STSL 12/13 H:15 | Beşiktaş 2-2 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 7 Aralık - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Beşiktaş 2-2 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 7 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Beşiktaş 2-2 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 7 Aralık

ilk önce gscimbomu açtım skor kaç kaç diye 1-0 öne geçmiş beşiktaş. sonra kapattım biraz zaman geçirdim tekrar açtım 2-0 ı görünce vay bee beşiktaş harbiden geliyor dedim. skoru öğrenmek için bu sefer tüpçünün gazetesi milliyeti açtım dedim şimdi bi ton koca koca başlık atmışlardır zafer zafer diye. 2-1 olmuş. en sonda bittiği sıralarda tekrar bakayım deedim. yine tüpçünün gazeteyi açayım dedim kaçtane başlık atmışlar diye kartala soğuk duş diye tek başlık atmışlar pis bi gülümseme oluştu bende :lol:

yanliz bu olcay 4 buyuklerde gelmis gecmic oynayan en kotu oyunculardan biri.. bide utanmadan bu herife 10 numarayi vermisler.. bir futbolcu her mac 2-3 tane karsi karsiya pozisyon kacirirmi arkadas.

Bana ilk sezondaki barış özbeki hatırlattı. Sonu da aynı olacak gibi, ama yine de güzel bir hatun o da bulur ;)

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Beşiktaş 2-2 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 7 Aralık

bjk yi top dıye oynams eses bu ne lan akhisar bıle kendı saha sında rakibi bukadar topla oynatmıyor bide becekeyi gelip övenler var deli oluyorum adamların ailecek hücuma gıtmekden baska bildgi bişy yok

adamlar kaleci hariç kontraatak yapıyor abi:D:D

Üst Alt