STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ozan kabak

23 eylül 2018 akhisarspor galatasaray maçı'nda nasıl gol yedirdiğini merak ettiğim futbolcu. ilk pozisyonda hata serdar'da, son iki golde muslera'da. kendisinin hatası nerede biri yazarsa sevinirim.

GS SÖZLÜK

burda GSlılar da yazıyo vay anasını

Eğer 2 pozisyon önceki 20cm'lik offside olmasa, şaka maka yine 4 yicektik. Nedir bu 4 gol yeme hastalığı. Hamza zamanından kalma kronik bi hastalık haline geldi.

Ben Galatasaray'ın bukadar sık aralıklarla 4 farklı yenildiği bi zamanı hatırlamıyorum.

Akhisar'ı abarttığım yok.Aç izle iç saha maçlarını.Ben izlediğimin yorumunu yapıyorum.O Manu denen kazmanın Rize maçında kaçırdıklarını görsen köprüden atlarsın.Bir de 10 kişiyle yani.Çok değil aç 3 gün önceki Krasnodar maçını izle bu maçın sıkıntı olacağını anlarsın

Akhisar'da yaşıyorum başkan sıkıntı yok daha ilk dakikadan korkak oynadık üzerine gitsek boncuk gibi geçeceklerdi bizimkiler çok kırılgan defans adamları Akhisarın

Akhisar'da yaşıyorum başkan sıkıntı yok daha ilk dakikadan korkak oynadık üzerine gitsek boncuk gibi geçeceklerdi bizimkiler çok kırılgan defans adamları Akhisarın
Ya işte diğerlerine oynadıkları gibi sana oynamıyorlar sorun orada.Yoksa Akhisarın defansı da açık çok veriyor ama işte sana öyle oynamıyor.K.Paşa da öyle oynamadı Alanya da öyle oynamadı.Sen penaltıyı kaçırıp adamları açamadın sonrası da malum

İç saha oyunumuzda denildiği kadar güçlü değil. Rakibi hataya zorlayamıyoruz hata yapmalarını bekliyoruz kazandığımız bütün maçları böyle çözebildik.

Erzurumu diger takimlari falan icerde yeneriz, yeneriz de bu deplasmanda oynanan berbat oyuna hocanin bir cozum bulmasi lazim. Sneijder, Drogba, Elmander, Ujfalusi ve Melo'da olan liderlik hic bir oyuncu da yok, herkes birbirine bakiyor.

Deplasman maclarinda ilk yarim saatte bastirip isi bitirmemiz lazim, bunu yapmadigimiz surece deplasman maclarinda isimiz zor.

Mevcut kadroda ideal 11'imiz.

-----------------Muslera-----------------

Mariano----Ozan------Serdar------Naga

-------------------Donk-------------------

Feg-------Ndiaye-------Emre--------Gary

---------------------Eren------------------

Sakatlik veya ceza olmadikca Mariano/Linnes ve Donk/Fernando disinda rotasyon yapilmamali.

Onyekuru ve Sinan hamle oyuncusu olarak girebilir.

2 deplasmanda 7 gol yiyen ve tek gol bile atamayan bir takım için şampiyonluk konuşmak saçma. Şu halimizle erzuruma bile yeniliriz. Terim artık şu inatlarından vazgeçmeli. Yani bu deplasman performansı kabul edilemez artık. Ya buna bi çözüm bulunur ya da rezil olmaya devam ederiz. Aynı fb gibiyiz deplasmanlarda, ne yaptıpımızı hiç bilmiyoruz. 1 gol yedikten sonra da mahalle takımı kıvamına geliyoruz. Gerçekten rezalet böyle bir şey olamaz

Uyku tutmuyor, üzgünüm. Koyu taraftar olmanın kötü yanları. Takım kazanınca haftam cennet gibi, kaybedince cehenneme düşmüş gibiyim.

Bir an önce Erzurum'dan 3 puan almalıyız.

Bence ideal 11’imiz budur:
Muslera-Mariano-Maicon-Serdar-Naga-Fernando-Ndiaye-Belhanda-Feghouli-Garry-Eren

Erenin yedegi malesef ki Mugdat’tir, olmadi Sinandir (hep soylerim Sinan kanat olamaz, ne zaman kanat olsa geride sorun yasariz), onye emre falan forvet olmaz

Fernando’nun yedegi Donk’tur, olmadi Selcuk’tur

Ndiaye’nin yedegi Emre’dir, olmadi Selcuk’tur

Begenmeyiz ama Belhanda’nin yedegi yoktur, belki biraz Ndiaye’dir, daha da az Emre’dir

Garry’nin yedegi Onye’dir

Ve Feghouli’nin yedegi de tam olarak yoktur, ters kanatta Onye olur, Garry olur, birazcik Emre olur ama tamm olmaz, Sinandan kanat ollmmaaazzz

Gerisi ya tutarsadir, sar atmaktir, rakip biraz ne yaptigini biliyorsa sapkadan tavsan cikarmadir, bazen tutar bazen tutmaz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birisi Terimin inatla deplasman fobisini inkar etmesini anliyor mu?

Madem deplasman fobisi diye bisey yok, niye geldiginden beri sahamizda tek puan kaybetmezken, deplasmanda 12 macta 5 maglubiyet almisiz? 1 mac 2 mac anlarim da 5 maglubiyet bi taraf da 0 maglubiyet hatta 0 beraberlik diger tarafta. Bu fobi degil de nedir?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt