STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe| 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:6 | Mersin İY 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu| 17 Ekim

Bu adamlar hala şikeye devam ediyor. İddianameden sonra da hiçbir şey olmayacak.

10 kisi kalan,Bank Asya Liginden cikan takima bile hakem´i satin aliyorlar.

Sözün bittigi yer.

dün hakemin bizi katledişi ve haftalardır hakemlerin fenere maç kazandırmaları.

Bu olanlar Galatasaray ı o kadar çok sevmeme neden oluyor ki sizlere karşı nefretim her geçen gün kat ve kat artıyor.

Tesadüfe bak:

Azize nin bütün pislikleri ortaya cikarken,Galatasarayin basina sikeye karsi olan yönetim gelirken Bünyamin Gezer,Karabük macindan 2 hafta sonra, kariyerini sonlandiriyor.

ulan birde üste çıkıyorlar şike yapıp övünüyorlar kafayı yiyeceğim evde yeter laaannnn yeter ..

Ulan yeter çıldırıcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm resmen şike yapıyorlar ulan..!

Rıdvan ne dedi beyler, mükemmel Barça futbolundan bahsettimi Kocaman'ın oynattığı?

Ben böyle bir şey görmedim..Yahu çıldırıcam..Şu mersin şu maçta puan alamadıya yazıklar olsun..

özer 100 tane faul yaptı bir tane sarı kart vermedi..alex şerefsizi her pozisyonda bok çuvalı gibi atıyor kendini faul..rakibede sarı kart bol..Yahu gerçekten attıkları goller,elle oynamalar kamera şakası falan mı yapılıyor yeter be...

Hakem şerefsizleri şu aldığınız parada biraz hakkım varsa helal emiyorum..Aldığınız paralar haram olsun..

Galatasarayın yöneticileri bu kadar olaydan sonra çıkıp bir iki kelime etmiyorsanız Galatasaray sevgisinden bahsetmeyin..nefrit ettirdiniz kemdinizden be...

mersin oyuncularını ve taraftarını özellikle Galatasarayı misafir ettiklerinde görücem bakalım ne kadar ateşliler..

Galatasaray başkanı ve yöneticileri dahil şu futbol camiasından artık nefret etmeye başladım..Konuşun ulann konuşun...

net penaltısı verilmedi mersinin,izlerken utandım bunlarda utanma arlanma yok mu yahu,kul hakkına girer bu kadarı da

bu ballı takım hakemler ve satılmış futbolcular olmadan ne zaman maç kazanacak??bütün fahiş kaleci hataları neden hep bunların maçında yaşanıyor..savcı berk göreve...

40 metreden gelen gol ve kalecinin asist ettiği goller komik. Bunlara hakem birşey yapamazdı.

Hakem Mersin 'in sayılmayan golünde de yanıldı. El ile hamle etmek isteyen oyuncuya kanmayı tercih etti, golü Yobo 'nun kendi kalesine attığına inanmak istemedi !.

Peki bu hakem ilk yarıda kaleye giden topu elle kesen FB liye neden penaltı çalamadı? İşte bütün mesele burada.

Nefretin dağ gibi büyüdü Fenerbahçe. Hakemin kollamadığı bir gün, biri seni evire çevire yenecek ama, durun hele bir bakalım. :mad:

Çok şike hareketler bunlar. Rıza okuyorsan bunu sana gelsin kardeşim bu mesajım. Ne demiştim sana gündüz. MİY ve FB arasında Şike kardeşliği var. Nobre armut toplarken sakatlanmadı ;) Sonuç belliydi. İddia yapılırdı bu maça :)

Maçı izlemedim ama dediğin gibiyse reis, Umarım o biri biz oluruz ;) Hatta mümkünse bizle maç yapana kadar hiç yenilmeden gelsinler biz onları darmaduman edelim.

40 metreden gelen gol ve kalecinin asist ettiği goller komik. Bunlara hakem birşey yapamazdı.

Hakem Mersin 'in sayılmayan golünde de yanıldı. El ile hamle etmek isteyen oyuncuya kandıi golü Yobo 'nun kendi kalesine attığını göremedi.

Peki bu hakem ilk yarıda kaleye giden topu elle kesen FB liye neden penaltı çalamadı? İşte bütün mesele burada.

Nefretin dağ gibi büyüdü Fenerbahçe. Biri evire çevire yenecek ama, durun hele bir bakalım. :mad:

49 konuk fenerli ise o kadar nefret o kadar nefretki sormayın....zihniyetiniz desen bozuk cahilce...angutsunuz normal.hakem 3 maç aldırdı size helal olsun ananızın ak sütü gibi.platini gerdek gecesini bekliyo.o gece kadınlığınızı gösterin.

Hakem Mersin 'in sayılmayan golünde de yanıldı. El ile hamle etmek isteyen oyuncuya kanmayı tercih etti, golü Yobo 'nun kendi kalesine attığına inanmak istemedi !.

Nefretin dağ gibi büyüdü Fenerbahçe. Hakemin kollamadığı bir gün, biri seni evire çevire yenecek ama, durun hele bir bakalım. :mad:
önce darbe yiycekler sonra olacak olur zaten.

Üst Alt