STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

Bir nane olmaz bunlardan. Abartmaya gerek yok haftlardır kötü giden bir Ordu'yu yendiler. Normal şeyler. Bize karşı rakipler daha argesif ve kapanarak oynuyor. Forvetlerimiz top tutma konusunda becerikli olsalar çok daha iyi durumda olurduk.

bizde ofansif yaratıcı bi oyuncu olaydı bütün maçlarımız 3 golden aşağı bitmezdi.

bizim sorunlarımız kendi içimizde.ama hallolacak elbet.şimdilik ortalık kedi köpeğe kaldı.

Hocamız dün yineledi. Olayımız Avrupa dedi. Daha ligde çok sular akar Avrupa daha önemli dedi. Oyuncular da benzer psikolojide. Ancak bir gerçek var sistem ligde değişmeli. Hocada bunun farkında artık sanırım.

Hocamız dün yineledi. Olayımız Avrupa dedi. Daha ligde çok sular akar Avrupa daha önemli dedi. Oyuncular da benzer psikolojide. Ancak bir gerçek var sistem ligde değişmeli. Hocada bunun farkında artık sanırım.

baba bizim yaratıcı oyuncuya ihtiyacımız var.koskoca GS'yın 1 değil 2-3 özel oyuncusu olmalı.

devre arasından sonra işimiz çok daha zor olacak beşiktaş kesin bir kanat alacak nene filan diyorlar keza fenerde aynen bir yaratıcı orta saha ve stoper alacak sneijder,diego isimleri dönüyor artık bizim formsuzların selçuk,melo,umut form tutması lazım..

baba bizim yaratıcı oyuncuya ihtiyacımız var.koskoca GS'yın 1 değil 2-3 özel oyuncusu olmalı.

Sergen dünkü maçın topiğinde maç öncesi postlarıma bak. Kadro açıklandığı saatlerde. Yazdım düz bir ortasaha işimiz zor ilk dakikalar ya da bulduğumuz fırsatlarda gol atamazsak sıkıntı olur diye. Hatta bir renktaş da Melo var geçen penaltı kurtardı diye espri :)

Engin ya da beğenmesekte Emre ortasaha da her maç oynamalı maalesef bu böyle. Amrabat 11 oyuncusu değil. Skora göre alınacak bir oyuncu. Şu haliyle isterse rakibin 10 oyuncusunu çalımlasın son vuruşu ya da pası saçma sapan kullanacak kadar yetenekleri sınırlı. Forvetler koşucu ve pozisyon bilgisi zayıf. Sadece kreatif ortasaha da yetersiz.

Sergen dünkü maçın topiğinde maç öncesi postlarıma bak. Kadro açıklandığı saatlerde. Yazdım düz bir ortasaha işimiz zor ilk dakikalar ya da bulduğumuz fırsatlarda gol atamazsak sıkıntı olur diye. Hatta bir renktaş da Melo var geçen penaltı kurtardı diye espri :)

Engin ya da beğenmesekte Emre ortasaha da her maç oynamalı maalesef bu böyle. Amrabat 11 oyuncusu değil. Skora göre alınacak bir oyuncu. Şu haliyle isterse rakibin 10 oyuncusunu çalımlasın son vuruşu ya da pası saçma sapan kullanacak kadar yetenekleri sınırlı. Forvetler koşucu ve pozisyon bilgisi zayıf. Sadece kreatif ortasaha da yetersiz.

kim nederse desin ben emre çolağın ya ortasahanın ortasında ya da forvet arkasında etkili olacağını düşünüyorum.bu ara inanılmaz saçmalıyo ama yetenekli velet.

Bjk bile deplasmanda Orduyu yeniyor.Gelene gecene 3 atiyor.Biz ise ligin son sirasindaki takimlara kendi sahamizda puanlari hediye ediyoruz.

Sene başından beri bjk en ciddi rakibimiz dedim.. çoğunuz güldünüz çoğunuz dalga geçtiniz..

Ortada bir gerçek var o küçümsediğimiz takım adım adım liderliğe yürüyor MALESEF...

Şu resim çok şeyi anlatıyor hala bjk'yi küçümseyenlere..

Takım Ruhu Bu olsa gerek..

401244_456786364356893_1765472444_n.jpg

kim nederse desin ben emre çolağın ya ortasahanın ortasında ya da forvet arkasında etkili olacağını düşünüyorum.bu ara inanılmaz saçmalıyo ama yetenekli velet.

Hata yaptığını kabul ediyorum hatta rakibin gollerine de etki ediyor ancak tek o değil takımda kötü olan. Bu ülkenin alt yapısı sorunlu olduğu için oyuncuların epey bir maç yapıp "pratik" tecrübeleriyle yetenekleri ancak ortaya çıkıyor. Böyle olamamalı ancak Emre belirli olgunluğa gelmiş iş işte geçmiş.

