STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Adama fenerli diyenler olmus ondan yazdim.
Benim korktugum birsey yok
Adam kurallar cercevesinde fikrini belirtiyor buna engel olamazsin.
Ha bazen bam telimize dokunacak seyleri kasitli yapiyor
Buna da yapabilcegin tek sey umursamamak
@Kenan Ünal
Hangi takımı tuttuğu, hangi takıma sempati duyduğu umrumda bile değil. Herkesin kişisel kararı.

Ancak, son yazdığına katılmıyorum. Buranın taraftar forumu olduğunu biliyor, bilmiyorum diyor ise de adama yok artık derler çünkü forumun her halinden belli.

Böyle bir yere, özellikle böyle bir maç sonrası gelip o tür mesajları yazmak bilinçli provokasyondur. Burada olanlardan bunu umursamamayı bekleyemeyiz, çünkü burası taraf olan bir yer ve herkesin canı burnunda.

Dikkat edecek, hassasiyet gösterecek olanlar o tür mesajları yazan kişiler. Bu hassasiyeti göstermiyor ise amacı belli provokasyon, bilerek huzur bozma. Bu da bildiğim kadarı ile forum kurallarına aykırı.

Adama fenerli diyenler olmus ondan yazdim.
Benim korktugum birsey yok
Adam kurallar cercevesinde fikrini belirtiyor buna engel olamazsin.
Ha bazen bam telimize dokunacak seyleri kasitli yapiyor
Buna da yapabilcegin tek sey umursamamak
@Kenan Ünal
Oldu o zaman. Bundan sonra burada herkes insanları proveke etmekte serbest. Bir işlem yapılmıyor nasılsa. Bu mesajın kalsın burda. Bundan sonra mesajlarımı proveke edici olarak atıyorum.

Bu Turgay Demir ne kadar gerizekalı bi adam ya.Hala gelmiş net penaltı diyo.Bu dangalak bu işten para kazanıyo gerizekalı herif.

Oldu o zaman. Bundan sonra burada herkes insanları proveke etmekte serbest. Bir işlem yapılmıyor nasılsa. Bu mesajın kalsın burda. Bundan sonra mesajlarımı proveke edici olarak atıyorum.

Yav şurda düzgun konusmaya calisiyorum bir onceki postunda korkak dedin
Simdi de cocuk azarlar gibi yaziyorsun
Mevcut durumu izah etmeye cabalarken ne ara ben suclu oldum anlamadim,neyse uzatmayacagim

Beyler.. Renktaslar.. Boyle bir gunde kenetlenme olmali.. Birlik olunmali.. Birbirimize dusme degil, tek ses olunmali.. Bırakalım bir zahmet birbirimizle satasmayi. Hiddetimizi yonlendirmemiz gereken mecra belli!

Olayın bir de şu boyutu var; Tüpçü her zaman bize düşmandı ama gücü yetmiyordu, kadromuz taş gibiydi her zaman. Şimdiyse sezon başı yetersiz bulduğumuz o kadronun bile yarısı yok, sakatlıktır, cezadır.... Bugün mesela sabaha kadar oynasak gol atamazdık. Drogbalar Melolar, Sneijderler Elmanderler Baroslar olsa maç çoktan 3-4 olmuştu, o penaltı Konyanın şeref sayısı olurdu, kimse de konuşmazdı. Şimdi gücümüz yetmiyor. Uefa bizim elimizi kolumuzu bağlamış, Anadolu kulüpleri ise yabancı serbestliği sayesinde düşük maliyetlerle taş gibi takımlar kurdu.

Bu maçın,verilen penaltı ve gidilmeyen neye yaradığı belli olmayan Var'in herhangi bir açıklaması yok. Bu had bilmezlikten,emeğe saygisizliktan çok yoruldum ben. 86 yaşında dedemin yanında bana ana avrat kufrettirdiniz. Bize savaş açıyorsunuz ve karşılığını alacaksınız. Bela dilemek bile iltifat olur size. B... bogulun bu işte kimin az veya çok parmağı varsa.

GM 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hangi takımı tuttuğu, hangi takıma sempati duyduğu umrumda bile değil. Herkesin kişisel kararı.

Ancak, son yazdığına katılmıyorum. Buranın taraftar forumu olduğunu biliyor, bilmiyorum diyor ise de adama yok artık derler çünkü forumun her halinden belli.

Böyle bir yere, özellikle böyle bir maç sonrası gelip o tür mesajları yazmak bilinçli provokasyondur. Burada olanlardan bunu umursamamayı bekleyemeyiz, çünkü burası taraf olan bir yer ve herkesin canı burnunda.

Dikkat edecek, hassasiyet gösterecek olanlar o tür mesajları yazan kişiler. Bu hassasiyeti göstermiyor ise amacı belli provokasyon, bilerek huzur bozma. Bu da bildiğim kadarı ile forum kurallarına aykırı.

Herkesten ayni duyarliligi bekleyemeyiz iste
Bende onu anlatmaya calisiyorum.
Ben hayatimda hic bir degeri körü korune savunmamis bir insanim birilerinin avukati yaptilar ya bizi :D ne diyeyim

Ağalar eksik gedik çok ibnelikler diz boyu ama şu adamların çoğunun takımımızın 21 kişilik kadrosunda olması bile skandal.. Maicon-ömer-eren-muğdat-leşçuk-mariano (kahroluyorum adını yazarken).. Bu kadar kalitesiz Galatasaray olamaz.. Onyekuru bile işin aslı vasat bir oyuncu kaçırdığı pozisyona bakın 2-0 alıp keyif yapacakken ne hallere düştük..
Kendi evimizde maçı nerdeyse 0 pozisyonla tamamlayıp 4-5 tane net gol şansı verdik.. Ciddi bir revizyon şart buram buram kalitesizlik kokuyoruz.. Takım tam kadroyken de çok değişen birşey yok işin garibi kendi evimizde yenip deplasmanlarda çuvallıyoruz

Üst Alt