STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

vermeyin şunların parasını,rahata erdimi oynamıyo haykocular,basketçilere verin şunların parasını diyoz anlamıyosunuz.

Şampiyonluk böyle maçlardan geçer bana göre 2.lik mücadelesi vereceğiz eğer Fener bir öne geçerse Beşiktaş'ı kendi sahasında güle oynaya yener,hakemler felan derken 4.yıldızı takarlar kasalarınıda doldururlar seneye serbest yabancı seneye de çok rahat şampiyon olurlar..
Bu sene şampiyon olan seneye de şampiyon..

Beyler zaten hepimizin moral bozuk bari şu lanet olası bardağın birazda dolu tarafından bakmaya calısalım. Bjkyi yarışta tutmuyorum bile onları es geçelim.
Yarın fenerin gençler karşısında puan kaybetme şansı büyük. Son haftalarda çok iyi oynuyor gb.

Kovalarsın kovalarsın sen elinde ki kadroyu iyi kullanabilsen bugün 3-4 yapardın maçı..
Elinde pırlanta gibi bir Sinan Gümüş var..
32lik Umut'a bu kadar nasıl sabrediliyor anlamış değilim
İyi kötü senin elinde en iyi gol vuruşunu yapabilen Pandev var adam leblebi gibi atar ama hiç denemedi onu ligde geldiğinden beri..
Şimdi ölçüsüz Manisa maçının yıldızı Dzemaili'ye sarıldı saçmalık..
Telles ligin 2.yarısı mükemmele yakın top oynuyor Yasinle beraber..
Olcan adın sevdası yüzünden gol yemediğimiz maç yok..
Fenerbahçe'nin kadrosu bir tık ötede oda sağ ve sol bek olarak gerisinde hiçbir fark yok..

Bence sikecilerin kadrosu bir tik degil baya bir tik otede. Egemen Alves ikiliside bizden iyi. Ayrica formsuz olsada daha iyi forvetleri var. Topal Emre Diego orta sahasida her turlu iyi bizden.

Ama dedigin nokta dogru kadro iyi kullanilsa sampiyon olmayacak bir kadro degil. Ama bu takimin sampiyon olmamasi supriz olmaz benim icin. Buraya kadar formanin agirligiyla geldiler zaten

Objektif olalım. Fener kadro olarak bizden kaliteli aksini iddaa eden sadece görmezlikten geliyordur. Bek diye birşey yok takımda. Kanat olarak bir tek yasin var katkı sağlayan. Orta sahamız temposuz. Forvet umut... Şu takımın kadro planlaması rezalet ötesi.

Bize vizyon lazım onun için Adnan Öztürk diyorum. Şu kulüp artık adam gibi yönetilsin.

Beyler zaten hepimizin moral bozuk bari şu lanet olası bardağın birazda dolu tarafından bakmaya calısalım. Bjkyi yarışta tutmuyorum bile onları es geçelim.
Yarın fenerin gençler karşısında puan kaybetme şansı büyük. Son haftalarda çok iyi oynuyor gb.

Bjk sampiyon olamaz ama ikinci olabilir. Biz bu kafayla gidersek 3.yuz lamicimi yok.

Şu bitik Başakşehir e kendi evimzde son 10 dk da 2-0 dan maç verdk olacak iş değil. Şampiyonluk buyuk ıhtımalle bu maç da gıtmıştır.

Şampiyonluk böyle maçlardan geçer bana göre 2.lik mücadelesi vereceğiz eğer Fener bir öne geçerse Beşiktaş'ı kendi sahasında güle oynaya yener,hakemler felan derken 4.yıldızı takarlar kasalarınıda doldururlar seneye serbest yabancı seneye de çok rahat şampiyon olurlar..
Bu sene şampiyon olan seneye de şampiyon..

Müthiş bir tespit renktaş. Yanlış hatırlamıyorsam avrupaya ayak atma parası 20 mil euro!!! Bu sene fener şampiyon olursa yeni bir 4 sene üst üste şampiyonluk elde ederler. Ah ahhhh şu bizim takımın mallıklarından bıktım artık. Mal mal transferlerle ayağımıza sıktık.

Üst Alt