STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

Muslera
Linnes Ozan Gökay Nagatomo
Yunus Celil Abdussamed Rodrigues
Mugdat Ali Yavuz

@Sergen Zeren alt yapida sol kanat oynayacak eleman varmi? stoper gökay en gözde isim herhalde. alt yapidanda ali yavuz en golcü oyuncumuz herhalde.​

İkinci lig seviyesinde bir kadro ile çıkılacağı neredeyse kesin bu maç. Bu sebeple puan kaybı bekliyorum.

beyaz tvde algı operasyonu var, gelen giden vuruyo kimse korumuyo

sinan engin: cüneyt çakırın tüm kararları doğru, onyekuru necipe foul yapıyor doğru karar, vida olayında birşey yok, bjk penaltının öncesinde foul kararı doğru ozan tehlikeli oynadı

ulan buna birşey demicekmi kimse?

Ahmet iyi oynadigi icin 3'luye devam ederiz gibi.Zaten Fernando da yokken defansi saglam tutma dusuncesi olacaktir.

Kecioren macinda gencler iyi oynasa da birkac ismi 11'de gorsek keske.Su an icin sadece Selcuk'un yaninda Celil oynar gibi duruyor.

Muslera
Linnes Maicon Ozan Nagatomo
Feghouli Celil Belhanda Garry
Muğdat Onyekuru

Belhanda iyileşti deniyor öyleyse en ideali budur

İnanın şu maçı yenip yenmemek zerre umrumda değil tıpkı bu gece beşiktaş maçını yenmenin de zerre umrumda olmadığı gibi inanın bu sene şampiyon olup olmamaktan da geçtim artık eyyamcı hakemlerin şikeci yöneticilerin taraflı kulüplerin futbolun başındaki adamların bu kadar insanlıktan uzak olduğu bu ligde şampiyonluktan başarılı olmaktan filan geçtim ben artık

Benim tek istediğim bu adi heriflerin yaptıklarının yanına kalmaması benim tek derdim inşallah bu bitirmeye çalıştıkları Galatasaray en kısa dönemde toparlanıp hepsiyle tek tek savaşacak duruma gelmesidir

Yoksa yemişim beşiktaş galibiyetini yemişim STSL şampiyonluğunu benim tek derdim Galatasaray 'ı bitirmeye çalışanların hepsinin tek tek bitmesi ...

Kotuyuz ama rize takim degil , idman temposunda gecer ve 3-4 olur

Bu halimize ragmen hic bir kulvarda ic sahada yenilmiyoruz . Bir zahmet rizeyi de handikaplariz

Muslera
Linnes Ozan Gökay Nagatomo
Yunus Celil Abdussamed Rodrigues
Mugdat Ali Yavuz

@Sergen Zeren alt yapida sol kanat oynayacak eleman varmi? stoper gökay en gözde isim herhalde. alt yapidanda ali yavuz en golcü oyuncumuz herhalde.​
gökayın önünde abdulsamed oynarsa iyi olur.ama feghouli de sakatlandıgı için oyun kuracak biri lazım.atalay,çekdar veya mustafa kapı olabilir bu isim.mutlunun daha zamanı var.mirza yeniden şans buldu,normalde ben olsam mirzayı atardım sola recep gül olabilir.recebin ortaları ve ara paslarına ,şutlarına ihtiyaç var ama önce kupada oynatmak lazım.recep antrenman macında bile heycanlıydı.altyapı hocaları ülkenin en yetenekli kanatlarından melih gökçimeni sol acık oynatmadıgı ve yedek bıraktıgı için sorunlu o bölge ama metehan da olur.ayrıca yunus da oynar sol kanatta

Ahmet iyi oynadigi icin 3'luye devam ederiz gibi.Zaten Fernando da yokken defansi saglam tutma dusuncesi olacaktir.

Kecioren macinda gencler iyi oynasa da birkac ismi 11'de gorsek keske.Su an icin sadece Selcuk'un yaninda Celil oynar gibi duruyor.

Ahmet'in bugün kendine göre fena oynamamasi göz boyamaz insallah. Bugün yakmadi ama bu mac bizi yakmayacaginin garantisi yok.

bjk macını alacagımızı düşünüyodum acıkcası ama cüneytin bu kadar katledebileceği sonradan aklıma geldi

Üst Alt