STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar beyler Romalılar ozanda yunusta celilde kazanilmali ve olacakta bence ozan ağır bir stoper Akhisar gibi stresi yüksek bir maçta oynatmanjn mantigini 60kusur yaşındaki hoca bile mantıklı açıklayamaz
Çocuk nerdeyse her pozisyonda hatalar yaptı dış sahada oynatmak çocuğu ateşe atmak demek niye çocuğu harcıyor ki hoca
Açıkçası çok begenmesemde denayeri arıyoruz savunmamız ağır ozanda ağır maiconda serdarda genç oyuncu deplasmanda kritik maçta kazanilmaz

Kendi evimizde yine rakibin içinden geçeriz taraftar ligi domine edecez der deplasmana gideriz diğer hafta bu leşlerle olmaz deriz. Allah sonumuzu hayır etsin.

Abartmiyorum hoca inatlarindan vazgecsin takımda oyuncularda rahatlayacak terimi tanımayan ergenler vay efendim terim elestirilirmi tabi elestirilir hocadan istedigimiz eski terim olması eski terim olsa şu an deplasmanda kazanirmiyiz diye birşey emin olun konusmayiz geçen Alpay mi kerammetinmi biri demişti terim eski terim değil harfi harfine doğru eski terim heleki 2000oncesi dk 25te 2 oyuncu degistirirdi aksayan yer görünce varın siz düşünün

Bu macin tadini cikarin derim arkadaslar cünkü Belhanda nin cezasi bitiyor bu mactan sonra.

Önce Porto deplasmaninda sonra da Antalya deplasmaninda takimda görecegiz o kazmayi yine.

hocadaki hem emre hem belhanda sevdasını anlmıyorum.emre olmuyo işte o fizikle.hazır değil,uyum sorunu da var.belhanda ise takımın oyununu........ şapıyo sahada.feghouli en dogru tercih.

Üst Alt