STSL 18/19 H:20 | Alanyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takımda bugün Marcao haric hepsi berbat. En büyük neden ndiyaye ve belhanda. Belhanda calim atamyior, ceyhunu bile gecemedi, ve bu ikili yuzunden fegh bile kanat tan orta ya geldi. Seneye daha fazla isiran daha zeki olan bir 8 numara ve daha iyi ve calim Ata Bolen ve oyuncu eksiltebilen bi 10 numara.

Takım Mariano olmadan oyun kuramıyor,baskıdan çıkamıyor , hala Mariano satılmalı falan diyorsunuz. Nerenizle izliyorsunuz maçları ?

Mariano ağır artık hocam. Tempolu oyunu kaldıramıyor.

Dediğine iç saha için katılıyorum. Ama deplasmanlarda böyle sert takımlara karşı sorun olur.

Alanya çok sert oynadı hakem buna müsade etti ve Mariano ile birlikte 2-3 oyuncumuz daha sakatlanabilirdi. Ucuz atlattık.

Bide yabancı sınırı diyo herifler.
Bugün yabancı sınırı olsa alanya'ya basıp gecmistik. Adamlarda ki yabancı oyuncular sayesinde fisek gibi oynuyolar.
Hic bir türlü önümüzü kesemezsiniz seref yoksunu itler.

Bak ben seninle düzgünce konuşuyorum bana hakaret edip duruyorsun.
Eleştiri yap adam gibi , burada adamı boklayıp profil fotosuyla propaganda yaparak bi bok elde edemezsin .

Renktascim hepimiz Galatasaray in basarisini istiyoruz muslerayi cok seviyorum yeri bende cok ayri eminim herkes boyle dusunuyodur

Ancak lutfen hatalar yaptigini eski formundan cok uzak oldugu gercegini kabul edelim en azindan birakin insanlar fikirlerini soylesin elestirsin

Renktascim hepimiz Galatasaray in basarisini istiyoruz muslerayi cok seviyorum yeri bende cok ayri eminim herkes boyle dusunuyodur

Ancak lutfen hatalar yaptigini eski formundan cok uzak oldugu gercegini kabul edelim en azindan birakin insanlar fikirlerini soylesin elestirsin

Eleştirsin diyorum zaten fakat adamı savunana da beyinsiz dersen küfrü hakedersin

Takımın sorununu forvet transfer sanan vardı görmustur umarım sorunun kımde oldugunu bu kadroyu vasat tdler bıle sampıyon yapar su ligde

Mariano ağır artık hocam. Tempolu oyunu kaldıramıyor.

Dediğine iç saha için katılıyorum. Ama deplasmanlarda böyle sert takımlara karşı sorun olur.

Alanya çok sert oynadı hakem buna müsade etti ve Mariano ile birlikte 2-3 oyuncumuz daha sakatlanabilirdi. Ucuz atlattık.
Tam da böyle baskı yenilen maçlarda lazım Mariano. Beklerin ikisinin de tempolu olmasına gerek yok , sol bekin yeterince tempolu. Böyle oyun kurma yeteneği olan bek yok piyasada o yüzden kıymetini bilin adamın. Adam hem önündekini hem de sağ iç oynayan adamı oyuna sokuyor. Forumda sezon başından beri savunuyorum , forumun adamı Linnes'i (sevdiğim bir adamdır ama iyi bir yedek sadece) gördük bugün.

Klişe değil arkadaşım o adam bilerek mi vurdu sence? Bilerek vuran adamın ayağı o kadar yukarı kalkmaz. Muslera önde yakalandı ne yapsın adam ışınlanmayı mı icat etsin?
Sadece bu pozisyon degil ki derdimiz,tabi ki hata olur,insan en nihayetinde ama.l sene basindan beri hic guven vermedi ki kac senedir bu halde,sadece potaya girersekbson 6-7mac cosuyor o kadar,biz fener degiliz ki vasata alkis tutalim olmuyorsa babamin oglu olsa gitsin derim

DybGcIHWwAAlyT2.jpg

Sadece bu pozisyon degil ki derdimiz,tabi ki hata olur,insan en nihayetinde ama.l sene basindan beri hic guven vermedi ki kac senedir bu halde,sadece potaya girersekbson 6-7mac cosuyor o kadar,biz fener degiliz ki vasata alkis tutalim olmuyorsa babamin oglu olsa gitsin derim
Ben de form düşüklüğü olduğunu kabul ediyorum fakat bu pozisyonda bir suçu yok dedim sadece. Adamın ne vuracağı belliydi, ne de vuruş şekli bir garipti, önde kaldı olabilir.

Şanssız bi maçtı. Sergen iyi bulmuş bizim takımın bugunu. Mariano sakatlanmasa kazanabilirdik. Göztepe maçı gibi. Linnes kötüydü daha kötüsü Ömer girdi bekler kilit.
Normalde akan Linnes hiç çıkmadı nerdeyse. Belhanda nin taca attığı pozisyonda orda olması gerekirken kamera kadrajinda yoktu. Beraberlik normal ve adil sonuç. Haydarla diğer alanyalinin çarpışması sonucu korner güme gitti. Tek gözle bile görülebilecek pozisyonda 2 gözüyle görmedi hakem. O kornerden golde bulabilirdik. Ki böyle saçma ni maç anca öyle kazanılabilirdi.
Bariz bir hataydı.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 yeni stoper tandemi ile ortasshamiz bukadar kotu oynamisken adamalrin bu nasil kacar diyebilecegimiz pozisyonlari yok ama ilk macina cikan adami coğu kisi begenmemis ne bekliyodunuz

Bu maçta takımı beğenmemek haksızlık olur özellikle defansta çok sağlam oynadık ortasahada belhanda iyiydi.sinan ve ömer çöpü hariç takım bence gayet sağlam.Jagne ile hersey daha guzel olacaktir.
Sonuc olarak fener maçında olduğu gibi bu maçıda muslera saçma sapan bir hata yüzünden vermiştir.
Muslera gibi bir kalecinin böyle amatörce hareketler yapması ve bunlardan hiç ders almaması anlaşılır gibi değil.
Artık puanlar altın değerinde hataya yer yok.
Şu abdullah avcıyla göksel gümüşdağın sezon sonu morarmış suratını görmemiz lazım

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt