STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık

vOzwEUi.png

lick tv öle dedi

şikeci dediği için kafa yaptım. hiç huyum değildir eski mesajlarıma bakarsan görürsün. neyse özür dilerim. ihraç ediyorsanız buyurun :) iyi günler

Hani sizinkiler diyo ya antuda Gs'li adamın işi ne yok işte sizin kendi forumunuz yok mu bu nasıl ezikliktir tırı vırı falan . Peki sen neden buraya yazma gereği duyuyorsun bir de bu saatte ne iyi günleri :D ?

Hani sizinkiler diyo ya antuda Gs'li adamın işi ne yok işte sizin kendi forumunuz yok mu bu nasıl ezikliktir tırı vırı falan . Peki sen neden buraya yazma gereği duyuyorsun bir de bu saatte ne iyi günleri :D ?

forumun mantığı budur. herkes yazabilmeli karşısındakini kızdırmadan tabi. ayrıca 12numaranın ne yazdıklarını seviyorum ne de icraatlarını tweter hesabından yaptıkları muhabbetide sevmiyorum. buyrun gelin antuya 12 numaraya benim için sıkıntı yok. ama bazı taraftarlıgı abartanlar var onlara bişey diyemiyorum yapıcak bişey yok. Her takımda aynı taraftar tipleri var

Üst Alt