STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

2-3 genci en acilinden kazanmak lazım.bana sorarsanız bu isimlerden biri mustafa kapı olmalı kesinlikle.frikiklerine ihtiyac var

beyaz tvde algı operasyonu var, gelen giden vuruyo kimse korumuyo

sinan engin: cüneyt çakırın tüm kararları doğru, onyekuru necipe foul yapıyor doğru karar, vida olayında birşey yok, bjk penaltının öncesinde foul kararı doğru ozan tehlikeli oynadı

ulan buna birşey demicekmi kimse?
Erman dedi , zaten bir o hakkımızı savunuyor.

Sana bir tavsiye: Beyaz TV izleme.

Fernando cezali,feghouli de sakatlandi yani selcuk ve celil disinda Adam kalmadi orta sahada

Ya 3-4-3 oynariz yada genc oyunculardan birisi ilk 11’e dahil olur ve 3-5-2 devam ederiz

sinan engin: cüneyt çakırın tüm kararları doğru, onyekuru necipe foul yapıyor doğru karar, vida olayında birşey yok, bjk penaltının öncesinde foul kararı doğru ozan tehlikeli oynadı

Erman dedi , zaten bir o hakkımızı savunuyor.

Sana bir tavsiye: Beyaz TV izleme.

+mumkunse buraya da taşima
Sinirlendim yine okuyunca şu serefsizler ekmek yiyor ya hala futboldan ne diyeyim

sinan denen loseri ciddiye alan yoktur umarım.

haftaya Akbilspor Ankaragücü ile deplasmanda oynuyor rize maçını farklı kazanıp akbilide yenersek bi bakmışın lider olmuşuz.Bu karamsar hava neden çözemedim.

Benim bu saatten sonra şampiyonluk beklentim yok. Alenen planlı olarak 3 maçla bize sezonu kapattırdılar. Bu sezon bundan sonra her şeyden evvel anti-17 takımlıyım. Dilerim ki hepsinin canı hakemlerden yanar. Özellikle Başakşehir dışındaki takımlar. Çünkü 16 takım o bildiriyi imzalamakla, planlı programlı bir başakşehir şampiyonluğunu alenen destekledi. Başakşehir dışındaki tüm takımların maçlarında hakem katliamları yaşanır umarım. Alayı yerle yeksan olsun. Mesela yarın anadolu yakası şikecileri bariz hakem hataları ile maçı kaybeder umarım. Bundan sonra benim tek derdim bu. O bildiriye imza attıkları için de hiçbirinin konuşma ağlama hakkı, hakem hakkımızı yedi deme hakkı yok.

Bundan sonrası farklı anlamda çok eğlenceli olacak. Ben zaten bu geri zekalı yönetim, beyin özürlü futbolcular ve takıntılı veya formsuz hoca ile bu saatten sonra bir şeyler yapabileceğimize dair inancımı kaybettim. Şu maçta Eren embesilinden medet uman hoca teknik direktör falan değildir diyeceğim diyemiyorum. 8 senede 7 şampiyonluk kazanmış, Türkiye'ye ilk ve tek Avrupa kupasını getirmiş kulübün efsanesi bir adama bunu demek istemiyorum. Lakin hoca da sınırlarımı zorluyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

baskan o salaklarin kanallarinda konusursa

2. yariya Basakin 6 puan arkasinda girersek bütün oyuncular iyilesirse ve cezalari bitirse yinede sampiyon olma sansimiz var.

——————Muslera——————-
Linnes——Ozan——Serdar—-Naga
———————Ndiaye——————
————Fernando—Belhanda———
Onyekuru—————————-Garry
—————Forvet Transfer————-

1B78E1F8-3510-4EE7-AF5F-047A034D19F1.jpeg

Deplasmanda son 9 macta sadece 4 gol atmisiz. Kayseri macini cikarirsak 8 macta 1 gol ben 23 yillik taraftarim böyle kisir bir Galatasaray görmedim. Bu sadece ve sadece Mustafa Cengiz ve Albayrakin eseri. Ya cengiz professionel bir Transfer komitesi getirsin yada Albayrak ile birlikte gitsin

ankaragücü ve alanyaspor basaksehirden puan alır.biz de en kötü berabere kalırız basaksehirle.elbet şansta bizden yana olacak

Üst Alt