STSL 18/19 H:20 | Alanyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında göztepe alanya deplasmanlarından toplamda 4 puan iyi sayılır ama ilk yarı içeride kaybettiğimiz saçma ötesi puanlar maalesef bizi şampiyonluktan edecek belki de..

Maç sonu sinirden yazamadım fakat birkaç şeyde ben yazmak istedim

İlk olarak Muslera son haftalarda gerçekten tanınmaz halde. Nedeni neyse biran önce kendine gelmesi lazım. Defansımız yenilendi. Marcao gerçekten beklentilerin üstünde. Bence maçtaki en iyi oyuncumuzdu. Hem defansta sağlam kaldı hemde topu ileriye taşımak için elinden geleni yaptı.

Ortasahaya gelince.. Evlere şenlikti. Ndiaye ve Fernando ne yaptı anlayan varsa beri gelsin. Belhanda için ayrı bir parantez açalım. Tamam 10 numara değilsin anladık ama şu oyunla 8 numara da değilsin. Tek olumlu hareketi gol pası. Bu kadar top kaybı nedir arkadaş. Marcao zavallı ileri çıkarıyor topu alan rakibe veriyor. Rakibe baskı desen hiç yok orta saha yol geçen hanı.

Gelelim ileri uca.. Benim mitroğluna diyecek lafım yok. Adam ilk kez oynuyor. Uzun zaman oynamamış. Adama toplasan 3 5 top vermiş ortasaha. Diagne olsa kızılır ama bu adama diyecek birşey yok şimdilik. Ona yok ama Onyekuruya var. Ben hiç beğenmedim bugün. Aklını başına alsın böyle olmaz.

Son olarak hocamında mitroğlu yerine sinan ile başlayıp sonradan ikiliye dönmesini beklerdim.

2 puan kaybettik. Allah yüzümüze baktı 1 puan aldık. Çok kötü oldu artık kaybedecek tek puanımız Bile yok.

Yazın bu ortasahanın elden geçmesi şart.

Yahu hala yok alanya sert oynamış yok hakemmiş..Şu rezalet oyunu tamamen buna bağlayanlar yeter yahu..Yemin ederim yeter..

Alanyalı futbolcuların alayının şerefsiz oğlu şerefsiz olduklarına katılıyorum.Hakemin en az o şerefsizler kadar şerefsiz olduğunada katılıyorum.

Ama bunları dile getirecek sahada isyan edecek adamlar sahadaki Galatasarayda oynayan sözde ruhsuz oyunculardır.birkaç futbolcu haricinde alayından nefret ediyorum.Galatasaray tarihinde bu kadar para kazanıpda bu kadar yetersiz olan ruhsuz bir kadro yoktur.Şu eleştirdiğimiz şikeci takımın oyuncularına bakıyorum birde bizim oyunculara bakıyorum hırs olarak fersah fersah önümüzdeler.Bugün şu Alanyalı oyuncular ve hakem fener karşısında yapsınlar şu hareketleri bak bakalım şikecilerin oyuncuları neler yapıyorlar.Ulan haksız olduğu halde şerefsiz yunan sinanı itip kakıyor birde tane Galatasaraylı oyuncu sen ne yapıyorsun diyemiyor.nefret ettim bunlardan bugün nefrettt..Şerefsiz kalecei haydar dümenden yerde yatıyor ve her türlü pisliği yapıyorlarken fernando ve belhanda denen ruhsuzlar karı gibi sırıtıp Alanyalı oyuncularla muhabbet ediiyor..Şu belhandanın oynadığı oyunu üç kuruşa yüz misli oynayacak yüzlerce oyuncu bulunur.Hala satılmasın diyen iş bilmezler bu takım şapiyon olmazsa sizin yüzünüzdendir.

Şu maçtan sonra hakeme iki çift laf etmeyen başkan ve yönetici bozuntuları sizinde zaten yatacak yeriniz yok.Ulan ne iş yaparsınız lan..Transfer dönemi ayrı rezalet takımın haklarını savunmakda ayrı bir rezalet.

