STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

Teselli ediyorum kendimi; 10 hafta var, Fb-Bjk kendi aralarında oynayacak bir beraberlik değiştirir herşeyi, daha puan kayıpları olacaktır, rakiplerde takılacak, %33'lük şansımız var hala eşit herşey...

Takim kotu ama tek macla goklere cikarip tek macla yerin dibine sokmak da yanlis.
Sampiyonluk konusmak icin daha cok erken. Bu lig daha cok su goturur.
Biz de, Fenerbahce de, Besiktas da puan kaybetmeye devam edecektir.
Akilli olursak sampiyonluk sansinda hala bir adim ondeyiz bence.

Sinirden ağlıyorum arkadaş. Bu nasıl aptallıktır, lanet olsun o td bozuntusu ve ruhsuz yetenek fakiri futbolcularına. Ulan 2 haftada mahvettiniz herşeyi, yazıklar olsun.

[FONT=PT Sans, sans-serif]Hamza hoca :

[/FONT]Oyuncu değişikliğine kadar, Yasin'i çıkarana kadar değerlendirebilirim. O dakikaya kadar koşan, basan Galatasaray vardı. Benim hatam yüzümden maç bu skorla sonuçlandı. Tamamen benim hatam benim suçum. Oyuncularımdan da camiamdan da özür diliyroum. Asla inancımızı kaybetmeden devam edip 4. yıldızı takacağız inşallah

Ya sen bu hataları yaparsan nereye takıyoruz 4.yıldızı allahım ya

Hamza 2-0 da maçı kazandık dedi,oyuncu değişiklerinde mantara bağladı.Maçı ziraat türkiye kupası zannetmiş olabilir.Arkadaş oyuncu deniyor.

son golde chedjou 2 defa yakmış bizi..hem ofsaytı bozmuş hem de dokunarak adama asist yapmış.dokunmasa top taca doğru açılacakmış..
muslera da üstüne afiyet açıldı yedikçe yiyor..yerde köşeye vurulan topları içe doğru asiste yönlendiriyor..
hamza hocayı çok eleştirdik ama bir yasin oyundan çıktı diye koca GSARAY takımı çöker mi arkadaş orda cemali değil kedi girse böyle yine vermemeliyiz maçı..

Objektif olalım. Fener kadro olarak bizden kaliteli aksini iddaa eden sadece görmezlikten geliyordur. Bek diye birşey yok takımda. Kanat olarak bir tek yasin var katkı sağlayan. Orta sahamız temposuz. Forvet umut... Şu takımın kadro planlaması rezalet ötesi.

Bize vizyon lazım onun için Adnan Öztürk diyorum. Şu kulüp artık adam gibi yönetilsin.

Sonunda aynı dilden konuşan birini buldum. Aynen öyle. Kendimizi kandırmayalım. Elimizde bu kadro olsaydı ligi domine ederdik. Net.

Muslera
Gökhan - Chedjou - Egemen (Alves) - Caner
Topal - Melo
Alper - Wesley - Sow
Burak​

Renktaşlar birşey soracağım sizce muslera'nın sarı kart yediği pozisyonda sarı kart doğrumu yoksa kırmızımı gerektiriyor? Rıdvan bile sarı kart doğru kırmızı fazla olurdu dedi ama antuda ağlıyor fbliler. Bu tarz pozsyonlar hakkında bilgi sahibi renktaşlar bizleri aydınlatırsa sevinirim.

Şu çirkef takıma nasıl puan bıraktık yazık be yazık.

Hele o topu sahanın içine atan yaratık, ulan senin amacın ne pislik herif, abdullah avcı sen ne karektersiz bişeysin ya yanında ki adam topu içeri atınca elini kaldırıp maçı durdurmaya çalışıyosun.

Bizim oyuncular şunları güldürdü ya bugün sizede yazıklar olsun.

son golde chedjou 2 defa yakmış bizi..hem ofsaytı bozmuş hem de dokunarak adama asist yapmış.dokunmasa top taca doğru açılacakmış..
muslera da üstüne afiyet açıldı yedikçe yiyor..yerde köşeye vurulan topları içe doğru asiste yönlendiriyor..
hamza hocayı çok eleştirdik ama bir yasin oyundan çıktı diye koca GSARAY takımı çöker mi arkadaş orda cemali değil kedi girse böyle yine vermemeliyiz maçı..

ilk hata sol kanattaki oyuncuların da,Chedjou'nun da hatası var ofsayta bırakıcan artık adamları stopersen,ilk golde de Mehmet Battalı Chedjuo ya da Umut tutuyomuş ama büyük ihtimal Chedjo'nun adamıymış

Üst Alt