STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yoo, arastirirsin. Kocaman bir kulupsun dunyada hic mi genc potansiyel yuksek antrenor bulamiyorsan vah halimize.

Zamaninda Fenerbahce, nasil Daum'a bulduysa ve lige 3 sene ambargo koymussa sende bulacaksin.

Yani yabancı gelsin diyorsun anladığım kadarıyla

Ligde şampiyonluk almış son 3 yabancının kazandığı şampiyonlukların tarihlerini ve yıllarını yazabilir misin ?

Yoo, arastirirsin. Kocaman bir kulupsun dunyada hic mi genc potansiyel yuksek antrenor bulamiyorsan vah halimize.

Zamaninda Fenerbahce, nasil Daum'a bulduysa ve lige 3 sene ambargo koymussa sende bulacaksin.

Daum'u Beşiktaş buldu. Onlara da menajerler önermiştir.

Sanki futbol aklı olan varda ülke de bulursun diyorsun.

Yöneticilerin hiç biri futboldan anlamıyor.

Sizin gibi taraftarlar gibiler işte. Histerik.

Daum'u Beşiktaş buldu. Onlara da menajerler önermiştir.

Sanki futbol aklı olan varda ülke de bulursun diyorsun.

Yöneticilerin hiç biri futboldan anlamıyor.

Sizin gibi taraftarlar gibiler işte. Histerik.

Eeh, onu diyoruz iste. Yonetim 0

Cengiz, Albayrak, Terim hepsi fiyasko ve Bestas buldu evet ama gondediler adami sans vermediler.

fazla kasmayın kuşlar sonunuz belli. siz gelip burda algı yapınca bikaç ergen beyinlinin aklını çelince fatih hocaya bi zarar gelmiyor merak etmeyin

Yukarıda sana verdiğim köpekli cevabı traşlamış adminler. Belanı arama, iyi edersin. Ayrıca şikayet ettim umarım ceza alırsın.

Fark etmez birader en azından gerçek hesabımdan korkmadan yazıyorum senin gibi sahte hesapların arkasına sığınmıyorum

Şimdi olayın bittiyse gerçek hesabından birilerine yalakalık yapmaya devam edebilirsin

Eeh, onu diyoruz iste. Yonetim 0

Cengiz, Albayrak, Terim hepsi fiyasko ve Bestas buldu evet ama gondediler adami sans vermediler.

Senin benim gibi diyorum işte. Ondan gönderdiler.

Sonra geldi Aziz son maç kaçırdı diye gönderdi.

Duygusal kararlar. Her sene değişten teknik direktör. 2 senede 1 takım kurup milyonları çöpe gömmek.

Terim de 1-2 transfer yapsın. Sonra onu gönderip getirelim bir Alman, İtalyan daha. Desin ki bu takımı ben kurmadım. Oynatacağım oyun için 6-7 oyuncu lazım. Şunu şunu gönderin alın. Sonra alamayıp yine sıçalım.

Plan bu mu? Yıllardır bu çünkü de onun için dedim.

Özellikle Mariano'nun bu kadar rezil top oynaması ilginç. Geçen sene rakibin sol tarafını otoban yapan adam bu sen yanındaki adama pas veremiyor.

Üst Alt