STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Bu sene şampiyon oldu Fenerbahçe, sevinen sevinir, takmayan takmaz, üzülen üzülür. Yapacak birşey yok. Şikenin dibine dibine vura vura oldular. İlahi adalet bu sene son maçta fln tokat atmayacak bunlara. Bunlar şampiyon olduktan sonra gelecek yıl öyle bir tokat yiyecekler ki, tahminim bu Daum'dan bozma, çakma Aykut Mourinho at-sakla taktiği ile Beşiktaş'ın rekoruna ortak olabilirler. Bu sene bu yapılanmayla şampiyon olacaklar ve birden yaptıkları hile-hurda bile gözlerini boyayacak, kendilerini çok iyi takım sanacaklar.

Eğer bizde seneye adam akıllı kaliteli Türk oyuncuları alır, içimizde ki 1-2 haini atarsak takımdan, seneye biz bunlara bu küllerimizden yeniden doğma pozisyonunda 4-5 çok rahat da atarız. Yani ilahi adalet yine olur ama, şampiyonluklarına engel olamayacak bu sene.

Bu sene şampiyon oldu Fenerbahçe, sevinen sevinir, takmayan takmaz, üzülen üzülür. Yapacak birşey yok. Şikenin dibine dibine vura vura oldular. İlahi adalet bu sene son maçta fln tokat atmayacak bunlara. Bunlar şampiyon olduktan sonra gelecek yıl öyle bir tokat yiyecekler ki, tahminim bu Daum'dan bozma, çakma Aykut Mourinho at-sakla taktiği ile Beşiktaş'ın rekoruna ortak olabilirler. Bu sene bu yapılanmayla şampiyon olacaklar ve birden yaptıkları hile-hurda bile gözlerini boyayacak, kendilerini çok iyi takım sanacaklar.

Eğer bizde seneye adam akıllı kaliteli Türk oyuncuları alır, içimizde ki 1-2 haini atarsak takımdan, seneye biz bunlara bu küllerimizden yeniden doğma pozisyonunda 4-5 çok rahat da atarız. Yani ilahi adalet yine olur ama, şampiyonluklarına engel olamayacak bu sene.

Bana kalirsa bundan onceki olduklari ve olamadiklari sezonlara oranla bu sene oynadiklari oyun ile daha cok hakediyorlar. Bu benim fikrim. Hakem kararlari turkiyede her zaman dengesini fb den yana koymustur. Ancak bu sene hakikaten maclara bakildiginda sorsalar kim daha cok sampiyon olmali diye , GS diyemem yani kimse kusura bakmasin , besiktas da diyemem , bursa hic diyemem .. ya ts ya fb derim .. ama fb daha derli toplu oynuyor ,akilli oynuyor .. ben sike vs ile burda olduklarini dusunmuyorum . bu sene ilginc sekilde lehte ve aleyhte hakem hatalari da dengede. ancak fark su , aleyhlerine hatalar olan maclari kazandilar. bu can sIKICi bi durum baya

forumda resmen holiganlik ve at gözluluk dolmus. Trabzon son saniyde en az 10 maci alirken allahin adaleti olur, ezikler hakli galibiyeti bir macta son dakkikada maci alirken satilmis, hakem, sike, tesvik, azize, olur.. Ben Galatasarayin iyiligini dusunuyorum, ezikler sampiyon olursa avrupada daha cok puan alirlar ve turkiyeden daha cok takim cl gider, böylece bize yarar bu, onun icin hamsilerin sampiyonlugu bizim isimize yaramaz.

forumda resmen holiganlik ve at gözluluk dolmus. Trabzon son saniyde en az 10 maci alirken allahin adaleti olur, ezikler hakli galibiyeti bir macta son dakkikada maci alirken satilmis, hakem, sike, tesvik, azize, olur.. Ben Galatasarayin iyiligini dusunuyorum, ezikler sampiyon olursa avrupada daha cok puan alirlar ve turkiyeden daha cok takim cl gider, böylece bize yarar bu, onun icin hamsilerin sampiyonlugu bizim isimize yaramaz.

Valla ne yalan söyleyeyim sadece bu başlıkta değil forumda son zamanlarda okuduğum en saçma mesajdı.

Çaktırmadan fenerli bu olsa gerek.

G.Saray kelimesinden sonrasina katilmiyorum. O olacak da bu olacak diye en ciddi rakibimin kasasini doldurmasini , sampiyonluk sayisinda beni gecmesini istemem. Diger yandan ben de en cok onlarin hakettigine inaniyorum ,bunun sebebi hakemler vs degil , bizle besiktasin bu hallerde olmasi. Tazyik yedikleri tek takim trabzon. Onlar da son dklarda cok mac kurtardilar. Ts yarin yenerse 51% diyebiliriz . Aksi takdirde fb avantajli duruyor

şu fenerli anguta bi yol verin allahaskına. ulan hala herif gslıyım diyor. semihin temiz golu diyen adam fanatik fenerliden daha fanatiktir. bide feneri koruyor burda ya şu ezigide angutuna dogru sallayın. yuh lan bir GS LI CİVCİVİ BUKADAR SAVUNURMU. BU EZİKLER ARTIK GSLIYIM AYAGI YAPIYOLAR.. EN KIL OLDUGUM KENDİ TARFAFTARINA SALLAYIP CİVCİVLERİ KORUMAYA ALMALARI.. AT GÖZLÜGÜNÜ SEN TÖBE TÖBE BİŞİ DİCEMDE GERİSİNİ SEN GETİR..

Bu nasıl bir mod ya ulan biz böle konuşsak 1 hafta ban yiyoruz ?

