STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

bizim arkadaş geçen ay kombine aldı ua'dan 350ye

bilet alamıyorsan bok atmayacaksın

sen benle iletişime geç ben arkadaşa ayarlattırırım ts maçına pegasus 100 olur mu

-Tapatalk-

Benim arkadaşlarım var mesela. Kombineleri var. Satıyorlar maç için. Buyur buradan yak. Öyle olmuyor bu işler. Stad da çekirdekçiler artar. PAra bir yere kadar bunu anlasın herkes idyorum bende. Kombine satıp atıyorum 5m Euro kazanacağına bile ile 6m Euro'yu vadeli kazanırsın + stad da ateş olur.

Ya aslında en güzel çözüm BVB'nin stadındaki gibi taraftar grubunun bulunduğu bölümdeki koltukları sökmek ve oraya mümkün olduğunca fazla adam almak, BvB'nin kale arkalarından biri bu şekilde adamlar tüm almanyayı sığdırıyolar oraya, hem kapasite artar gelirde biraz artmış olur, hemde diğer koltuklar pahalı fiyattan satılmaya devam eder

Sarı-Kırmızılı takımın teknik patronu Roberto Mancini, takımı beklemeden havalimanına gitti. Skorer'in edindiği bilgiye göre; Mancini, takım bir gün izinli olduğundan dolayı maç biter bitmez tarifeli uçakla İtalya'ya gitti.

valla bılmıyorum ama yonetım verıyordur heralde...cunku 4 5 sıra yanımda unal aysalın koltugu var unal aysal galatasaray spor klubu baskanı yazıyordu dıyor..

Diyorum üstad işte. Arkadşaım da var. Satıyorlar. Fahiş fiyata. Büyük zarar. Kombine ile atıyorum Juve maçı orta bir bölgede 100tl'ye geliyor. Bilet ile satsa 200tl en az. binlerce koltuk var böyle. Adamların Galatasaray-destek-tezahürat umurunda değil. Ben BvB'nin stadında bilet bulabiliyorum Arsenal maçına aynı hafta bizim Kopenhag maçına bulamıyorum.

Kim veriyor bu biletleri?

Bu sorunlar her zaman vardi,tabi ali sami yen stadinda son senelerde kac tane sl maci oynadik?Ali sami yen de böyle sorunlar yasanmamasi normal cünkü basari yoktu son zamanlar.Fener maclari haric bilet bulmak kolaydi,bugüne göre tek fark biletleri cogu zaman bedavacilardan(cadir) aliyorduk ,cünkü Adnan Polat sagolsun cok cömertti Ua tayfasina.

Bu sorunlar her zaman vardi,tabi ali sami yen stadinda son senelerde kac tane sl maci oynadik?Ali sami yen de böyle sorunlar yasanmamasi normal cünkü basari yoktu son zamanlar.Fener maclari haric bilet bulmak kolaydi,bugüne göre tek fark biletleri cogu zaman bedavacilardan(cadir) aliyorduk ,cünkü Adnan Polat sagolsun cok cömertti Ua tayfasina.

Onlar olmasa o koltukta o kadar kalabilirmiydi :D

Saydigin oyunculari alsaydikta pek birsey degismezdi. Alperi alsaydik suan kimi kesicektikte alper oynayacakti? Selcugumu meloyumu kesecektik? Tolga olsaydida yedek kaleci olacakti. Torede gelseydi yine hocanin burak ve drogbadan vazgececegini dusunmuyorum. Torede yedek olurdu malum kanatli sistemde oynamiyoruz.BU saydigin adamlar cok bir katki vermezdi bence.

O kadar basit değil. Bir süreç var. Rotasyon yapılır, ona göre yabancı transferleri olurdu. Net çok şey değişirdi.

Heleki ilk şampiyonluktan sonra adam gibi planlama yapılsaydı bu durumlara gelinmezdi.

Diyorum üstad işte. Arkadşaım da var. Satıyorlar. Fahiş fiyata. Büyük zarar. Kombine ile atıyorum Juve maçı orta bir bölgede 100tl'ye geliyor. Bilet ile satsa 200tl en az. binlerce koltuk var böyle. Adamların Galatasaray-destek-tezahürat umurunda değil. Ben BvB'nin stadında bilet bulabiliyorum Arsenal maçına aynı hafta bizim Kopenhag maçına bulamıyorum.

Bekle bir sene..biz birbirimizi böyle yemeye devam edersek camia/tarftarlar olarak.. sen degil "yer" istersen "piknik" bile yapabilirsin stadyumda....dayan emrah yakinda piknik yapariz ikimiz arenada ,...:)

Doğru Polat çok şımarttı bunları. Ancak A.Sami Yen'de ben bir maç bile sorun yaşamadım. KAraborsa da bile mantıklı fiyatlara bulabiliyorduk. Stad önünde. Burada o bile yok. Legal kara borsa oldu. Ama akrabaya eşe dosta. UYahu fener maçındayım 2 sene önceki (sonra bilet bulamadım :( ) yanımda 2 kadın var maç boyunca tweet attı makyaj yaptı. Arkamda yaşlı bir çift puro içip durdu. Fener maçı diyorum. Saçma sapan taraftar profili var. Bağırmayı geçtim Gökhan, izlemiyor bile.

İlk cümlene bak bakayım saygısızlığı kim yapmış. What comes around goes around..

3 sene sonra hangi takimin sampiyonlar ligi sampiyonu olacaginida soylede koseyi donelim.

Sacmalamakta ustune yok bugun.

Biz Ingiltere'den bilet alabiliyorsak, sen Antep'den alamiyorsan bu senin sucun yonetimin rezilligi filan degil.

First three for you.

Üst Alt