Süper Lig 17/18 H:27 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o. şahanın açıklamaları

Olcay Şahan: "Bugün Galatasaray taraftarını da tebrik ediyorum. Şikeci Trabzonspor diye bağırabiliyorlarsa demek ki Fenerbahçe'yi destekliyorlar. Demek ki TR'de taraftarlar birbirini destekleyebiliyor, ne güzel ne güzel."
Olcay Şahan: "Çok genç oyuncularımız var. Bugün de onun bedelini ödedik. Tecrübe kazandılar. Genç oyuncuların olursa, büyük maçlarda bazen sıkıntı yaşayabiliyorsun. Bugün kazanıp üst sıralara tırmanmak istiyorduk ama olmadı. Üzgünüz."

ulan yaavşak 2011 sezonu şamp. trabzon dedik trabzon deplasmanında musleraya saldırdınız itoğlu itler. hadi UZA

İyi koyduk 5 te olurdu 6 da ama ballı köpekler diyorduk işte yapacak bişey yok,içlerinden geçtik buda yeter bu soysuzlara

Hayret hocaya laf çakmamışsın :) her fırsatı değerlendirirdin de şaşırttın.Aaaaaaa pardon kazanmışız :geek:

Hocanın kazandığı haftalarda da gelirken yaptığı ayak oyunlarına ve o dönemde o ayak oyunlarının parçası olan taraftar ve medya yalakalarına lafımı sokarım hiç şüphen olmasın.

Ama sahada oynayan takımın, sırf kendi istediği 'yerli' ve tribünde ağzını gere gere abilerinden gelen talimatla bir tarafını yırtarak imparator diye bağıracağı hoca değil diye kaybetmesi için bağıran taraftar değiliz şükür. Sahada emek veren oyuncu da hoca da Galatasaray forması ile başarılı olsun isteriz. Aradaki fark bu. Yani benim istediğim hoca gelecek gerekirse lider takımın hocası gidecek egosunu yürütecek kadar düşmedik. Erhan Telli miyim Mehmet Ayan mı ki öyle işler yapayım.

Hocanın kazandığı haftalarda da gelirken yaptığı ayak oyunlarına ve o dönemde o ayak oyunlarının parçası olan taraftar ve medya yalakalarına lafımı sokarım hiç şüphen olmasın.

Ama sahada oynayan takımın, sırf kendi istediği 'yerli' ve tribünde ağzını gere gere abilerinden gelen talimatla bir tarafını yırtarak imparator diye bağıracağı hoca değil diye kaybetmesi için bağıran taraftar değiliz şükür. Sahada emek veren oyuncu da hoca da Galatasaray forması ile başarılı olsun isteriz. Aradaki fark bu. Yani benim istediğim hoca gelecek gerekirse lider takımın hocası gidecek egosunu yürütecek kadar düşmedik. Erhan Telli miyim Mehmet Ayan mı ki öyle işler yapayım.
Vallahi kimin Tudor'un defedilmesinde iğne ucu kadar payı varsa hepsinden Allah razı olsun.Daha önce de dedim hoca bizim büyük maçlarda rezil kepaze olmamıza öyle içerlemiş ki Dursun başkanken gelmeyi bile göze aldı.Gerisi benim umrumda değil.Yok ayak oyunuymuş yok oymuş buymuş

Son düzenleme:
Üst Alt