Farkındaysan yazdığım kişi Fenerbahçe'li bir ezik. Sen durduk yere herkese hakaret ediyorsun, ben Fenerbahçe'li birine haddini bildiriyorum. Arada fark var. Sen böyle konuşsan 2 hafta da ban yersin hem.

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | İkinci Yarı

Bir Antepli olarak memleketimin Tarihine yakisacak Savasci Futbolunu Tebrik ediyorum... !!!!

Bugünki mücadele ve durus Beni Gururlandirdi...!!!

Yine Skandal Bir Maç ve yine Hüseyin Göçek taktir ettim... Federasyon iyi oynuyor...!!!

Evet 2 tane net penaltıyı verdirmeyerek süper çalışıyor federasyon. Bursa maçında da semihe yapılan penaltıyı verdırmemıslerdi. Takdir etmemek olmazdı tabi.

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | İkinci Yarı

Evet 2 tane net penaltıyı verdirmeyerek süper çalışıyor federasyon. Bursa maçında da semihe yapılan penaltıyı verdırmemıslerdi. Takdir etmemek olmazdı tabi.

ULAN BUNLARIN 1 i gidiyor digeri geliyo. ezik patlaması yaşıyoruz. kendini yere atanlara penaltı denmiyor. luganonun vagnerin ayagına basmasını anlat. niangın 2. sarıdan atılmadıgını anlat. her hafta ceza sahası icinde havuz varmış gibi atlıyonuz. yüzsüzler bide hakemler bize karşı diyorlar.

Farkındaysan yazdığım kişi Fenerbahçe'li bir ezik. Sen durduk yere herkese hakaret ediyorsun, ben Fenerbahçe'li birine haddini bildiriyorum. Arada fark var. Sen böyle konuşsan 2 hafta da ban yersin hem.

Fenerliymiş görmedim ama ben fbli emreye i**e dedim diye banladınız adalet nerde

hatta erman bile derken o dobermanı en bilgin kişimi ilan ediyosun:) bencede cık dısarı bi oksijen al civc,v beynine bi oksijen gitsin öyle gel yorum yap. luganonun ayagına bastıgı adamın ayagı kırılmamış onun icin kırmızı görmedi. niang sakatlanıp cıktıgı pozisyonda 2 tane adamın ayagına basıyor. ve pozisyon devam ediyor top direkten dönüyor. 2 . sarıfdan atılması lazım. niangın düsürülmesine penaltı demişler. adam 2 metre ucuyor be antepli futbolcunun bacaklarına gidiyo cakal. onamı penaltı verilcekmiş. lugano emre güngör kapışmasında luganoda cekiyor emre cekince suc oluyor. hadiyin nan ordan. bide olcana attıgı dirsek cabası...

Maç sonu gerginliğinden olsa gerek deyip,hoş olmayan üslubunu hoşgörüyorum.

Erman en Fenerbahçe karşıtı yorumcudur içlerinde. Bizim aleyhimize kullanılabilecek en ufak birşey gördü mü ortaya çıkarır kullanır, tersini hiçbir zaman düşünmez. Kolay kolay da faul, penaltı çalmaya karşıdır. Böyle bir adam bile penaltı demişse bunun üzerine tartışma olmaz.

Niang'ın kırmızısı sözkonusu değil, adama yapılan bariz penaltı verilseydi ortada 1. sarı kart diye birşey olmayacaktı.

Lugano'nun duran toplarındaki pozisyonlarına bakın, Lugano hep kendini kurtarıp koşmak istiyor, kural dışı müdahaleleri ilk yapan kişi hep Emre.

Sakin kafayla maçın özetini izledim de bu maçta Avrupa standartlarına göre 4 penaltımız verilmemiş. Verilmeyen golümüz de tartışmalı.Bütün bunları bir kenara bırakıp nasıl hala hak, adalet diyorsunuz?

Maç sonu gerginliğinden olsa gerek deyip,hoş olmayan üslubunu hoşgörüyorum.

Erman en Fenerbahçe karşıtı yorumcudur içlerinde. Bizim aleyhimize kullanılabilecek en ufak birşey gördü mü ortaya çıkarır kullanır, tersini hiçbir zaman düşünmez. Kolay kolay da faul, penaltı çalmaya karşıdır. Böyle bir adam bile penaltı demişse bunun üzerine tartışma olmaz.

Niang'ın kırmızısı sözkonusu değil, adama yapılan bariz penaltı verilseydi ortada 1. sarı kart diye birşey olmayacaktı.

Lugano'nun duran toplarındaki pozisyonlarına bakın, Lugano hep kendini kurtarıp koşmak istiyor, kural dışı müdahaleleri ilk yapan kişi hep Emre.

Sakin kafayla maçın özetini izledim de bu maçta Avrupa standartlarına göre 4 penaltımız verilmemiş. Verilmeyen golümüz de tartışmalı.Bütün bunları bir kenara bırakıp nasıl hala hak, adalet diyorsunuz?

4 penaltımı. yok sen az saymıssın azcık daha zorla 1-2 tane bulursun. semihin alexin luganonun atlayışlarına iyi bak cıkar 1 kactane daha. luganoyu görende masum bir cocuk sancak. lugano sanki adamları tutmuyo. aynı seyi ozaman karsı rakip serbest vurus kullanırken görelim lugano napıyormuş rakibine bu adamların yaptıgının 2 katını yapmıyorsa ben birşey bilmiyorum....

Ben hakem olsam maçın ilk saniyesinde Lugano'yu önce bi maçtan atarım sonra kafam rahat bi şekilde maçı yönetirim adam zaten her maç kırmızıyı hakediyor.

Üst Alt