STSL 18/19 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 14 Nisan - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
olurmu oyle sey reis. kadıkoy deplasmanıda gectı ve basağın bi beraberlık arkasına yabıstık.
halen sampiyonluk yarışındaysak bu y.k nın avatar totemine ve senınde ceza konusundakı fedakarlığına bağlı.
bence bi sure hasret gıder yarın yıne ceza iste. tabi sen bılırsın yınede basgan
la erzurum macı öncesi ceza aldım,berabere kaldık sen ne dersin?ama cezayı düşünüyorum,degerlendirecegim

Kusura bakma ben diyorum Istanbul bogazı, sen diyorsun ...... Canakkale bogazı..

Ben Hamza'yı, Dursun'u vesaire övmedim.. Hamza ile dahi kupalar aldığımızı soylemek istedim.

Geldiğimiz noktada .. Turkiyenin bugun itibarıyla en pahalı kadrosu, en buyuk taraftar gurubuna sahip kulubu 10 kişi kalmış ve dusme hattındaki rakibini yenemiyorsa sucu hakeme ve kendi futbolcularına yuklemeden once bir dusunceksin, nerede hata yaptım diye????

Bu FT den bize hayır olmaz.. Terimsporlular hayrını görün.

Üsluba bak. Zahmet edip cevap vermişim bir de. Hicap duydum. Hayal dünyanızda yaşamaya devam edin. Selametle.

Kusura bakma ben diyorum Istanbul bogazı, sen diyorsun ...... Canakkale bogazı..

Ben Hamza'yı, Dursun'u vesaire övmedim.. Hamza ile dahi kupalar aldığımızı soylemek istedim.

Geldiğimiz noktada .. Turkiyenin bugun itibarıyla en pahalı kadrosu, en buyuk taraftar gurubuna sahip kulubu 10 kişi kalmış ve dusme hattındaki rakibini yenemiyorsa sucu hakeme ve kendi futbolcularına yuklemeden once bir dusunceksin, nerede hata yaptım diye????

Bu FT den bize hayır olmaz.. Terimsporlular hayrını görün.
Boş atıyorsun haberin olsun. Takan yok. Ama yine de sen bilirsin forum tabii burası ipini koparan yazabiliyor.

Hayrını gör kardeşim.

la erzurum macı öncesi ceza aldım,berabere kaldık sen ne dersin?ama cezayı düşünüyorum,degerlendirecegim
erzurum olayı baslı baslına rezillikti ya. şifo bizden puan alsın dıye ogun kovmadılar adamı ertesı gun kovup yerıne hamzayımı ne getirdiler.
neyse dediğini yapar ve şampiyon olursak aysal baskanımın onune gecer metin oktay ve kostastan sonra en buyuk 3. efsanem olursun reis.
güveniyoruz sana

Gecen sene cezali miydin son 6 haftalik seride, Fener maci sonrasi? Ben degildin diye hatirliyorum
aynı bugunkı gıbı oldu cezalıydı sonra gencler macından sonra geldı puan kaybettiğimzde saydı sovdu totemi yeniden tazeledi ve gitti
bu yıl yiğitin totemıde sağlam. benimde var bitane ama şampiyonluk giderse açıklarım. şimdilik iyi gidiyor o arkadaşı biraz kızdırıyorum ıstemeden ama ıdare edecek artık

basaksehir macından önce aldım.basaksehir-besıktas-malatya-akhisar-alanya-göztepe maclarında yoktum

O zaman derhal alman lazim, kus avina devam yazin cok hareketli bir nobet bizi bekliyor altyapi ve scout transferleri ile hocam gelecegin Galatasaray'ini kuracak bundan once de sosyal medya listenle kus avi gerceklestirilir forumda bir bahar temizligi yapilir Avrupa basarilarinin altyapisi hazirlanir

Luyindama olsaydı kesin kafayla sallardı bir tane. Onu durduracak bir tane adam yok. Yarım yamalak ortayı bile gol atar.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Katılmıyorum Murhan.. Evet Luyindama kafa toplarında iyi ama onun kafasına top atacak adam lazım. Kombinasyon lazım. Bu da ancak calışma ile olur..

Dikkat ettin mi, bilmiyorum; Besiktas Basak maçında korner toplarına vuran ve tehlike yaratan oyuncular Dorukhan ve Gokhan G. idi.. O kısa boylarıyla.. Ve Gokhan bir golun asistini yaptı..

Netice : Duran top calışması.. Bizde olmayan sey yani :(((

Katılmıyorum Murhan.. Evet Luyindama kafa toplarında iyi ama onun kafasına top atacak adam lazım. Kombinasyon lazım. Bu da ancak calışma ile olur..

Dikkat ettin mi, bilmiyorum; Besiktas Basak maçında korner toplarına vuran ve tehlike yaratan oyuncular Dorukhan ve Gokhan G. idi.. O kısa boylarıyla.. Ve Gokhan bir golun asistini yaptı..

Netice : Duran top calışması.. Bizde olmayan sey yani :(((

çalışma kadar beceri de önemli. o topları kesen adam adem ljaic. bizim oyuncular daha ceza sahası içine atamıyor yaw

Üst Alt