STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

yavas yavas sezonun basindna beri dediklerimi demeye basliyor millet

hatirlasin hamit 1 mac bile oynamadan hamitin kanattaki performansini bizim millet hic bi rzaman begenmez ve bu yuzden hep elestirilir demistim, hala duruyor o mesaj orda.

hamit sag ic orta saha oyuncusudur benim icin.

orda cok daha rahat vede cok daha effektif oynayacaktir kendisi

aynen şut çekmek için içeri dogru girmekle cebelleşmez. daha iyi şutlar çeker. hamit sorumluluk alan biri zaten. sagda aydın oynasın. 4-3-3 oyanaycaksak burak sag forvet oynar. ön tarafa top tutan bir adamda alınabilir tabi ama hoca ne düşünüyor bilemedim.

oğuzhanı izledikten sonra bu yılki selçuk*2=Oğuzhan

Necip geçen yılki melo

BEşiktaş takım olarak bizden 1 gömlek öndeler

Ne yazık ki bizimkiler kendilerini dev aynasında sandı

aynen şut çekmek için içeri dogru girmekle cebelleşmez. daha iyi şutlar çeker. hamit sorumluluk alan biri zaten. sagda aydın oynasın. 4-3-3 oyanaycaksak burak sag forvet oynar. ön tarafa top tutan bir adamda alınabilir tabi ama hoca ne düşünüyor bilemedim.

su anda 4-3-3 icin sag taraf sorunlu

solda amrabat var 4-3-3 benim ana sistemim diyen

ortada burak oynar iyi kötü

sag taraf icin ocakta birini alsinla riste, dribling yapabilen, top tutabilen vs teknik birini yani, öyle cok skorer biri olmasi sart degil.

ama 4-3-3 tede amrabat is yapamazsa iste o zaman olay karisiyor.

ama ben umutluyum, neden mi, birincisi 3 orta saha olunca selcukun performansi artar, daha rahat, serbest oynar, melo rahatca defansina kosantre olabilir, hamitte daha cok sorumluluk alip, kendini gösterebilir.

yani orta sahadaki 3'lü birbirini cok iyi tamamlar gibi.

bunlarin performansi artinca amrabatinda az cok kipirdamasi sart.

amrabattan harikalar beklemiyoruz zaten, az cok istatistik yapsin, faydali olsun.

sag taraf icinde alicagimiz adam iyi cikarsa tamamdir iste.

Fernandes olmadan kazanmak büyük iş bjk açısından . Şaka maka 1 puan kaldı aramızda ve bizim fikstür daha zor liderlik gidebilir oyuncuların akıllarını başına alması lazım . Haftaya eskişehirle inönüde oynuyolar bakalım o maç ne olucak

su anda 4-3-3 icin sag taraf sorunlu

solda amrabat var 4-3-3 benim ana sistemim diyen

ortada burak oynar iyi kötü

sag taraf icin ocakta birini alsinla riste, dribling yapabilen, top tutabilen vs teknik birini yani, öyle cok skorer biri olmasi sart degil.

ama 4-3-3 tede amrabat is yapamazsa iste o zaman olay karisiyor.

ama ben umutluyum, neden mi, birincisi 3 orta saha olunca selcukun performansi artar, daha rahat, serbest oynar, melo rahatca defansina kosantre olabilir, hamitte daha cok sorumluluk alip, kendini gösterebilir.

yani orta sahadaki 3'lü birbirini cok iyi tamamlar gibi.

bunlarin performansi artinca amrabatinda az cok kipirdamasi sart.

amrabattan harikalar beklemiyoruz zaten, az cok istatistik yapsin, faydali olsun.

sag taraf icinde alicagimiz adam iyi cikarsa tamamdir iste.

burak aslında kanattan olma forvet. sag forvet. ön tarafta topları tutacak biri lazım bilmiyorum. ya da buragın durmadan top istop etmesini ögrenmesi lazım. sabah akşam buna çalışacak. kafa toplarında bunu başardı. onuda başarabilir. amrabata gelince valla onun yerine aydın oynasa daha verimli oynar. dar alanda hiç çalım atamıyor. açık alandada topu atıp adamı geçip saçma ortalar yapıyor. aykut demiri sol beke alıp rierayı önede çekebiliriz belki. rieranın attıgı çalımları gördük. adam rahat çalım atıp içeri girebiliyor. ben rieradan ümidi kesimiştim ama adam iş yapıyor. amrabatta teknik yok. olsa oda belki alışır derdim. tam yedeklik oyuncu amrabat.

