STSL 18/19 H:10 | Yeni Malatyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 28 Ekim - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:10 | Yeni Malatyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 28 Ekim

Yunus böyle kazanılmaz hoca ya 5 dakika kala giriyor ya da rakip 2-3 farkı bulunca giriyor 11 kişi defans yaparken.. Çocuk da ister istemez hırs yapıp kendini göstermek istiyor ve bu baskıyla saçmalıyor çoğu zaman..

Eleştirmek ile hadsizlik aynı şey mi..bu formu hep takip ediyorum..geçmiş senelerde bu denli seviyesizlik yoktu..hiç mesaj yazmıyordum ama tak etti artık..burada bir takım üyeler galatasarayı takip etmek için değil fatih terim nefreti yüzünden sırf ona sallamak için geliyorlar..bu takım kötü oynuyor eyvallah bu her taraftar görüyor..ama bişeyleri de görmek lazım şu an ilk 11 seviyesinde kaç sakat var kaç eksik var..bu görmezden gelinecek bir şey mi..şu an sahada olan kadronun orta sırada oyanayan anadolu takım kadrosundan ne farkı var..yahu santraforu olmayan bir takımız..sanki çok derin kadromuz var..gördük gelen dünya çapındaki teknik direktörleri de..gerek galatasarayımızda gerek fb ye bjk ye gelen teknik direktörleri gördük hani vizyonlu dünya çapındaki teknik direktörleri..

Birader peki iki sorum var

Bahsettigin eksikler yokken alinan 4-0 lik ts ve ligin dibindeki akhisara 3-0 i da aciklar misin ?

Ikincisi hadi eksigiz, peki bu haliyle malatya takimi bizden daha mi iyi kadro olarak

Donk'tan gol atmasını bekliyoruz o yüzden kendisinin yaptığı hatalara kızmıyorum ama Sinan ve Muğdat'ın bir faydası var mı?

O Terimi yalayan dilleriniz kurusun inşallah. Şu değişiklikleri, dizilişi başka hoca yapsa , Terim göreve diye başlık açardınız yağdanlıklar...

Üst Alt