STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:32 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs

Şikecilere finansal darbeyi vurma zamanı.. Podolski-Sneijder yedeğe bi zahmet..

Kasan bizden değildir..

Ligin şerefsiz takımı büyük şikecileri şampiyon yaparsak tarihin en büyük salaklığı olur

Valla çok karışık duygular içerisindeyim.Şimdi bu maçı kazansak Fener'i şampiyon yapma ihtimalimiz artar.Eğer yenilirsek de hem Fenerliler ömrü boyunca Beşiktaş'a yattınız diye zırlar hem de Beşiktaş'lı tinercilerin sizi Arena'da yendik gibi şımarıklıklarını göreceğiz,ayrıca Arena'da derbi kaybetmeme serimiz sonlanmış olacak.Bence en iyisi berabere bitsin ve Beşiktaş Osmanlı ve Konya'yı bir şekilde yenmeye çalışsın.

Bu maçı yenersek karga şampiyon olamaz net. Fb üç maçını da kazanır , bu yüzden çok sıkmamalıyız . Bjk den daha çok nefret etsem de 4. Yıldız aşkına bjk yensin .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Katiliyorum , odaklanmamiz gereken mac bu degil , hafif bir tempoda antrenman havasinda gule oynaya cikmaliyiz, buna ragmen yenemezlerse de kaleyi acacak halimiz yok elbet

Kastettigim , kastirmamizin geregi yok

Kastiracagimiz mac kupa finali ... fenerin hem sampiyon olamayip kupayi da bize kaptirdigini dusunsenize ..

Katiliyorum , odaklanmamiz gereken mac bu degil , hafif bir tempoda antrenman havasinda gule oynaya cikmaliyiz, buna ragmen yenemezlerse de kaleyi acacak halimiz yok elbet

Kastettigim , kastirmamizin geregi yok

Kastiracagimiz mac kupa finali ... fenerin hem sampiyon olamayip kupayi da bize kaptirdigini dusunsenize ..

Aynen ama bence hayvan gibi iyi oynayacağız bakın görün . Bu maç berabere bitecek malesef

Sporun icine ekonomi girdigine gore artik ucuz kahramanliklarin vakti degil . Bizim isimize orta uzun vadeli planlarimizda kimin sampiyon olmasi gelir ? fenerin degil , adamlar 10 seneye yakindir CL goremiyorlar ,kayiplari muthis .. bunun devam etmesi lazim

yoksa bjk nin sampiyonlugunu isteyecek degiliz . besiktas kalkip konyayla yarista da bjk yi desteklemek farkli bir durum ,fenerle farkli bir durum..

butun bunlar seyirci temennisi , kalkip da takim maci alnimiza leke sursun seklinde oynamamali elbet ama kalkip da ekstra bir motivasyonla cikmalarini gerektiren durum da gormuyorum

Bu macta kasmayalim ne demek anlayamiyorum. Ulan 2 sene avrupaya gidemeyecegiz. Su rezalet takim 2 sene avrupa gelirlerindede mahrum olursa. Bir 10 sene sampiyonluk goremeyiz.

Üst Alt