burak aslında kanattan olma forvet. sag forvet. ön tarafta topları tutacak biri lazım bilmiyorum. ya da buragın durmadan top istop etmesini ögrenmesi lazım. sabah akşam buna çalışacak. kafa toplarında bunu başardı. onuda başarabilir. amrabata gelince valla onun yerine aydın oynasa daha verimli oynar. dar alanda hiç çalım atamıyor. açık alandada topu atıp adamı geçip saçma ortalar yapıyor. aykut demiri sol beke alıp rierayı önede çekebiliriz belki. rieranın attıgı çalımları gördük. adam rahat çalım atıp içeri girebiliyor. ben rieradan ümidi kesimiştim ama adam iş yapıyor. amrabatta teknik yok. olsa oda belki alışır derdim. tam yedeklik oyuncu amrabat.

burak no

amrabat no

o zaman sistemle ugrasmaya gerek yok, ancak transferlerle halledilecek bir sorun bu, sana göre.

Besiktas'a Hakan Balta ve Ceyhun'u versek hemen atlarlar ancak bizim 1 puan gerimizdeler sadece.

burak no

amrabat no

o zaman sistemle ugrasmaya gerek yok, ancak transferlerle halledilecek bir sorun bu, sana göre.

buraga no demiyorumda amrabata no diyorum. mevcut bulunan adamlardanda belki alternatif üretebilirsin dedigim gibi riera şu an açılmış gözüküyor öne çekebilriiz. transfer şart. transfer etmezsek şampiyon olamazmıyız tabiki olabiliriz. ama hepimiz burda kanser oluruz. transfer etmek için transfer etmeyecekler ama. zaten bizde sistem yok salman. kaos futbolu oynuyoruz.

adamlar gümbür gümbür geliyor bu maci izlemedim ama son haftalarda en göze hos gelen futbolu besiktas oynuyor , eger devre arasi iyi transfer yapabilirlerse sampiyonluga rahat oynarlar ama maglum paralari yok

Bu sene transferde ihtiyac olan bölgelere yetersiz oyuncular aldık ve eksik yaptık.İyi olanlarda bu sene bozulunca böyle patlak geciriyorz.Halen sans var toparlanıp devre arasına kadar bi sekilde idare etsek yeniden sahlancaz ama zor gibi duruyor daha derbilerde var.Takım icinde problemler var gibi bi türlü takım olamadık gitti.

Zaten bir gecen seneki istikrarı devam ettirmeyi basarsak avrupadan ikinci kupada gelecek ama hep tokez hep tokez

Devre arası transfer yapabilirlerse en ciddi rakibimiz olurlar , adamları nasıl kolluyolar hale bak kaç haftadır ofsayt goller yıldırım demirören yeter diyesim geldi

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | İkinci Yarı | 1 Aralık

ben söyledigimde şikeyi kastetmemiştim ama ulan sanki bu ülkede şike olmadı gibi konuşuyor arkadaşımız. şikeyi yapan takımın başkanı federasyonun başına geçtigi bir ülkede sanki herşey normalmiş gibi davranmak neyin nesidir onuda anlamam. şikeye cezada gelmedi. demekki serbest. ben kalecilerin daha motive oldugunu söyledim. bu bir gerçek.herhangi bir maçta şike olmadıgını kimse iddia edemez bu satten sonra.

Yahu arkadaş ne güzel söylüyorsunuz bunları ,şerefsiz hakemlerden de bahsediyorsunuz ama bunların hepsini dile getirmesi gereken bu klübün haklarını çatır çatır koruması gereken yönetime iki laf etmiyorsunuz.Nasıl bir mantıkdır bu.

Forumda sürekli kısır döngü tartışmalar,sürekli ben haklıyım kavgaları.Hiç kimsenin sağ duyulu davranarak Galatasarayın menfeatlerini düşündüğü yok.Galatasarayın menfeatini düşünen adamın şu yönetimi yerden yere vurması gerekir.

