STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 15 Aralık

Saçmalamak, ti'ye almak, alaya etmek. Sonunda hakettiğini buldun. Tekrar diyorum tanımadığın samimi olmadığın kimseye alaylı yaklaşma. Sonra ipin ucunu da kaçırdın. Olaydan bi haber atıp tuttun bir de. Bilet al diyince kıvır.

Eger sen sacmalamak kelimesini hakaret olarak algiliyorsan, hele boyle bir ortamda zor senin isin. Ikincisi, tanimadigim bir adama neden bilet aliyim? Hele o insan sensen?

Kendimi bir sey kanitlamak zorunlulugunda hissetmiyorum.

Doğru Polat çok şımarttı bunları. Ancak A.Sami Yen'de ben bir maç bile sorun yaşamadım. KAraborsa da bile mantıklı fiyatlara bulabiliyorduk. Stad önünde. Burada o bile yok. Legal kara borsa oldu. Ama akrabaya eşe dosta. UYahu fener maçındayım 2 sene önceki (sonra bilet bulamadım :( ) yanımda 2 kadın var maç boyunca tweet attı makyaj yaptı. Arkamda yaşlı bir çift puro içip durdu. Fener maçı diyorum. Saçma sapan taraftar profili var. Bağırmayı geçtim Gökhan, izlemiyor bile.

Sana sirf bunu söyleyebilirim Emrah degil Ü.Aysal Ali sami yen mezardan ciksa yine ayni sekilde olurdu.Sistem düzen bu sekilde kurulmus.

OK. Alacağım bu ayrı konu.

Ancak dediğimi de anla işte. Abi dayı bende de var. Şaka değil istesem parasız da girme imkanına sahibim girmişliğimde var. Ancak ben sıradan bir Antep'li taraftar olayım ve GS Bonus ile almak isteyeyim sonucu soruyorum size ?

not : Antep örnektir

not: Kişi ilgili siteleri biliyordur.

Anlamayana.

parasız nasıl giriyon yav

-Tapatalk-

Bekle bir sene..biz birbirimizi böyle yemeye devam edersek camia/tarftarlar olarak.. sen degil "yer" istersen "piknik" bile yapabilirsin stadyumda....dayan emrah yakinda piknik yapariz ikimiz arenada ,...:)

Valla VW araba mantğı gibi oldu bizim biletlerimiz. Batsın bu sisem Gökhan. Şikebahçe kadar değiliz bu konuda. Adamın bileti - kombinesi değerli bizden madden değil manevi olarak. Kimse de kusura bakmasın. Bu kombine sahibi olan arkadaşlarımdan biri şikebahçeli diğeri trabzonlu. Adam gelir sağlıyor diyorum size :) Uyanın diyorum..

Puan kaybettiğimiz maçların hepsinde Burak 100% goller kaçırdı , tesadüf mü artık nedir bilemiyorum ama takıma ciddi zarar vermeye başladı

Fatih hoca kalsaydı bu sene de şampiyon olurduk. Türkiye Ligi normal değil, iyi hoca veya oyuncu olmak yetmiyor. Kuralına göre oynamak gerek, onu da Fatih Hoca yapabiliyordu. Geçmiş olsun ne diyeyim.

parasız nasıl giriyon yav

-Tapatalk-

Babam sağolsun :)

Parasız girdiğim maçlar :

Galatasaray - Rapid Wien (UEFA VIP Sami Yen)

Galatasaray - Gençlerbirliği (Kapalı - Sami Yen)

Bjk-Fenerbahçe

Bjk-TS

Ankara'da, Sakarya'da, Aydın'da da girdiklerim var :) Ancak artık kazanıyorum. Bunu öğrenci olduğum dönemde ara ara yapıyordum. Uzun zaman önce. Şimdi paramla gidemiyorum. Bu da canımı sıkıyor. Arkadaşım arıyor şikebahçeli bizim kombineden almış bana satacak.

Valla VW araba mantğı gibi oldu bizim biletlerimiz. Batsın bu sisem Gökhan. Şikebahçe kadar değiliz bu konuda. Adamın bileti - kombinesi değerli bizden madden değil manevi olarak. Kimse de kusura bakmasın. Bu kombine sahibi olan arkadaşlarımdan biri şikebahçeli diğeri trabzonlu. Adam gelir sağlıyor diyorum size :) Uyanın diyorum..

tamam amcaoglu haklisin ama unutugun bir sey var,basari geldikce o dedigin kisilere gelir elde etme imkani doguyor,bugün trabzonlu alir kar yapar yarin ´Gsli alir kar eder kombineden veya biletden.Bir gün Allah göstermesin basarisiz bir döneme gireriz o dedigin kisiler avcunu yalar.Basari olan her yerde rantcilar cikiyor,aynisi sinemalar icinde gecerli,yeni bir film gelir biletler karaborsaya düser.

Eger sen sacmalamak kelimesini hakaret olarak algiliyorsan, hele boyle bir ortamda zor senin isin. Ikincisi, tanimadigim bir adama neden bilet aliyim? Hele o insan sensen?

Kendimi bir sey kanitlamak zorunlulugunda hissetmiyorum.

Seni tanımıyorum. Senin benim yazdığıma ilk cevap "saçmalama" gibi olursa ti'ye alır olursa bunu yersin işte. Ortam ile alakası yok.

Üst Alt