STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

Gömdüm oğul seni toprağa gömdüm
Kanlı yaşlarımla pınara döndüm
Tabutun üstünde dirildim öldüm
Seni vuran eller kırılsın oğul

Doymadım sesine fidan boyuna
Kalın ip taktılar ince boynuna
Gül gibi düştün toprağın koynuna
Seni asan eller kırılsın oğul

Giden oğul hiç gelir mi yerine
Ah evladım yaram indi derine
Hele bakın zalimin eserine
Seni yakan eller kırılsın oğul

nedense fenere hediye etmek istiyorum :D

Ne zaman büyük konuşsa bu embesiller hep aynı senaryo. :D
Umarız kupa finaline de bu şekil gelirler.
Herşey volkan ayısının şampiyon olacağız sözüyle başladı 3 hafta önce faaln.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fikret Orman: "Türkiye'nin tek büyüğü vardır, o da Beşiktaş'tır"
Buda hemen gaza geliyor..

Ya bunlarında bir yeri kalktı he..
Yav kalksın bir önemi yok bunları takan mı var rakip sayan mı var :D Seneye CL'de kalbur üstü takımlara karşı oynarken ve gerçekleri idrak ederken göreceğim ben o kerkenezleri :D Şimdi 1-2 ay sekiztaşlı romantizmi ile takılsın garipler bırakalım hakettiler çünkü :asd22:

O değil de aziz'in adidas'a ısmarladığı 4 yıldızlı kutsal çubuklulara ne olacak onu merak ediyorum :D O kutsal çubukları aziz'e monte edebilecekler mi acaba merakla bekliyoruz :D

besiktas i dusman safina cekmek icin son 1 puan kaldi , sonra fenerden farki kalmaz gozumde . 2 amaci gerceklestirdik sayilir

fenere puan kaybettirdik , bjk ye ettirmedik
fener sampiyon olamiyor

kaldi 2 kupayi almak , fenerin cl ye girememesi ,bir de cezamizin CAS tan kalkmasi

2be70b8c77666be5ff8f35fe2fbcf5c6.png

Aziz Yıldırım daha geçen yıl basın toplantısında ''bende bilirim 50 milyon euro transfer yapıp şampiyon olmasını ama fenerbahçenin menfaatleri için yapmam'' dedi bu yıl 50 milyon euro harcadı yine şampiyon yapamadı :D

Yav kalksın bir önemi yok bunları takan mı var rakip sayan mı var :D Seneye CL'de kalbur üstü takımlara karşı oynarken ve gerçekleri idrak ederken göreceğim ben o kerkenezleri :D Şimdi 1-2 ay sekiztaşlı romantizmi ile takılsın garipler bırakalım hakettiler çünkü :asd22:

O değil de aziz'in adidas'a ısmarladığı 4 yıldızlı kutsal çubuklulara ne olacak onu merak ediyorum :D O kutsal çubukları aziz'e monte edebilecekler mi acaba merakla bekliyoruz :D

Hocam doğru dedin bunlar CL'de oynayacak değilmi komedi:asd22:aziz konusunda ise bende çok merak ediyorum para da sorun olmazdır ya mafia bu adam bence.

