STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | S.B Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Şubat

Bu hafta Genclerbirligi'nden kurtarsalar bile, haftaya Trabzon'da 100% puan kaybedecekler. Bizim Rize'yi mutlaka yenmemiz lazim, ondan sonra zaten Arena'da puan kaybetmiyoruz, fark 1-2 puana iner, inince de Fener iyice cozulur.

dalgamı geçiyosunuz siz ya ne 2 puanı daha bizle trabzonla beşiktaşla oynuycaklar hadi hepsini geçtim bizim kazancağımızadam inanmıyosunuz nası galatasaraylısınız?

Ts ile Bjk'yi yenerler.Ne zaman dışarıda onlara puan kaybettiklerini gördün?Bir geçen yıl işte.

İnanmak inanmamak mesele değil.Mesele büyük konuşup konuşmamak.Adamlar hiç yenmemiş gibi puan farkı 1 demek yanlış bir yaklaşımdır.Sen isteiğin kadar inan ayrıca,sahada oynayan sen değilsin,futbolcular.Benim Galatasaraylılığımı sorgulamak sana da düşmez,geçen yıl 0-1'lik Gençlerbirliği maçından sonra hepiniz Schalke bize 4-5 tane atacak dediğinizde biz turu geçeceğiz diyorduk.

yuh abi ne kadar korkaklar lan ben hayatimda bu kadar korkak adamlar gormedim

Sivas macinda haklilar diye her maci ona bagliyolar yuh daha 22 hafta bu kadar korkmayin lan oha yemin ediyorum hayatimda boyle yusuf yusufluk gormedim

ohaaaaaaaaaaaaaaa lan.

Galatasaray sampiyonluk havasina girsin yeter. Hala tek sorun bu. O istegi cogu zaman göremiyorum ben.

Mesela sampiyon olmak isteyen bir takim, Besiktas macindaki gibi ruhsuz OY_NA_YA_MAZ

Adam Baroni'nin kırmızı gördüğü pozisyonda sarıyı karışıklıkta elinde bekletti sonradan gördü diye 2. sarıdan atılmalıydı diyor. Hakemin 2 kez sarı verdiğini iddaa ediyor. Sağlam güldüm. İncelenmesini istiyormuş :D

hahaha mal o kargasadan extra bi sari verdigini saniyor Alper :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D AHAHAHAHAHAHAA

halbuki o yerdeki pozisyon icin verdi o sari karti bunu akil edemiyo iste akil edebilseydi fenere gitmezdi zaten mal :D

yalnız tff volkana kesin ceza vermeli, bu ne ya adam çıktı, önüne gelene soktu çıkardı.

sezon sonunda zevk veren biz olcaz falan, çok ağır söylemler bunlar.

bir de kişilikten karakterden bahsediyor.

Birisi artık bizim oyuncuları uyandırsın.Bu sene şampiyon olursak bu fener 10 sene kendine gelemez.Atlatamazlar,taraftarları stad yerine bu sefer Aziz Yıldırım'ı yakar.

FORUMUN RESMİ SMILEY'İ OLSUN MODERASYON UYUMA

banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif
banane.gif

10 numara:D

Şunları arena da evire çevire yenip 4. Yıldızı bi taksak ne ersun kalır ne aziz ne volkan emre dağılır bunlar sonra ver elini vidic dzeko komaya sokarız bunları

Üst Alt