STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık

Fenerin en zayıf bölgesi orta sahası.Bizim ise en iyi bölgemiz.Fenerin en büyük avantajları bekleri Alex Telles ve Tarık bize ilaç olur.

forumun mantığı budur. herkes yazabilmeli karşısındakini kızdırmadan tabi. ayrıca 12numaranın ne yazdıklarını seviyorum ne de icraatlarını tweter hesabından yaptıkları muhabbetide sevmiyorum. buyrun gelin antuya 12 numaraya benim için sıkıntı yok. ama bazı taraftarlıgı abartanlar var onlara bişey diyemiyorum yapıcak bişey yok. Her takımda aynı taraftar tipleri var

Ne işim var yahu benim antuda , 12numarada . Haa 2'sine de üyeliğim var ama Fb'li arkadaşlar yazıyor sağolsunlar yoksa ben gelip burda sizin gibi ılık ılık mesajlar yazamam . Girerim ilk mesajda nkfv yazar ihracımı alır çıkarım. Ordaki bebelerin tek derdi var ''Galatasaray başarısız olsun'' .Fenerlerini bile bu kadar düşünmüyorlar . Bu arada Chelsea konusunu açtınız mı merak ediyorum bir de şimdiden karar verin yenmemizi mi istiyorsunuz yoksa yenilmemizi mi . Hayır yani maçtan önce parçala Juve - Real deyip biz onlara koyunca ohh be istediğimiz oldu ayağı yapıyorsunuz ya ona çok gülüyoruz bilin istedim :D

Neyse sen cezalısın galiba .s. .s

Karabük geçen hafta üstlerinden tır gibi geçti bu hafta gene ötmeye başladılar :D

Gene bir deplasman maçında gene üzerlerinden tır gibi geçecekler o zamanda gülerler inşallah.

Yönetimin işini kolaylaştırıyorum.Bu tür kişilerle tartışmak yerine raporlayın beyler.Çünkü amaçları tartışmak değil.Boşa siz ceza almayın.

R.Dilmen: Süreçte büyük FB'liliği Başbakan yaptı.

Ben biliyorum,Başkan iyi biliyor, çıkıp açıklaması lazım.Bugünkü tezahüratları haketmiyor

Bunları dedimi gerçekten. Dediyse iş karışır. Tabiki fenerin aleyhine.Bu bir itiraftır.

Adeta ; " Başbakan kurtarmaya çalışıyor Feneri" şeklinde bir itiraftır. Nokta...

Üst Alt