Ulan şike şike şike eyvallahta senin yönetimin ,başkanın adamlara kucak açmış,hala iki tane şerefsiz camianın ne bok olduğunun farkında değiller.Şu koca kafalı federasyon başkanına iki laf sokmaktan aciz yönetimin var senin.Hatta destek veren.Var mı bunun ötesi.Biz hala burada birbirimizi yiyelim.Bir tane adam var yönetimde onuda alaşağıya etmeye çalışıyorlar.

Bjk ye gelirsek bir kere lokum gibi hakemler var karşılarında ,çünkü alehlerine ufacık bir hatada aslan gibi takımlarını savunan teknik adamları ve yöneticileri var.

Adamlar maç içerisinde sürekli hareket halinde ve yardımlaşarak oynuyorlar.Sahada garip garip hereketleri yok.herkes ne yaptığının farkında.Bizim takıma göre daha hareketli oyunculara sahipler.Birde bunun üzerine 3 orta sahayla sistem farkıda ortaya çıkınca daha iyi görünüyorlar.

Batall süper,Fernandes süper,Cristian süper..Tabiki süper olurlar .Arkalarında iki tane çapa,iki tane koşan adam olmasın bakayım göreyim ben onları.Oynatsınlar bakalım Selçuk gibi ikili ne hallere düşüyorlar...Ondan sonra Selçuk kötü,Selçuk formsuz.Adam defanstan top alacak,pas organizasyonunu sağlayacak,ileri çıkıp arapası atacak,geri gelip kademe yapacak ondan sonra Selçuk tu kaka.Bu adam Burak gibi,Umut gibi sadece topsuz koşmuyor.Arada dağlar kadar fark var.

Kanatlarda Emre,Hamit olunca takım kağnı gibi hareket ediyor.Amrabat giriyor bu seferde sahada ne yapması gerektiğini bilmeyen adamlar Umutla,Burakla birlikte 3 e çıkıyıor.Hadi Dany saatli bomba,Semih tecrübesiz falanda kardeşim takım savunması ne alemde,kanatlar ve forvet elemanları hücumda etkisiz tamada takım savunmasında neden yoklar.Rakiplerin ayağından top almakta zorlanıyoruz yahu.Aldık aldık alamadık adamlar kalenin dibine kadar gidiyor.

Top kapamadığımız için boş alnalar bulamıyoruz,çünkü rakip atağını sonuçlandırdığı için tekrar oturmuş savunmaya hücum ediyoruz.Umutla ,Burağın veya Elmanderin ileride Anlamsız presleri,gereksiz koşuları ne takım savunması bırakıyor nede sistem.

Ama herşeyi geçtim şu takıma hakkettiği iki tane klidi açacak oyuncu,üst düzey kaliteli oyuncu alınsaydı şimdi ne melo konuşulurdu ne Selçuk nede Burak..yetenek,hırs,güç hepsine eyvallah fakat önce akıl olacak akıl.

Bir nane olmaz bunlardan. Abartmaya gerek yok haftlardır kötü giden bir Ordu'yu yendiler. Normal şeyler. Bize karşı rakipler daha argesif ve kapanarak oynuyor. Forvetlerimiz top tutma konusunda becerikli olsalar çok daha iyi durumda olurduk.

Bir nane olmaz bunlardan. Abartmaya gerek yok haftlardır kötü giden bir Ordu'yu yendiler. Normal şeyler. Bize karşı rakipler daha argesif ve kapanarak oynuyor. Forvetlerimiz top tutma konusunda becerikli olsalar çok daha iyi durumda olurduk.

bjk ligi bence 2.bitirir ama illaki puan kayıpları yaşayacaklar.

Besiktas'a Hakan Balta ve Ceyhun'u versek hemen atlarlar ancak bizim 1 puan gerimizdeler sadece.
bizde 18e giremeyen sabri, aydın, sercanı da versek hemen atlarlar. bizim kadromuz kötü değil ama geçen sene her oyuncudan maksimum verim alıyorduk bu sene kimse %50yi geçemedi hala.

bizde 18e giremeyen sabri, aydın, sercanı da versek hemen atlarlar. bizim kadromuz kötü değil ama geçen sene her oyuncudan maksimum verim alıyorduk bu sene kimse %50yi geçemedi hala.

bizim sorunlarımız kendi içimizde.ama hallolacak elbet.şimdilik ortalık kedi köpeğe kaldı.

Üst Alt