STSL 18/19 H:2 | Galatasaray 1-0 Göztepe | MS | 19 Ağustos - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umut Bulut gelse 2. forvet olarak iş yapsa yemin ediyorum Belhanda'nın vereceği max katkıyı tokatlar ya bu ne lan bu ne? 90 dakika ne izledim ben. Hadi ben buna dayanabiliyorum belki,hoca nasıl sabretti

Maça dair en güzel şeyler saha zemininin güzelliği ve formamızdı. :)

Az çok herkesin katılacağı üzere kötü oynadık. Bunun temel sebebi orta saha ve özellikle iç sahada takımın motoru Rodrigues'in olmamasıydı.

Orta saha tempo yapamadığı için hücumcuların özel yeteneğine kalıyoruz. Belhanda ve Sinan felaketti. Onyekuru ise güzel işler yapacak ama Rodrigues gibi 1-90 dk arası müthiş eforlu oynamasını beklememek lazım.

Rodri ve Emre takıma girince daha iyi oluruz mutlaka ama orta sahayı mevcut kadro ile çözmemiz imkan dahilinde değil. Şampiyonluğa oynayacak takıma yakışmayacak kadar ağır ve yaratıcılıktan uzağız. Mutlaka transfer gerek. Ndiaye ya da o profilde bir adamın transferi o kadar kritik ki sezonumuz buna bağlı olabilir.

Maicon da fena değildi ama ideal hala Serdar-Maicon'un ideal ikili olabileceğini düşünmüyorum. Çabukluk sıkıntısı başımıza büyük dert olabilir. Gerçi şu da bir gerçek ki orta sahamız daha iyi olunca savunma maç içinde sürekli aksiyon halinde olmayacak. Şu anda rakip direkt üstümüze gelebildiği için sürekli hamle yapmak zorunda kalıyor stoperler.

Acil orta saha ve stoper. Tabi fizik olarak biraz daha oturacak takım akış olarak ha keza,ama sinyal veriyor bunuda görmezden gelemeyiz. Eren bu takımın 3. veya 4.santraforu olmaktan öteye geçemez.

Gomise cezayı yerine Ereni oynatarak veremeyiz malesef

Maicon,Gomis,feghuli ve belgandayi postalarsan hem elinde 20 milyonun olur hemde 4 boşluk açılır.
Ha o 20 milyonu gidip emre gibi bir vasata vereceksek hiç almayalım daha iyi.

Ayrıca alınabilecek en iyi yerliyi almadık.
Gücümüzün yetecegi En iyisi umut bozok tu onuda akıl edemediler

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!
fazla zaman kalmadı bahsettiğin adamların gitmesine itiraz etmem ama geç kaldık,emre konusunda ortasaha pozisyonu için bahsettim ben umut bozok bende gelsin isterim ama bizimkilerin ilgisinin olduğunu sanmıyorum,sezon başında bende fernando-ndiaye-yabancı box to box emre yedek için iyi diyodum ama şu durumda yapılabilcek en iyisi bu...

Gomis çok top ezdi ama isteksiz değildi zorladı rakibi, Emre zaten süper çok katkı sağlayacağı bariz, Feghouliyi kesin kazanmalıyız Sinan vasatının yerine, Donk çok kötüydü her topu geriye atar mı bir adam, Fernando-Mariano-Maicon müthişti üçüde harika oynadılar. Belhanda ve Nagatomo da idare etti, Calıktan bize stoper olmaz adam sart ve tabiki Ndiaye şart

Adam ne hata yaptı , gösterişsiz olarak görevini yaptı

Onyekuruyu Allah nazarlardan saklasın. Muhteşem bir oyuncu kazandık muhteşem. Deplasmanlarda garry ile sağlı sollu rakipleri tarumar ederler

Üst Alt