Mesajı Gönderen: ertugrul83:cLink:4736891
Fenerbahçe;
Aziz Yıldırım´dan önce bütün Türkiye´de sevilen‚
en azından saygı duyulan‚
Anadolu yakasında olması hasebiyle de "Anadolu Takımı" hatta "Halk Takımı" olarak bilinir.
Ancak üzülerek söylüyorum ki;
Adeta bir kibir abidesi olan Aziz Yıldırım ile geçirilen
kulüp tarihinin son 18 yılına baktığımızda Fenerbahçe halktan kopuk‚
belli bir zümrenin ihtiraslarını göstermek istediği‚
nefretle bakılan bir burjuva takımı haline getirilmiştir.
Türk futbol tarihinde şike‚ şaibe‚ teşvik primi her dönemde olmuştur.
Hiçbir kulüp diğerinden daha fazla temiz ya da hiçbiri diğerinden daha az kirli değildir.
Ancak ilk defa bunu tespit etmek için bir radar kurulmuştur ve Aziz Yıldırım ve ekibi de bu radara yakalanmıştır.
...Evet Fenerbahçe´nin manevi kişiliğine gönül vermiş bir taraftarı olarak diyorum ki;
Aziz Yıldırım ve ekibi "buz gibi" ŞİKE yapmıştır.
Ve kabul etseniz de etmeseniz de Fenerbahçe adını cümle aleme hatta bütün dünyaya rezil rüsvay etmiştir.
Tarafgirlik duyguları ile kimse güneşi balçıkla sıvamaya kalkmasın. Taraf olmak başkadır‚ hakperest olmak ise bambaşka...
Şimdi görüyorum ki; Aziz Yıldırım´ın proje mahkemelerce aklanması herşeyi unutturmuş durumda.
3 Temmuz´dan bu yana ağzından tek bir "paralel" lafı çıkmayan Aziz Yıldırım nasıl olsa prim yapıyor diye başlamış "paralel" demeye...
Ergenekon´u‚
Balyoz´u‚
Faili meçhulleri‚
Hırsızlıkları‚
Yolsuzlukları...
Kısacası herşeyi aklayıp bir günah keçisinin sırtına yükleyen proje mahkemeler;
"Şike Davası´nı da aynı günah keçisinin sırtına yüklemekte bir beis görmemişlerdir...
Günü kurtarma adına Aziz Yıldırım´a sahip çıkan Fenerbahçeliler´e son söz olarak diyorum ki;
nice başarısızlıklara daha
MÜSTEHAKSINIZ...

Beyler bu hanginiz deliriyorlar şu an :D

Mesajı Gönderen: ertugrul83:cLink:4736891
Fenerbahçe;
Aziz Yıldırım´dan önce bütün Türkiye´de sevilen‚
en azından saygı duyulan‚
Anadolu yakasında olması hasebiyle de "Anadolu Takımı" hatta "Halk Takımı" olarak bilinir.
Ancak üzülerek söylüyorum ki;
Adeta bir kibir abidesi olan Aziz Yıldırım ile geçirilen
kulüp tarihinin son 18 yılına baktığımızda Fenerbahçe halktan kopuk‚
belli bir zümrenin ihtiraslarını göstermek istediği‚
nefretle bakılan bir burjuva takımı haline getirilmiştir.
Türk futbol tarihinde şike‚ şaibe‚ teşvik primi her dönemde olmuştur.
Hiçbir kulüp diğerinden daha fazla temiz ya da hiçbiri diğerinden daha az kirli değildir.
Ancak ilk defa bunu tespit etmek için bir radar kurulmuştur ve Aziz Yıldırım ve ekibi de bu radara yakalanmıştır.
...Evet Fenerbahçe´nin manevi kişiliğine gönül vermiş bir taraftarı olarak diyorum ki;
Aziz Yıldırım ve ekibi "buz gibi" ŞİKE yapmıştır.
Ve kabul etseniz de etmeseniz de Fenerbahçe adını cümle aleme hatta bütün dünyaya rezil rüsvay etmiştir.
Tarafgirlik duyguları ile kimse güneşi balçıkla sıvamaya kalkmasın. Taraf olmak başkadır‚ hakperest olmak ise bambaşka...
Şimdi görüyorum ki; Aziz Yıldırım´ın proje mahkemelerce aklanması herşeyi unutturmuş durumda.
3 Temmuz´dan bu yana ağzından tek bir "paralel" lafı çıkmayan Aziz Yıldırım nasıl olsa prim yapıyor diye başlamış "paralel" demeye...
Ergenekon´u‚
Balyoz´u‚
Faili meçhulleri‚
Hırsızlıkları‚
Yolsuzlukları...
Kısacası herşeyi aklayıp bir günah keçisinin sırtına yükleyen proje mahkemeler;
"Şike Davası´nı da aynı günah keçisinin sırtına yüklemekte bir beis görmemişlerdir...
Günü kurtarma adına Aziz Yıldırım´a sahip çıkan Fenerbahçeliler´e son söz olarak diyorum ki;
nice başarısızlıklara daha
MÜSTEHAKSINIZ...

Beyler bu hanginiz deliriyorlar şu an :D

Kim yazdıysa helal olsun çok kıyak ve doğru yazmış.

Volkan Babacan'ın çıkardığı toplar hala aklımda...

inanılır gibi değil yahu. hakikaten milli takımın kalesinde oynaması gereken adam buymuş

Üst Alt