STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eger finalinde puan olarak bire bir ayni olacaksak , puan kayiplarinin daha cok iceride olmasindan ya da dengeli dagilmasindan ziyade hepsinin disarida olmasini yeglerim

Bu boyle devam etsin demek degil elbette , ciddi bir sorunla karsi karsiyayiz

Ama bir secenek olarak sunulsa iceride full cekip disarida puan kaybetmek diger ihtimallere gore daha az yaralayicidir

Milyonluk sipalarimiz yine sov yapar diye tahmin ediyorum.

Bu maci gectim eger Porto deplasmaninda takim adam gibi top oynarsa resmen mac sectiklerinin kanitidir.

Mac sectikleri kesin zaten . Ama bakiyorum , mesela almanyada da lig 34 hafta . Herhalde ki almanyada bayern in dominantligi bizim TR de oldugumuzdan fazladir

91 puanla da sampiyon olduklari olmus , eskiden 70 li de , ama ortalama 82-84 araliginda aliyorlar

Yani bayern bile 34 haftada ortalama 20 puan kaybediyor

Istese her maca full konsantre olsa sizce 20 puan kaybeder mi ?

Veya su sekilde sorayim 34 haftanin 10 tanesinde (atiyorum 10 beraberlik alarak 20 puan yitirdigini varsayalim) "bayern kazanamaz" diye iddia oynar misiniz ?

Juventus icin de soyleyebilirim bunu . Sanirim city ve psg biraz daha iyi durumda

Yani GS de 75-80 araliginda puan alarak sampiyon oluyor ise bu kayip avrupa ortalamasina gore normal geliyor bana

Ne anlatiyorsun yine yav. Tabi ki puan kaybi olacak, sorun puan kaybi degil sorun bizim ezilerek yenilmemiz. Bayern her kaybettiginde 3 tane 4 tane mi yiyor deplasmanda.

Bayern ile bizim aramizdaki fark , bayern in oynadigi takimlarla bizim oynadigimiz takimlar arasindaki farktan buyuk

Su sekilde anlatayim , biz yemememiz gereken 3-4 leri yerken , rakiplerimiz ve sampiyon olamazsak muhtemelen olacak diger iki takim da evlerinde 3 er 3 er yediler kayseri ile antalyadan

Diger yandan bir rakibimiz 6 macta 7 puan alabildi

Yani turkiye ligi artik bu sonuclara imkan verir hale geldi

Trabzonla son 9 macimizda sanirim 6 maglubiyet var , fb yi 19 senedir deplasmanda yenemiyoruz , basaksehirden iki kez 4 , bir kez 5 yedik

Ama bunlara ragmen hangi zaman araligini alirsan al en cok sampiyon olan takimiz

Skorlarin farkli olusu senelerdir boyle , kadro da teknik ekip de oyuncular da degisti

Prandelliyle evimizde ts den 3 yiyorduk , basaksehirden de 4 yedik

Zamaninda lucescu ile bursadan 5 , rizeden 5 yemistik (terim de olabilir rize)

Uefa kupasi alirken chelsea den 5 yedik , 83 puanla sampiyon olurken fb den 4 yedik , 96 da kendi sahamizda 4 yedik , fb nin 6 inci oldugu bir sezonda 6 yedik

Daha yeni basaksehirden 5 yedik , ts den 4 akhisardan 3 .. bir ara avrupada herkesten 4 yiyip duruyorduk

Takimin genetigine islenmis bu farkli yenilgiler artik

Donk______Fernando
______Ndiaye

orta saha bu 3'lüden kurulur mu ilginç ama Fatih Hoca'nın bunu yapacağını sanmam çok defansif olur şampiyonlar ligindeki zorlu deplasmanlarda olabilir belki

Maicon varken ozan oynatmak kimse kusura bakmasın malliktir heleki disarda cocugun Akhisar maçında yapmadığı hata kalmadı yazık etti çocuğa

Ideal 11

Muslera
Linnes Serdar Ozan Nagatomo
Ndiaye Donk Celil
Yunus Derdiyok Rodrigues

Duruma gore Onyekuru Akbaba Belhanda Fernando Feghouli Mariano Maicon kadroyu zorlar

Maicon ts macinda neler yapti ya ne cabuk unutuldu. Maicondan bize artik yar olmaz ama hata yapsada ozandan olur. Birakilim hata yapsın varane da yapti ramos da yapti herkes yapti. Biz istiyoruz ki ciksin 0 hata ile oynasın. Öyle bir dunya yok

Muslera
Linnes Donk Serdar Nagatomo
Fernando Ndiaye
Feghouli Emre Rodrigues
Eren

Bence bu kadroyu oturtmalıyız deplasmanda Emre yerine Belhanda daha iyi olur

Üst Alt