Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4a71a9ea232be8c7c43caed73ada512f-706.png
41808

Kesin olarak düşmeyeceğini düşündüğüm takımlar

Rize
Alanya
Göztepe

Bunlara ek olarak Paşa ve Antalya'nın da düşme şansı var , düşme baremi ne kadar artarsa Fb'nin düşme şansı o kadar yükselir inş 40 a dayanır barem.
Katılıyorum. Rize ve Alanya iyiler. Toparladılar düşmezler. Göztepe'yi takip etmiyorum bilemiyorum onları, Akhisar ve Erzurum gitti sayılır ama bu hafta Erzurum kazanırsa onlar bile rahatsız eder Feneri. Kasımpaşa bu hafta bize yenilir, Denizli kovulur gelen adamla toplarlar diye düşünüyorum.

Fenere bu rezil sezon ve yaşadıkları korku yeter de artar onlara düşmeseler bile. =)

Katılıyorum. Rize ve Alanya iyiler. Toparladılar düşmezler. Göztepe'yi takip etmiyorum bilemiyorum onları, Akhisar ve Erzurum gitti sayılır ama bu hafta Erzurum kazanırsa onlar bile rahatsız eder Feneri. Kasımpaşa bu hafta bize yenilir, Denizli kovulur gelen adamla toplarlar diye düşünüyorum.

Fenere bu rezil sezon ve yaşadıkları korku yeter de artar onlara düşmeseler bile. =)

Aynen öyle küme düşmekten kurtulduk diye sağda solda sevinecekler daha o bile güzel :cigara:

Göztepe içerde iyi oynuyor taraftarla 3 4 maç alır deplasmanda da 1 tane alsa iş tamam.

Akhisar bence de gitti ama Erzurum'un işi belli olmaz iyi top oynuyorlar şansları yok gol atamıyorlar 2 maç alsalar Fb'nin ensedeler ilk maç kadıköyde 2 2 bitti avantajda Erzurum'da her şey olabilir yani ama olur da şu 2 maçta 0 çekip bize de yenilirse düşüyor kesin olarak Erzurum.

3.Takıma bakarız o zaman da Fb için hala şans var:asd::asd:

O degil de bu federasyon hakikaten is bilmez.Bizim Konya macinda Huseyin'i cagirmayarak basini yakan Halis Ozkahya Akhisar macina verilmis ve bu sefer de VAR hakemi Huseyin Gocek.Huseyin intikam almak istese ne olacakti?Ki macta bir seyler donmus.Belki de almistir.

Anlamadim yenilseler daha kotu olum kalim maci olmayacak mi? Erzurum kenti ve takimi pes etmiyorlar, biraz puanlar alip rahatlasalar daha iyi olur

Erzurum bu hafta yenilirse

Puan durumu
Ankaragucu 24
Erzurum 18

Haftaya Ankaragucu-Erzurum maci var.Ankaragucu Pasa'yi 3ledi 10 kisi Akhisar'dan puan aldi.Bu maci da Ankara alirsa Erzurum bizim mac oncesi pert olur.Ama Erzurum 2 mactan 2-4-6 puandan birini alirsa bizim mac olum kalim maci olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt