Süper Lig 17/18 H:28 | Gençlerbirliği 1-0 Galatasaray | MS | 9 Nisan - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genclerbirligi , Gs ve fb ye bu tip kritik
kayiplar hep yasarmistir , bjk ye pek hatirlamiyorum

Yakin tarihte iceride yenilmistik eboue nin ve drogbanin cildirttigi macta , bu seneki de en kritik yerde geldi

Hic unutmam ahmet hassanin son saniye goluyle fener galipken 2 puanini alip bizi sampiyon yapmislardi 15 sene evvel

Yine 5 sene evvel bizi yendikleri sene sonra yine aykut demir ve vlemincx in golleriyle fb yi yenip son haftalara rahat girmemizi saglamislardi

Hamzali sezonda da gene bu kez volkanin sacmalamasiyla 2-1 yenildiler ankarada ve sampiyon olduk

2005'teki maçı unutmuşsun.32. Hafta puan durumu 77-73'tü,maçlar aynı anda oynanıyordu.Fener,Ankaragücü'ne 1-0 kaybetmişti.Biz de Gençler'e içerde 1-0 öne geçip 1-2 kaybetmiştik.1 puan bile alsak sonraki hafta Kadıköy'e 77-74 gidecektik ve yenmemiz durumunda ikili averajla önlerine geçecektik.Şampiyonluk maçına çıkacaktık yani bir nevi.Kaybedince 77-73 gittik,formalite maçı gibi bir şey oldu.O maçı kaybedince Şampiyonlar Ligi şansı da gitmişti 2.'yken 3. tamamlamıştık sezonu.

Genclerbirligi , Gs ve fb ye bu tip kritik
kayiplar hep yasarmistir , bjk ye pek hatirlamiyorum

Yakin tarihte iceride yenilmistik eboue nin ve drogbanin cildirttigi macta , bu seneki de en kritik yerde geldi

Hic unutmam ahmet hassanin son saniye goluyle fener galipken 2 puanini alip bizi sampiyon yapmislardi 15 sene evvel

Yine 5 sene evvel bizi yendikleri sene sonra yine aykut demir ve vlemincx in golleriyle fb yi yenip son haftalara rahat girmemizi saglamislardi

Hamzali sezonda da gene bu kez volkanin sacmalamasiyla 2-1 yenildiler ankarada ve sampiyon olduk

Vleminnkx in gol attigi mac mi?
Drogba penalti kacirmisti
O macta drogba ve burak 15 gol kacirmistir haliyi yumrukladigimi hatirliyorum

Çanakkale geçilmez taktiğiyle oynayacağı gün gibi belli bir rakibe karşı hiç mi bir B planımız olmaz. Rakipler senelerdir duran toplarla geçinirken biz duran top oldu mu "nasılsa bi halt olmaz" diye tuvalet molası veriyoruz. Kadromuz o kadar kısıtlı ki hiçbir as oyuncunun sakatlığını, formsuzluğunu kaldırmıyor. F.terim ister mi Eren'den, Sinan'dan, Donk'tan medet ummayı. Daha dünkü Başakşehir'in kulubesinde Kerim Frei, Bajiç, Napolioni, Mevlüt, Elia, G.İnler gibi hamle oyuncuları var. Bizim kulübe evlere şenlik. Bence Eren'in girmesi de yanlış değildi (Gomis 5 savunmacının arasında top göremiyordu) ama çok kötü oynadı Eren girmese de taraftar niye girmedi diye eleştirirdi, kaybedince herşeyi sorguluyor taraftar. Donk o golü atsa bambaşka şeyler konuşuyorduk şimdi.

90 dakika 11 kişi defans yapan takıma karşı 1 tane bile pozisyon bile bulamadık. Adamlar kontrataklarla bizden daha çok pozisyona girdiler. Topu bize verip Çin Seddi gibi defans yaptılar. Topla oynama oranımız Yüzde 80 olsa nolur hepsi yan pas geri pas, 1 tane organize adam akıllı bir hücum edemedik.

Kapanan takımlara karşı bir oyun stratejimiz yok maalesef. Ne kanatlara inip orta açabildik ne de ortadan gelebildik. Deplasmanda oynadığımız berbat oyunlara bir yenisini daha ekledik sonuçta maçın özeti bu. Bu oyunla evimizde Başakşehir ve Beşiktaş’ı yenmemiz çok zor, deplasmandaki Alanya maçını söylemiyorum dahi. Fatih hoca oyunculara derhal ayarı vermeli yoksa şampiyonluk gidecek..

Asıl suç milyon eurolar alıp böyle ruhsuz oynayan oyuncularda. Fatih Hocanın hiç suçu yok. Yönetimin hiç suçu yok. Kadro kalitemiz çok kötü arkadaşlar bunu kabul etmek gerekiyor. Eskiden sneijder, bruma, melo, elmander gibi oyuncular skora isyan edip deplasmanda 1 gol atarak kilidi açıyorlardı ve 3 puan alıyorduk. Şimdi ise Belhanda'ya kaldık. Defansta kazma Maicon'u hiç söylemiyorum. Gomis ise deplasmanlarda özellikle hiç etkili olamıyor. Rodrigues berbattı keza feghouli. Bu oyuncularla olmaz arkadaşlar. Hele bir sezon bitsin bakalım Fatih Hocam gereken ayarı verecektir kadro ve oyuncular konusunda buna şüphem yok...

