3%BCy%C3%BC%C5%9F%C3%BC-yapt%C4%B1m_114169.jpg
forumdakiler bunu tattığında burda yoktum ama

fenerbahce-sivas-mersin-kume-dustumu2.png

o gün burda olucam.

ben artık aziz yıldırım'ın salıverilmesini istiyorum. adam dışardayken bile hakemler bu kadar pislik yapmıyorlardı fenerin kazanması için.

neler oluyor!!!

Fener sezon basından belli berbat top oynuyor,bu oynadıkları oyunun karsılıgı en fazla 5-6 puan

Hakemler güclünün yaninda, hakin degil. Sikebahce dünyanin her bir liginde, 2lige degil 4 lige düserdi. Burda kimse düsüremiyor. Demeki Fener cok güclü.

gazozuna maçlar aslında yorum yapmaya değmez ama bi anlık sinir işte. neyse ..

bir hakem zuritanın elle gol atmasını görebiliyorken, bekirin elle topu kesmesini görmemesi tesadüfmüdür?

Hakemleri fener maçlarından önce tehdit edip, korkutuyorlar çok net. Bu maçlardaki hakem hataları sadece şikeden değil. Hakemleri birileri çok pis korkutuyor ailelerine varan tehditler bile olabilir. Ben buna %100 inanıyorum. MİY nun penaltısını hakem %100 gördü ama veremedi ödü koptu. Allahtan korkan bir tane fenerlide buna hayır diyemez.

Üst Alt