Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

biz sucuğa devam edeceğiz sıkıntı yok
deplasmanlara gitmeye
armanın olduğu her yerde olacağız

siz sallamaya devam edin
yel kayadan toz alır :)

Linnes sakatlandiktan sonra macta devam etttigine gore bu macta da oynar bence
Stoper Denayer Serdar olmali, seleznovu da Denayere vermeli
Belhanda yerine selcuk olabilir ama 10 numaraya yakin pozisyonda
Veya feg ortaya sinan sola
Ama sinanin kondusyon yeterli degil, 11 basladiginda etkili olamiyor ama sonradan girdiginde etkili oluyor
Alanya-osmanli sonucuna gore akhisar rotasyon yaparsa sasirmam, kupa akhisar icin onemli
Osmanli zaten dustu bence, akhisarin son mac da evinde osmanliyla, osmanlinin son haftaya kadar dususu kesinlesir bence
konya da 37’nin ustunu goremez diye dusunuyorum
Karabuku gectikten sonra goztepe ve fb var
Zaten bundan sonraki her macimiz final, hepsini kazanacagiz

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Gençlerbirliği maçında kazanırsak şampiyon olacağımızı düşünüyordum ancak korkuyordum. Ve kaybettik. Bu maçta için de diyorum ki kazanırsak şampiyonuz. Ama bu defa korkmuyorum. Topunuz gelin.

Kimse kusura bakmasın sen Akhisar’ı yenemiyorsan zaten şampiyon olma hadi kupayı geçtim bizim yedekler beş para etmez...
Yahu kalmış şurda 3 maç al 9 puanı cek fişi bizide kanser etme burda...

Gençlerbirliği ve Alanya maçları çok daha korkutucuydu.Nitekim birini kaybettik, diğerini de zorla aldık. Nedense Akhisar maçı çok kolay geçecek düşüncesindeyim. Yedeklerle çıktığımız kupa maçı insanları yanıltabilir.

DcD1bdBX0AArhM_.jpg

Takım maçlara tek tek bakıyor
Fatih hoca bunu aşılıyor,her maç final bi sonraki maçı düşündürmüyor oyunculara.
Başakşehir ve Fener kazanınca bizim panikleyip Beşiktaş'ı marizlemememiz gerekiyordu bazı arkadaşlara göre.
Ama biz her maça final olarak çıkıyoruz.
3 te 3 vs demeyin
Şuan tek maç var o da Akhisar!!, Malatya ve Göztepe maçı yok

Full konsantrasyon. bjk derbisine nasıl hazırlandıysa takım konsantrasyon bakımından en az okadar hazırlanmalıyız.

Şakası yok bu işin ve çok çok kritik maç. Hatta bjk maçından zor geçe bilir müsabaka karşı taraf kapanmaya oynarsa

Üst Alt