Takimin bu kadar vites dusurmesindeki en buyuk etken rodriguez ile artik linnes mi mariano mu dersiniz bilmiyorum ama kanatlarin ikisinin de bek ve acik olarak performans verememesi

Tudor zamani ne diyorduk , 1 adam , eger o adam rodriguez ise cok farkettirir , simdi ise rodrigues adeta kendini oynarken yedek birakiyor , o denli etkisiz

Bu kendisiyle ilgili mi yoksa maclar dar alanda oynandikca mi boyle oluyor bilemiyorum , ikisinden de biraz diyelim

Fegouli ve rodrigues bu isleri yapamayinca nagatomo ve mariano boyuna ve son derece kalitesiz uzaya cikip inen ortalar atiyorlar , bu tip ortalardan hayir gelmesi tamamen sans isidir , donk un pozisyonundaki gibi anca ama 90% i erir gider

Ndiaye olsaydi diyorum ama bu sefer de o varkenki ust uste 4 maglubiyet aklima geliyor

E kadroyu genel olarak kalite ve maliyet olarak dusunuyorum , klup hic bir sekilde bu oyunculari degistirebilecek ya da daha iyilerini alabilecek durumda degil

Hepimiz demedik mi 50% fazla para odendi ve sampiyon olunamazsa battik diye . hala bundan da daha iyisi nasil alinabilir ? Hepsinin uzun donem kontratlari var , bu paralari alabilecekleri yer yok

Hele basarili olamazsak talipler de kalmaz . Zor yani kadroyu yeni revize ettik , bir daha edemeyiz

Sari olabilirdi , bir de barajda topu elle kesen oyuncuya sariyi atladi . Bizden de vardi tam hatirlamiyorum

Ama genel olarak hakemin en az dahli olan maclardan biriydi . Guzel yonetti denebilir , oyuncular da fazla didismediler

Dun cok uzuldum keyfim kacti ama bugun yeni bir sabah. Canlari sag olsun. Bu kadro sorunlu ve eksik bir kadro. Yaratici oyuncu yok. Gobek cok zayif o yuzden takim tikaniyor.

Her seye ragmen destek tam destek. Bu sene olmazsa seneye ama henuz her sey bitmedi her sey bizim elimizde. Yeter ki inanin artik arkadaslar. Pozitif olun.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

belhanda cksın eren girsin diyenler tinerin etkisinden kurtulabildimi ? siz nerenizle futbol izliyorsunuz 2 delik daha actırın

sevsenizde sövsenzde en son cıkması gereken adam belhanda

Belhanda konusu valbuenaya benzemeye basladi

Sivas macinda cok gec girdi , o yokken 2-0 magluptuk , kasimpasa macinda oynamadi 2-1 yenildik , genclerbirligi macinda da oyundan alindi ve yenildik

Istatistikler bu . Fakat diger yandan oynadiginda da etkisinin az oldugunu goruyoruz

Valbuena da boyle , neden oynamiyor deniyor ama oynamadigi donemki puan kaybi ortalamasi daha dusuk mesela

Nereden bakildigina bagli her fikri savunanin hakli cikabilecegi durumlar

Maci izlemedim ozeti bile izlemeye hevesim yok o kadar mi berbattik yav

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
berbat değildik,lakayıttık.istemedik.trabzon macındaki coskudan eser yoktu.bişeyler yapan sadece fernandoydu.millet garry saga geçti,orta geldi falan diyo. oyundan cıkmasına kızıyo.halbuki serdar ve maicon iki kez hücumdayken daha etkili olduk.maicon çizgide top indirdi kafayla ,serdar garynin yapamadıgını yapıp topu cevirdi çizgiden.samsunspor macında ujfalusi ve semihin yaptıgını yaptılar ama olmadı.

Takım olarak rezil bir performans, öncelikle bunu belirteyim de. Orta sahayı boşaltmamız ise sonumuz oldu. Belhanda ve Selçuk çıktıktan sonra dönen topların hiçbirini toplayamadık. Fernando da tek başına yetemedi maalesef. Asıl problem de buradan sonra başladı. Adamlar 10 kişi kapanıp Jailton'u Maicon veya Serdar ile 1v1 bırakıp kontra denedi. Son dakikalarda yapılan fahiş hatayı da değerlendirip kazandılar.

Şunu hiç birimiz anlamıyoruz. Akan oyunda sağdan soldan gelen hava toplarına Gomis VURAMAZ. Özelliği bu değil hiç bir zamanda olmadı. Senede ya 2 ya 3 vurur.

Biz ne yaptık ? Sağdan soldan şuursuzca orta açtık. Bu tip kapanan takımlar zaten alır o topları. Ceza sahası dışından kaç tane şut var ? Ya 1 ya 2 Selçuk vurdu onlarıda ilk yarıda. Niye yok ? Çünkü kaleye zımbalayacak adam yok denecek kadar az.

Devre arasında hava topuna hakim bir forvet almalıydık. Çok dedik Eren ancak 3.forvet olur diye.
Okaka ismi geçince sevinmiştim o tarz bi adam stoperle boğuşup topu çakacak adama ihtiyaç vardı.

Eren her maç ayağını tutarak ağlayan bir tip her maç sakatlanmaya kalkan bir adam. Onla hiç birşey olmaz

Üst Alt