STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Orduspor 1-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | 1 Aralık

Aynı kadro haftaiçinde rezilleri oynadı yaş ortalaması 19 olan A.Gücüne karşı. Sincan-Temelli ilçe kulüplerinden toplama A.Gücüne karşı. Hakemin yardımlarını da bizzat izledim. Neyse cacık olmaz bunlardan. Tek gerçek evet kenetlenmiş durumdalar ancak futbol için şampiyonluk için tek başına yeterli değil.

o yeterli değilse bizim oynadığımız futbol ilk 2 ye bile yeterli değil işin boku çıktı iyice abuk subuk goller yiyiyoruz 90 dk. kaleyi bulan şut yok denecek kadar az inanın artık her maç öncesi bu maçı kazanamıcaz hissinden sıkıldım artık bu takım bir an önce toparlanmalı elazığ gibi bir takıma maçı son saniyelere kadar getirip maçı verecek seviyeye getiriyorsak halimizin ne durumda olduğu gözden kaçmıyor.İnşallah braga galibiyetiyle yeni bir sayfa açarız hep destek tam destek oynanan kirli oyunları bir kez daha sezon sonu yenmek dileğiyle

-----------------------------Muslera-------------------------

Eboue-------------Semih---------------Ömer Toprak-------Bastos

------------------Hamit----------------Alper Potuk---------------

----------------Kerim Frei-----Nene------Selçuk------------------

----------------------------Demba Ba----------------------------

cok kötü be abi.

selcukun orda işi ne

hamit le frei yer değiştirsin sonra selcukla frei yer değiştirirse olur ama

ordunun bızı yendıkten sonra yanılmıyosam galıbıyet alamadı aynı zamanda karabukte ole bakalım bıze aslan kesılenler...sonra kuzu oluyorlar nedense...

ordunun bızı yendıkten sonra yanılmıyosam galıbıyet alamadı aynı zamanda karabukte ole bakalım bıze aslan kesılenler...sonra kuzu oluyorlar nedense...

sen saçma sapan oynarsan onlarda elini kolunu sallaya sallaya yenerler. ben bu düşünceden çıkmamız gerek diye düşünüyorum. önemli olan rakipler değil bizim ne oynadığımızdır, adamların nerdeyse 10 katı bütçemiz var hala rakiplerin oyununa laf atıyoruz. tabiki bizi yenmek bize karşı iyi oynamak isteyecekler, bizim maçlarımız onlar için vitrin maçları, önemli olan senin buna müsade etmen yada etmemen

sen saçma sapan oynarsan onlarda elini kolunu sallaya sallaya yenerler. ben bu düşünceden çıkmamız gerek diye düşünüyorum. önemli olan rakipler değil bizim ne oynadığımızdır, adamların nerdeyse 10 katı bütçemiz var hala rakiplerin oyununa laf atıyoruz. tabiki bizi yenmek bize karşı iyi oynamak isteyecekler, bizim maçlarımız onlar için vitrin maçları, önemli olan senin buna müsade etmen yada etmemen

tamam dediğin doğruda bıze karsı mucadele ve kosma diğer takımlara yok....

Üst Alt