STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

Mesajı Gönderen: ertugrul83:cLink:4736891
Fenerbahçe;
Aziz Yıldırım´dan önce bütün Türkiye´de sevilen‚
en azından saygı duyulan‚
Anadolu yakasında olması hasebiyle de "Anadolu Takımı" hatta "Halk Takımı" olarak bilinir.
Ancak üzülerek söylüyorum ki;
Adeta bir kibir abidesi olan Aziz Yıldırım ile geçirilen
kulüp tarihinin son 18 yılına baktığımızda Fenerbahçe halktan kopuk‚
belli bir zümrenin ihtiraslarını göstermek istediği‚
nefretle bakılan bir burjuva takımı haline getirilmiştir.
Türk futbol tarihinde şike‚ şaibe‚ teşvik primi her dönemde olmuştur.
Hiçbir kulüp diğerinden daha fazla temiz ya da hiçbiri diğerinden daha az kirli değildir.
Ancak ilk defa bunu tespit etmek için bir radar kurulmuştur ve Aziz Yıldırım ve ekibi de bu radara yakalanmıştır.
...Evet Fenerbahçe´nin manevi kişiliğine gönül vermiş bir taraftarı olarak diyorum ki;
Aziz Yıldırım ve ekibi "buz gibi" ŞİKE yapmıştır.
Ve kabul etseniz de etmeseniz de Fenerbahçe adını cümle aleme hatta bütün dünyaya rezil rüsvay etmiştir.
Tarafgirlik duyguları ile kimse güneşi balçıkla sıvamaya kalkmasın. Taraf olmak başkadır‚ hakperest olmak ise bambaşka...
Şimdi görüyorum ki; Aziz Yıldırım´ın proje mahkemelerce aklanması herşeyi unutturmuş durumda.
3 Temmuz´dan bu yana ağzından tek bir "paralel" lafı çıkmayan Aziz Yıldırım nasıl olsa prim yapıyor diye başlamış "paralel" demeye...
Ergenekon´u‚
Balyoz´u‚
Faili meçhulleri‚
Hırsızlıkları‚
Yolsuzlukları...
Kısacası herşeyi aklayıp bir günah keçisinin sırtına yükleyen proje mahkemeler;
"Şike Davası´nı da aynı günah keçisinin sırtına yüklemekte bir beis görmemişlerdir...
Günü kurtarma adına Aziz Yıldırım´a sahip çıkan Fenerbahçeliler´e son söz olarak diyorum ki;
nice başarısızlıklara daha
MÜSTEHAKSINIZ...

Beyler bu hanginiz deliriyorlar şu an :D

adam gerçekleri çat çat vurmuş suratlarına hayret demekki hala beyni olan fenerliler varmış :D

emre belozoglu ADAMDIR

CiCYRBAWkAEBwT3.jpg

onumuzdeki iki hafta bir iki transfer bombasi patlatir, bugun geber Aziz Yildirim diyen fenerliler buyuk baskan diye kicini opmeye devam ederler.

Face'de gördüm :)
Beşiktaşlı arkadaşlar günlerdir mesaj atıyor bizim tvde lider beşiktaş yazıyor sizde de aynısı yazıyor mu bi bak ne olur diye. Bırakın bu sene şampiyon olsunlar her sene biz mi olacağız. Biz 20'yiz adamlar 7 senedir uğraşıyor çabalıyor sonunda 14 olacaklar tam 14 ! Saygısızlık etmeyin biraz sevinsinler ayıp denen birşey var ya !

Ahmet Çakar: "V.Babacan'a futbolu bırakalı 30 yıl olmuş CBaşkanımız Erdoğan bile 3 gol atmıştı ama R. van Persie penaltıyı bile atamadı.:hat:

Üst Alt