Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugun yine gerceklerle bas basayiz

Ben elimden geleni yapiyorum Allah biliyor

Ne olur 6 Mayis Pazar gecesi saat 9 sularinda burada sampiyonluk gitti, yandik bittik demeyin

Yenilecegiz ama sampiyon olacagiz
trol yaptığını düşünüyorum zira yenilirsek şampiyonluk gider bu kadar net .beraberlikte bile gider. başak evinde oynuyor hata yapacağını sanmam fener ise zaten tulum çıkaracak

trol yaptığını düşünüyorum zira yenilirsek şampiyonluk gider bu kadar net .beraberlikte bile gider. başak evinde oynuyor hata yapacağını sanmam fener ise zaten tulum çıkaracak

Sivas Basak'i tokatlayacak. Hamza hocam da Basak'i hos edecek. Basaksehir bitmistir.

Fener gercekten tehlikeli. Averaj kasmamiz lazim. Simdilik hala avantaj elimizde.

Sivas Basak'i tokatlayacak. Hamza hocam da Basak'i hos edecek. Basaksehir bitmistir.

Fener gercekten tehlikeli. Averaj kasmamiz lazim. Simdilik hala avantaj elimizde.
akbilspor'un en zorlu maçı deplasmanda can derdinde olan osmanlı maçıydı onda da 2. yarıda 4 tane salladılar . işimiz hamza'ya kaldıysa fark yer ırkçı herif. averaj kasacağımız maç yok . kofikspor iyi savunma yapıyor. fener ise karabük'e bir çuval gol atacak daha .

Mariano ve Linnes'in sakatlığından dolayı oynayamayacağını hesaba katarsak

Muslera

Denayer Maicon Serdar Naga

Donk Fernando

Sinan Fegh Garry

Gomis

dizilişi ile çıkmamız olası gözüküyor.
Belki hoca bir ihtimal Belhanda yerine Selçuk'u oynatır, Fegh'in pozisyonunu değiştirmez ve Sinan'ı yine hamle oyuncusu olarak saklar...

Mariano ve Linnes'in sakatlığından dolayı oynayamayacağını hesaba katarsak

Muslera

Denayer Maicon Serdar Naga

Donk Fernando

Sinan Fegh Garry

Gomis

dizilişi ile çıkmamız olası gözüküyor.
Belki hoca bir ihtimal Belhanda yerine Selçuk'u oynatır, Fegh'in pozisyonunu değiştirmez ve Sinan'ı yine hamle oyuncusu olarak saklar...
belhanda cezalı . leşçuk kenesine kaldık .

Eger Linnes ve Mariano hazir olamiyorlarsa

Nando
Denayer Maicon Serdar Nagatomo
Fernando Donk
Sinan Feghouli Gary
Gomis

oynamamiz gerek.

Üst Alt