STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

Muslera
Linnes Ozan Maicon Nagatomo
Celil Feghouli
Onyekuru Atalay Garry
Ali Yavuz

Sevindiren 11 olur
Feghouli orda oynayamaz fiziki yetmez. En fazla atalayın yerinde oynar. Ali yavuz yerinede artık muğdatı koyar. Onun dışında hoca 3'lüden vazgeçer mi onu bilemiyorum. Zorunluluktan oynatıyor gibi geliyor ama bir yandan sevdi gibi de geliyor. Ama celil artık oynar heralde başka adam kalmadı. Üstte yapılan kadrodaki gibi linnes ortasahada da oynayabilir. Oraya ayrı bir dinçlik katabilir.

43509.jpg

Sahada görmek istediğim ekip

Belhanda iyileşti mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merak ediyorum acaba cezalı Fernando yerine önlibero olarak veya cezalı Serdar Aziz yerine stoper olarak Gökay 'ı izleyebilir miyiz ?

Veya Belhanda-Emre-Fernando-Ndiaye-Donk yani tüm orta sahamızın olmadığı maçta Atalay-Celil ikilisinden birisi şans bulabilecek mi ?

Veyahut Eren takıma açıkça ihanet ederken yerine Yunus 'u izleyebilecek miyiz ?

Ama yine sahada Ömer-Ahmet-Selçuk-Eren gibi yetersiz futbolcuların en az 3 tanesinin kesinlikle olacağının garantisini verebilirim. Linnes bu kadar iyi oynarken yine yedek kalacağının garantisini verebilirim, Benim bildiğim Fatih Terim bu değildi gençlere şans tanımaktan / formayı hak edene vermekten asla çekinmezdi ...

Bence bu seneki en büyük sıkıntımız bu nasıl ki gencecik Ozan Kabak çıkıp çatır çatır top oynuyor takımın en iyisi oluyor hemen her maçta neden Atalay o şansı bulamıyor ki ? belki de takımın değişmez oyuncusu olacak çocuk bir şans bulabilse ...

Nando
Linnes Ozan Maicon Nagatomo
Celil Fegh
Onyekuru Atalay Garry
Mugdat/Ali Yavuz

Keske olsa..

Ama selcuk, eren felan oynarlae

Valla orta sahada sakatlığı cezası olmayan tek isim Selçuk İnan, Altyapıdan en az 1-2 tane gencin şans bulması gerekiyor bu maçta hatta bana kalırsa Selçuk 'da hiç oynamasın direk Atalay-Celil-Gökay üçlüsünü deneyelim orta sahada

43567.jpg

Keçiören maçı gençler için gereksiz abartıya sebep oldu her zamanki gibi, Çoğunun iyi oynadığını bile düşünmüyorum. Genç ağırlıklı bir kadro ile falan çıkarsak Rize maçı azap olur kötü takım değiller gerçi eldeki kadro ile kolay geçmesi mümkün değil. Eren yerine Muğdat Fernando yerine Celil gibi hamleler ile başlamalıyız bide mümkünse iç sahada 3'lü oynamayalım.

muslera

maicon ahmet ozan

mariano linnes feghouli selçuk nagatomo

onyekuru rodrigues

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt