STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım

O millete bos yere abartiyor diyenler,ahkam kesenler, bir arastirsin bakalim son bir senede biz ve Fil disinde kac tane penalti kacirmis Drogba.

Yani ne yapmak gerekiyor bende onu anlamıyorum, yasak mı getirelim. Asla penaltı atmasın diye?

En basitinden Robben 2 penaltı kaçırdı 2 kupa gitti. Şimdi penaltı attırmıyorlar mı?

Şuker penaltı kaçırdı bizim kupa geldi. En iyi penaltıcıydı.

Penaltıyı gole çevirmek kadar kaçırmakta çok doğal.

Şunu deseniz , her duran topun başına geçip her mesafeden serbest vuruş mu kullanılır, tamam ama penaltı için bu kadar eleştiri, anlamsız.

1469992_643790009013031_284519482_n.jpg

Cidden en büyük rakibimiz TFF.

Tamam yönetim transferlerde vs hata yapıyor,

Tamam hoca hata yapıyor,

Tamam futbolcular hata yapıyor. Vs vs vs...

Ama bende öyle bir imaj oluştuki ağzımızla kuş tutsak bu hatalar yapılmasada TFF yol vermez bize.

biryerden uydurulan play offlu sezonu hatırlayın.

Yani ne yapmak gerekiyor bende onu anlamıyorum, yasak mı getirelim. Asla penaltı atmasın diye?

En basitinden Robben 2 penaltı kaçırdı 2 kupa gitti. Şimdi penaltı attırmıyorlar mı?

Şuker penaltı kaçırdı bizim kupa geldi. En iyi penaltıcıydı.

Penaltıyı gole çevirmek kadar kaçırmakta çok doğal.

Şunu deseniz , her duran topun başına geçip her mesafeden serbest vuruş mu kullanılır, tamam ama penaltı için bu kadar eleştiri, anlamsız.

Gecen hafta melo kacirdi penaltiyi,ne oldu hemen ikinci penalticimiz topun basina gecti.Drogbaya gelince son bir senede 4 penalti kaciran adami mi penaltici yapicaz?Mac basi belli kimin penalti aticagi,sen kafana göre topu alip atamazsin,frikilere gelince aylardan beri elestiryoruz zaten, daha ne yazalim frikiler icin?Iyi forvet olmak iyi penaltici anlamina gelmez,hagi bile ümit davalaya birakiyordu penaltiyi,yada zamaninda kazma tayfur vardi bjk da,adam gece iki de yatagindan kaldir adam gözü kapali penalti atiyordu.Kimse kusura bakmasin bu hareketler artik ego degil saygisizliga dogru gidiyor.Bazi arkadaslari anliyorum ,star futbolcuya hasret kalmislar ama bu Drogba`nin kendisini takimdan büyük görmesine ses cikarmiyacagiz anlamina gelmaz.Kusura bakmasin kimse.

Maçın Notları:

1. Sivassporlu futbolcular davar gibi dalmaya o kadar alışmışlar ki, adamlara garip geliyor arkadan çift dalınca sarı kart görmek. Davarlığı içselleştirmişşler yani, samimiler kasaplıklarında, "bişey yok hocam, futbol erkek oyunu!" Türk futbolunu eyyam, şike, eziklik ve özenti birleşkesiyle bu hale getirenler utansın... İnşallah en kısa zamanda defolup gideriz bu şerefsiz ligden, Avrupa Elit ligimidir nedir, kursunlar da kurtulalım.

2. Halen Dany'de ısrar ediyor adam. Hani bazı tipler vardır, laf anlatmaya çalışır tokat yer, daha devam eder laf anlatmaya. Dany'den her maç tokat yiyen Mancini, umarım bu son tokattan sonra uyanır. Engin'i dene arkadaşım! Yekta'yı dene! Ama bu Dany yeteneksizini bek diye deneme bir daha!