Bu takım rezalet top onuyor dedik.Bir iki transferle düzelmez dedik.İk 11 e en az 4 dört oyuncu gerekiyor dedik.Alın forvetleri başınıza çalın.
Top rakipdeyken bu kadar rezalet takım savunması yapan bir takım yoktur.Rakibe bu kadar boş alan nasıl veriliyor hala aklım almıyor.Adamlar bizim ceza sahamızda cirit atıyorlar. Ve bu durum geçen seneden beri aynı.Çözümü sistem değiştirme , sadece stoper ve forvet transferi olmadığını göremeyecek kadar çapsız insanlar tarafından yönetiliyoruz.Ve buna çanak tutan iş bilmez taraftarlar.

ne stoper ne forvet bu takımın en büyük eksiği fark yaratacak orta saha ve kanat oyuncusu eksikliğidir.Koy bakalım buralara futbol zekası yüksek ,yetenekli oyuncuları neler oluyor.ortalama bir glcü bile fark yaratır o zaman..
Şu çöp ligde kaliteli ofans oyuncuların olsun , fark yaratacak adamların olsun bu Anadolu takımlarını kevgire çevirirsin..ndiaye,onyekuru,feg,belhanda falan bunlarla fark falan yaratamazsın.Bunlardan hiçbir halt olmaz.Saman alevi gibi parlarlar.İç sahada boş alanda birkaç güzel hareket o kadar...Birazcık sıkı bir rakip karşısında foss diye sönüyorlar...

Simdi yazdiklarima Terimciler kizacak ama bence Terim Sergen kadar anlamiyor Antrenörlükten.Sergen Takimini öyle bir hazirlamis ki.Ceyhun a Belhandayi tut ve boz demis,Ceyhunda tam onu yapti.Kostular bastilar.Bizimkiler nasil hazrlanmis?Gecen Hafta zaten sansla 3 Puan aldik.Transfer Politikasi bence yanlis.Tamam iki defans aldin Eyvallah,Cezali Diagne aldin tamam hadi ona da eyvallah.Ama mesela Robinho yu biz alabilirdik,düsünülmedi.Yada Alan bize cok lazimdi alamadilar.Besiktasin aldigi Kagawa biz alabilirdik,tamam uzun zamandir sakat ama bir oynarsa Ligin tozunu atar.Yada Eden Visca bu tarz bir oyuncu bize cok cok lazimdi,ama düsünülmedi.Ömer benim gözümde Futbolcu degil hala ilk oyuna o giriyor,hep ayni Adamlar hep ayni taktik,baska birsey bilmiyor.Kim ne derse desin Terim ve yalakalarindan bir an önce kurtulmamiz lazim yoksa bizden yine bir Bok olmaz.Adam Sampiyonlar Liginde Rakipleri görünce sevinceten Bayram ettik,o gruptan cikamadi hala Terim Antrenör diyorsunuz,gercekleri bir görün artik

Hakem maçı katletmedi mi yoksa sadece bana mı öyle geldi ?

Haydar-Marcao pozisyonunda VAR devre dışı mıydı hatta maçın tamamında VAR devre dışı mıydı ?

Alanyaspor oyuncuları daha agresif oynamalarına rağmen daha az sarı kart gördüler, Willafanez çift ayak daldı, Papiss Cisse bir pozisyonda Ndiayenin bileğine basıyor. Zaten Haydar ile savunma oyuncusunun birbirine çarptığı pozisyonda verilen karar şaka gibi.

Kısacası VAR nerdeydi

Simdi yazdiklarima Terimciler kizacak ama bence Terim Sergen kadar anlamiyor Antrenörlükten.Sergen Takimini öyle bir hazirlamis ki.Ceyhun a Belhandayi tut ve boz demis,Ceyhunda tam onu yapti.Kostular bastilar.Bizimkiler nasil hazrlanmis?Gecen Hafta zaten sansla 3 Puan aldik.Transfer Politikasi bence yanlis.Tamam iki defans aldin Eyvallah,Cezali Diagne aldin tamam hadi ona da eyvallah.Ama mesela Robinho yu biz alabilirdik,düsünülmedi.Yada Alan bize cok lazimdi alamadilar.Besiktasin aldigi Kagawa biz alabilirdik,tamam uzun zamandir sakat ama bir oynarsa Ligin tozunu atar.Yada Eden Visca bu tarz bir oyuncu bize cok cok lazimdi,ama düsünülmedi.Ömer benim gözümde Futbolcu degil hala ilk oyuna o giriyor,hep ayni Adamlar hep ayni taktik,baska birsey bilmiyor.Kim ne derse desin Terim ve yalakalarindan bir an önce kurtulmamiz lazim yoksa bizden yine bir Bok olmaz.Adam Sampiyonlar Liginde Rakipleri görünce sevinceten Bayram ettik,o gruptan cikamadi hala Terim Antrenör diyorsunuz,gercekleri bir görün artik

Yabancı sınırı kalkarsa yaparız dediğini kim varsa aldırdın.