Takımda top ayağına yakışan, rakip eksilten, pasları belli oranda ve "çabuk" bir oyuncu. Çabukluktan kastım yer yer pasları ama genel olarak hızlı oluşu.

Neyse, Melo Selçuk önünde kesinlikle oynamalı. Sağ-sol ortasaha yerine bence klasik diamond diziliş denenmeli. En büyük sebebi de hem beklerimizin ileri çıkmayı sevmesi hemde defansımızın seri oyunculardan kurulu oluşu. Böylelikle ortasaha skora katkısı artar, Hamit'i daha iyi kullanır ve öndeki yetenek fakiri ama "gol atan" forvetlerimizin top tutma eksikliği minimize edilir.

Beşiktaş'ı övenler;

cacık olmaz bunlardan. Evet inatçılar, takım kimlikleri iyi ancak yeteneksizler.

Hata yaptığını kabul ediyorum hatta rakibin gollerine de etki ediyor ancak tek o değil takımda kötü olan. Bu ülkenin alt yapısı sorunlu olduğu için oyuncuların epey bir maç yapıp "pratik" tecrübeleriyle yetenekleri ancak ortaya çıkıyor. Böyle olamamalı ancak Emre belirli olgunluğa gelmiş iş işte geçmiş.

Takımda top ayağına yakışan, rakip eksilten, pasları belli oranda ve "çabuk" bir oyuncu. Çabukluktan kastım yer yer pasları ama genel olarak hızlı oluşu.

Neyse, Melo Selçuk önünde kesinlikle oynamalı. Sağ-sol ortasaha yerine bence klasik diamond diziliş denenmeli. En büyük sebebi de hem beklerimizin ileri çıkmayı sevmesi hemde defansımızın seri oyunculardan kurulu oluşu. Böylelikle ortasaha skora katkısı artar, Hamit'i daha iyi kullanır ve öndeki yetenek fakiri ama "gol atan" forvetlerimizin top tutma eksikliği minimize edilir.
fatih hoca artık 5'li ortasahaya geçtiği için selçuk ve melonun önünde ya hamiti,ya engini ya da yektayı kullanacak.ama bana sorarsan emre çolağı kullanmalı.o zaman emre skora nasıl etki ediyo görürler.yekta zaten sağ iç,sol iç oynar.engin de öyle,hamit de öyle..

kaldırın bakalım kargaların dötünü indirmesi zevkli olacak. şuna bak biz yerden yere vuruluyoruz lideriz clde 2. tur kapısındayız altımızdaki takımlar süper müthiş şunları ezik gösterip övmekden vazgeçin bize yakın kadroları var hatta hücum hatları bizden daha iyi

fatih hoca artık 5'li ortasahaya geçtiği için selçuk ve melonun önünde ya hamiti,ya engini ya da yektayı kullanacak.ama bana sorarsan emre çolağı kullanmalı.o zaman emre skora nasıl etki ediyo görürler.yekta zaten sağ iç,sol iç oynar.engin de öyle,hamit de öyle..

renkdaş nereden biliyoruz fatih hocanın 5'li orta sahaya geçtiğini?

kaldırın bakalım kargaların dötünü indirmesi zevkli olacak. şuna bak biz yerden yere vuruluyoruz lideriz clde 2. tur kapısındayız altımızdaki takımlar süper müthiş şunları ezik gösterip övmekden vazgeçin bize yakın kadroları var hatta hücum hatları bizden daha iyi

Aynı kadro haftaiçinde rezilleri oynadı yaş ortalaması 19 olan A.Gücüne karşı. Sincan-Temelli ilçe kulüplerinden toplama A.Gücüne karşı. Hakemin yardımlarını da bizzat izledim. Neyse cacık olmaz bunlardan. Tek gerçek evet kenetlenmiş durumdalar ancak futbol için şampiyonluk için tek başına yeterli değil.

-----------------------------Muslera-------------------------

Eboue-------------Semih---------------Ömer Toprak-------Bastos

------------------Hamit----------------Alper Potuk---------------

----------------Kerim Frei-----Nene------Selçuk------------------

----------------------------Demba Ba----------------------------

Beşiktaş'ı övenler;

cacık olmaz bunlardan. Evet inatçılar, takım kimlikleri iyi ancak yeteneksizler.

bana göre ortasahaları bizden daha yetenekli

Fernandes Oğuzhan Necip

Selçuk Hamit Melo

devre arası umarım iyi transfer yapamazlar bi de bunlar çıkmasın başımıza.

-----------------------------Muslera-------------------------

Eboue-------------Semih---------------Ömer Toprak-------Bastos

------------------Hamit----------------Alper Potuk---------------

----------------Kerim Frei-----Nene------Selçuk------------------

----------------------------Demba Ba----------------------------

hayalciliğe gerek yok 4-5-1 sisteminde orta sahaya ileri uç oyun kurucu bir adam yerleştirdik mi tamamdır

Üst Alt