STSL 18/19 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 14 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan yemin ediyorum bu sahada kesinlikle büyü var. Takımda yolunda giden tek şey stoper ikilimiz şimdi ikisindende eksik şekilde çıkacağız bu maça ...

Fenerbahçe 0-0 Galatasaray
Fenerbahçe 2-0 galatasaray
Fenerbahçe 1-1 galatasaray
fenerbahçe 1-0 galatasaray
fenerbahçe 2-0 galatasaray
fenerbahçe 2-1 galatasaray
fenerbahçe 2-2 galatasaray
fenerbahçe 0-0 galatasaray
fenerbahçe 0-0 galatasaray

son 9 maç 5 beraberlik..

Hani yeneceğiz diyorlar ya emin olun beraberliği versen öpüp başlarına koyar teknik ekip ve futbolcular...Çünkü artık en büyük amaçları galatasaray'a içeride 20 yıl sonra kaybeden takım olmamak...

Bu nedenle beraberlik cepte oynuyorlar hep...

Süper final son maçında şamğiyonluk giderken bile aykut tüm riskleri almadı son 1-2 dakikaya kadar bu seri bitecek diye..

1425445-30505698-1600-900.jpg

fenerlilerin şu maçtan hiçbir beklentisi yoktur, yeter ki yenilmeyelim de tutunacak tek dalımız da elimizden gitmesin diye bekliyorlardır. Ama sonuç ne olursa olsun Galatasaray-fener derbisi bu stoperlerimiz olmasa bile sahada inanılmaz bir zorluk çekeceğimizi zannetmiyorum yeter ki baskı ile mücadele etmesini bilelim

Hele ki cumartesi günü beşiktaş akbil'e takarsa askerden yeni gelmiş gibi oynayarak bir şekilde bu maçı kazanmamız gerekiyor ...

Olması gereken stoper ikilisi Donk-Fernando’dur.

Selçuk-Onyekuru da zorunluluktan. Başka adam yok.

———————Muslera———————-
Mariano—-Donk——Fernando—Linnes
—————-Selçuk—Ndiaye————
Feg————Emre Akbaba——Onyekuru
———————Diagne———————

———————Muslera———————-
—————-Selçuk—Ndiaye————
———————Diagne———————

Fernando stoper.Cagne Akbaba ve Selcuk oynuyor.Takimin merkezi helva gibi olmus ustat.Belhanda'nin ustune bayagi oynayacaklar ama mecburen oynamali diyorum

Fernando stoper.Cagne Akbaba ve Selcuk oynuyor.Takimin merkezi helva gibi olmus ustat.Belhanda'nin ustune bayagi oynayacaklar ama mecburen oynamali diyorum

Bugün ilk yarıyı izledim ikinci yarıyı izleyemedim. İlk yarıda yine 2 metreye pas atamayan bir Belhanda vardı Uğurcum. Hatta 2-3 tane güzel kontra pası verdi rakibe.

Mitroglou sakat. Sanırım fener maçına da zor yetişecek gibi. Diagne’ye mecburuz. Fernando da orta sahada öyle aman aman bir top oymamıyor ama oyun bilgisi ve sertliğiyle stoperde Semih’ten de Ahmet isimli karpuzcudan da iyi oynar. Dmc/Mc olarak Selçuk’la Ndiaye’den başka adam kalmadı zaten. Emre belki bir ara pası atar bir şut çeker forvet arkasında. 2. forvet gibi aralara da sızabilir ki gole en yakın orta saha oyuncusu kadromuzda oyun stili olarak.

Belhanda illa oynasın diyorsan Onyekuru denilen Speedy Boşzales’in yerine sol kanatta oynasın. Belki sağına çekip orta falan yapar.

———————Muslera———————-
—————-Selçuk—Ndiaye————
———————Diagne———————
Ne olursa olsun bir derbiye Selçuk-Ndiaye-Emre üçlü orta sahası ile çıkılmamasından yanayım. Donk veya Fernando ikilisinden birisi kesinlikle orta sahada Selçuk yerine olması gerekiyor

Ayrıca Belhanda 'nın kesin yemeyeceğinden de eminim

Üst Alt