STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor | 16 Nisan | Maç Sonucu

Maçın bittiği saatlerde bir arkadaşımla buluşmak için Kadıköy rıhtımdaydım. Kümede kal Galatasaray diye tezahürat yapıyordu terbiyesizler.

Nasıl ürkütüyorsak adamları şampiyonluğa giderken bile akıllarından çıkmıyoruz.

Maçın bittiği saatlerde bir arkadaşımla buluşmak için Kadıköy rıhtımdaydım. Kümede kal Galatasaray diye tezahürat yapıyordu terbiyesizler.

Bu arada foruma katildigindan beri 12 mesajin var. Her mesajinda Fenerbahce kelimesi var. Fenerbahceyle ilgili olmayan bir tek mesajin dahi yok su ana kadar. Bari bu kadar belli etme.. Arada bir cafeye takil bir iki guler yuz gonder, +1905 falan yaz be kardesim..

Fenerin bu seneki buyuk sansi , bir sekilde aleyhlerinde kararlarin da oldugu maclardan az hasarla cikmalari. 2 dk daha gecse idi , niang cezali , oteki sakat , 2 puan gitmis , iki mac ust uste iceride 4 puan verilmis , fark 5 mac kala 4 puana cikmis falan filan gibi durumlar olacakti.

Ama o gol butun isi degistirdi. Simdi hem hakemin hatalarina dikkat cekerek lehlerinde kamuoyu olusturup ,hem de mactan hasarsiz ciktilar.

Kalan maçlarda bi tek ibb puan alabilirmiş gibi duruyor fenerden trabzonun şampiyon olması için bütün maçlarını kazanması lazım.

Bu stresle bas etmek zordur. Halen her mac riskli. Bu sene isi daha cok ciddiye aldiklari , ve bana gore en azindan akilli oyun deplasmanda , sindirme taktigi ic sahada yontemi ile oldukca da sansli olduklari bir gercek. Ozellikle bjk macindaki maglupken kirmizi kartla kazanilan mac , arenada son 15 dk ya geride girip beraberligi kabullenmisken aldiklari 3 puan.. Ve bu mac.. Gerci ts nin bundan daha cok var benzer sekilde 3 puani son dakikalarda.

Diger yandan gerek fb olsun gerek ts olsun , hic bir macini son 5 hafta oldu diye bir anda degisip rahat kazanamazlar. Belediye dususte ,ama atiyorum karabuk feneri yenerse hic "aa nasi olur" demem . Ben bu mactan da puan kaybi bekliyordum , 2-3 dk daha gecse kaybedeceklerdi. Ama allah var maclara iyi asiliyorlar , e onu da yapsinlar tabi bu durumda iken. Uzerlerinde 4 senedir sampiyon olmama stresi var , ligin hakkaten her takiminin mucadele artisi var , en onemlisi son haftalarda 5 sene icinde kaybedilmis 2 lig var kendi adlarina. Bu yuzden son sivas maci dahil her maclari stresli olmaya devam edecektir. Artik pasta buyudu , butun anadolu takimlari icin her galibiyet ciddi para , her iyi oyun ciddi vizyon oldu. Siralamada nerede oldugun bile klubun butcesini etkiliyor anadolu takimlari icin.

Suan eger aksam ts kazanir ise , ki insallah diyelim ,2 puan one geciyor , fener 4 macini kazanip ts 2 beraberlik alip 2 puan geriye bile girse son hafta , fener sivas macina yine rahat cikamayacaktir. Beraberlik bile yetiyor ama ya yenilirsek diye cikacaktir. Tabi suna da hazirlikli olmamiz lazim cekirge 1 -2 sicrar derler. Bu kadar kotu bir yonetimle sirf fb nin basarisizligindan mutlu olma endeksine baglanirsak bi yerde bu tablo terse de donebilir . Malesef ki bu sene ciddi ihtimaldir fb nin sampiyon olmasi. Her sene papaz pilav yemez , artik aklimizi basimiza alip bu mucadelenin icine girmemiz lazim.

turkiye-fenerbahce-nin-sampiyonluk-kutlamasini-konusuyor-651304.jpg

Önden arkaya:

Hakan Demir, Aydin Arslan, Mustafa Güleryüz,...

Bil bakalım ben hangisiyim? :)

Hepiniz birbirinize cok benziyorsunuz panpam, karistirmisim, benim hatam. :)

Ercik efsanevi bir sarki yazmis.

Stadimizi temiz tutaliiim

Yavsaaak Fenerbahceeee

Bursayla Antep maçlarının en iğrenç oynayan oyuncusuydu Alex.Bu maçta puan kaybetseler takım kaybetti olurdu.Alex asist yapsa alex kazandırdı olacaktı.Bu 2 maçıda.

Dün sahada alex dışında bütün fenerliler mücadele etti.

Üst Alt