3. Drogba pozisyonu penaltı değil bence. Ama hareketi muhteşemdi, çok iyi sıyrıldı. Sonra Selçuk'un yerine penaltıya gitmesi kendini küçültmekten başka bir işe yaramadı. Bu adam laftan anlamıyor, bundan sonra Arena'daki her frikikte taraftar Selçuk diye bağırmalı.

4. Melo neden Terim gittikten sonra bu kadar iyi oynamaya başladı, bu sorunun cevabı bence önemli. Ama nazar değmesin, böyle devam etsin inşallah,

laf olsun torba dolsun diye drogbaya sallama kampanyasini selcukun konusmasi kapatmistir

Selcuk: ilk penaltida meloya ben atabilirmiyim dedim bana izin verdi,ikinci penaltida drogba bana ben atabilirmiyim diye izin istedi bende tabiki atabilirsin dedim ve drogba atti.

Zamaninda haginin kafasina pet sise firlatanlarin gorevini üstlenmis tipler bi susun artik

dünyanın en belirsiz oyuncularından.

yüzünde herhangi bir mimik yok sanki tüttürmüş gibi geziyor :)

gecen sene real madrid karşisinda cok iyi oynamıştı ronaldoyu hızıyla durdurmuştu (ben bile böyle cümle kuruduguma inanamıyorum ama öyle :) ) ama başka bir real macında tarihi fark yememizde cok yardımcı olmuşdu ronaldoya.

yani demem o ki dany bir acaip adam :)

Gecen hafta melo kacirdi penaltiyi,ne oldu hemen ikinci penalticimiz topun basina gecti.Drogbaya gelince son bir senede 4 penalti kaciran adami mi penaltici yapicaz?Mac basi belli kimin penalti aticagi,sen kafana göre topu alip atamazsin,frikilere gelince aylardan beri elestiryoruz zaten, daha ne yazalim frikiler icin?Iyi forvet olmak iyi penaltici anlamina gelmez,hagi bile ümit davalaya birakiyordu penaltiyi,yada zamaninda kazma tayfur vardi bjk da,adam gece iki de yatagindan kaldir adam gözü kapali penalti atiyordu.

Peki bugün Selçuk penaltıyı kaçırsaydı ve son penaltıyı da Drogba kullanıp dışarı atsaydı eleştirecekmiydin?

Bu takımın 1.penaltıcısı Melo ise, o oyunda olduğu zaman Melo atar, neden Selçuk atınca kimse birşey demedi, ama kaçırsaydı herkes şunu diyecekti '' Bu takımın penaltıcısı Melo, neden o atmadı'' yani iş olumsuz olunca hemen eleştiri.

1 penaltı kaçtı diye hemen diğer oyuncumu atıyor penaltıyı, Drogba atmasın diyenlerin Selçuk atsın demesi tutarsız.

O zaman Melo atsın deseniz, tutarlı olacak.

Peki bugün Selçuk penaltıyı kaçırsaydı ve son penaltıyı da Drogba kullanıp dışarı atsaydı eleştirecekmiydin?

Bu takımın 1.penaltıcısı Melo ise, o oyunda olduğu zaman Melo atar, neden Selçuk atınca kimse birşey demedi, ama kaçırsaydı herkes şunu diyecekti '' Bu takımın penaltıcısı Melo, neden o atmadı'' yani iş olumsuz olunca hemen eleştiri.

1 penaltı kaçtı diye hemen diğer oyuncumu atıyor penaltıyı, Drogba atmasın diyenlerin Selçuk atsın demesi tutarsız.

O zaman Melo atsın deseniz, tutarlı olacak.

valla benim yazdiklarim arsivde duruyor,ne yazdiysam arkasindayim.Haftarlardan beri drogbayi dinlendirin diye yazdim,millet gibi dogru yazinca ziplayanlardan degilim.Benim drogbada hosuma gitmeyen ,kendisini takimin beyi zannetmesi,baska bir derdim yok drogbayla.Sneijder`i cok elestirdim misal,ne oldu iyi oynayip susturdu beni,ben galatasarayin iyiligini istiyorum,baskalari gibi ben herseyi biliyorum kafasiyla girmiyorum foruma .

Üst Alt