Mariano yerine birini almalıyız. Bir maç var ikinci maç sakatlanıyor. Ayrıca Alanya spor resmen bugün tekme tokat hep kavala çalıştılar. Hakem denilen öküz de izin verince puan kaybımız normal oldu. Yalnız takım oturursa ligi dağıtırız. Ben beğendim yeni transferleri özellikle sadece Mitro için yorum yapmak henüz erken diye düşünüyorum.

Savunma tandemi efsane yıllar sonra güven veriyorlar.

Bu tür puan kayıpları normal. Her maç kazanamazsın.

İçerdeki maçları full kazan deplasman da bu tur maçları kaybetme şampiyonluk gelir

Geçen dönemki kadro olsa 4-0 kaybetmiştik bu maçı.

Belhanda ya laf atan arkadaşlar , maçı kaçak yayından izlemiş belli ... adam yerden kalkamadı sürekli faul yapıldı .. son 10 dakika hariç çok sakindi . Her şerefsizliğe eyvallah çekti düzelme var ...

hakemi konuşmaya gerek yok . Resmen artniyet var .. başakşehir şampiyon yapılıp katar a satılacak . Yandaşlar parayı paylaşacak ...

Terim hatalı dizilim yaptı .. ıkıncı yarı düzeltti ...

Ben alanyasporu , daha dogrusu sergen in oyun sistemini ( terim in ki ile aynı ) çok begendim ... 3 pas yaptırmadılar ve yapsak bile ilk çalımda faul yapıp oyunu kilitlediler ... fakat ama lakin sergen kendi gibi çirkef bir takıp yapmış ...

Sonuç ; feghouli inanaılmaz değişti çok iyiydi , fernando marcao ve linnes müthişti

Belhanda ya laf atan arkadaşlar , maçı kaçak yayından izlemiş belli ... adam yerden kalkamadı sürekli faul yapıldı .. son 10 dakika hariç çok sakindi . Her şerefsizliğe eyvallah çekti düzelme var ...

hakemi konuşmaya gerek yok . Resmen artniyet var .. başakşehir şampiyon yapılıp katar a satılacak . Yandaşlar parayı paylaşacak ...

Ben alanyasporu , daha dogrusu sergen in oyun sistemini ( terim in ki ile aynı ) çok begendim ... 3 pas yaptırmadılar ve yapsak bile ilk çalımda faul yapıp oyunu kilitlediler ... fakat ama lakin sergen kendi gibi çirkef bir takıp yapmış ...

Sonuç ; feghouli inanaılmaz değişti çok iyiydi , fernando marcao ve linnes müthişti

Maçı ıp tvden izledim demek ondan kötü geldi gözüme Belhanda bunu söylediğin iyi oldu.

Peki neden futbol, anlatsana biraz

Kim varsa degil Mitroglu yerine Robinho ortaya da bir Visca yada iyi zamaninda ki gibi Kagawa tarzi bir oyuncu diyorum.Bu yazdigim isimleri de Besiktas aldiysa biz hayli hayli alirdik diye,yada Robinho yu Basak aldiysa biz hayli hayli alirdik diye yazdim

Viscayı nasıl alıyorsun rakamı geç vermezler zaten. Kagawa maça çıkana kadar lig biterdi zaten boşboş konuşuyorsun..

Viscayı nasıl alıyorsun rakamı geç vermezler zaten. Kagawa maça çıkana kadar lig biterdi zaten boşboş konuşuyorsun..

Anasini satayim zaten hep siz dolu konusuyorsunuz.Önce dedigimi anla ortaya bu Tarz bir oyuncu lazim diyorum isimler önemsiz.Ama ortaya oyuncu düsünülmedi diyorum.Kagawa Maca cikana kadar Lig bitermis,görürsün bitecek mi yada oynayacak mi.Maca cikana kadar Lig biter lafi aldigin cogu oyuncu icin gecerli olabilir,öyle bir oyuncu alinmamasi icin sebe dedgil yani söyledigin

Üst Alt