STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım

1.cisi takımın penaltıcısı Selçuk olmalı. Melo da iyi atmıyor.

2.cisi takımn yay civarı bütün frikikleri Selçuk'un olmalı. Orta ve uzun mesafe ise Sneijder'in.

Drogba da bıraksın biraz bu işleri. Sevmem ama Rıdvan'a ilk defa hak verdim. Senede 8 Milyon Euro (4+4) para alıp burada çiftliğin gibi davranamazsın.

1.cisi takımın penaltıcısı Selçuk olmalı. Melo da iyi atmıyor.

2.cisi takımn yay civarı bütün frikikleri Selçuk'un olmalı. Orta ve uzun mesafe ise Sneijder'in.

Drogba da bıraksın biraz bu işleri. Sevmem ama Rıdvan'a ilk defa hak verdim. Senede 8 Milyon Euro (4+4) para alıp burada çiftliğin gibi davranamazsın.

ridvan drogbanin b.kunu yesin,drogbayi elestirmek sikeci onunun bunun satin aldigi adamlarami kalmis.Drogba takima geldiginden beri terinin son damlasina kadar kostu mucadele etti mac kazandirdi kupa kazandirdi ve sampiyonlukta cok buyuk katkisi oldu

Maçın Notları:

1. Sivassporlu futbolcular davar gibi dalmaya o kadar alışmışlar ki, adamlara garip geliyor arkadan çift dalınca sarı kart görmek. Davarlığı içselleştirmişşler yani, samimiler kasaplıklarında, "bişey yok hocam, futbol erkek oyunu!" Türk futbolunu eyyam, şike, eziklik ve özenti birleşkesiyle bu hale getirenler utansın... İnşallah en kısa zamanda defolup gideriz bu şerefsiz ligden, Avrupa Elit ligimidir nedir, kursunlar da kurtulalım.

2. Halen Dany'de ısrar ediyor adam. Hani bazı tipler vardır, laf anlatmaya çalışır tokat yer, daha devam eder laf anlatmaya. Dany'den her maç tokat yiyen Mancini, umarım bu son tokattan sonra uyanır. Engin'i dene arkadaşım! Yekta'yı dene! Ama bu Dany yeteneksizini bek diye deneme bir daha!

3. Drogba pozisyonu penaltı değil bence. Ama hareketi muhteşemdi, çok iyi sıyrıldı. Sonra Selçuk'un yerine penaltıya gitmesi kendini küçültmekten başka bir işe yaramadı. Bu adam laftan anlamıyor, bundan sonra Arena'daki her frikikte taraftar Selçuk diye bağırmalı.

4. Melo neden Terim gittikten sonra bu kadar iyi oynamaya başladı, bu sorunun cevabı bence önemli. Ama nazar değmesin, böyle devam etsin inşallah,

4. Madde de Sherlock Holmes a ozenmissin ama melo ft yi en cok seven futbolculardandi altında birsey aramaya gerek yok

Aynen soğuttular ama Galatasaray maçı olunca ister istemez kendimi tv karşısında buluyorum:) yazılmış bir seneryo sezon başında, bizde burda tartışıp daha çok sinirleniyoruz aslında.

Aynen kardeşim.Zaten Galatasaray maçından başka Türkiye de maç izlemiyorum.Favorim Almanya Ligi.Mis gibi.Orda şikeciler ve yandaşları yok en azından.

Şimdi 1-0,2-1 kazanırsın da sağlam savunma yaparsın,rakibi illallah ettirirsin de kazanırsın.Bizim galibiyetlerimiz çata pata oluyor hep.Çata pata giderek şampiyon olamazsın,olamayacağız da zaten.

Takim savunmasi cok daha iyi yapmamiz lazim, top kaybi yaptigimiz anda geriye dönüslerden bir iyilesme gördüm ama bu cok daha iyi olmali. Sivasspor'un cok acik oynamasi ekmegimizi yag sürdü halbuki Umut ve Burak ile kapali bir takima karsi cok zorlanirdik.

oynadığımız futbol temposuz, savunma desen geri çok yaslanıyoruz.bu ligde, bu takımlara karşı daha farklı oynamalıyız.ilk yarı topla oynama bi ara 64 e 36 aleyhimizeydi.

sivas a gelince, açıkçası takip etmiyordum ama bugün oynamaya çalıştıkları futbolu beğendim, hızlı ve tek paslara dayanan güzel bir anlayışları var.

Üst Alt