Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 282 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Akçaya gelince kendisiyle yuzyuze görüşme fırsatım olmuştu Tavşanlının başindayken. Adam Ajax altyapısında eğitim almış. Türkiyede Tavşanlı gibi köyden bozma bir ilçe takimina oynattığı kaliteli futbol ortada az kalsın süper lige çıkacaktı. Kütahyali olduğum için süreci biliyorum. Öyle diğer anadolu hocalarına zihniyet olarak benzemez. Yerli sevici değildir. Kafa yapısı farklıdır ve tam bir sistem hocasidir. Ve ligi taniyip biliyor. Kusura bakmayinda Bilic basiretsizi veya Koeman domuzu gelecekse trilyon kere Mustafa hoca gelmeli.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

konyaya giderek hata yaptı aykutun kabız takımı hiç uymadı reşite.

Resit Akcay neye göre Bilic ve Ersun dan iyi bir secim oluyor. Neye göre degerlendiriyorsun gercekten cok merak ediyorum.

Bilic veya Ersun gelsin diyen biri degilim yanlis anlama. Ama su yazdigina kiciyla güler insanlar.

Şu durumda çok daha katkı vereceği kanaatindeyim Ersun ve bilicten.. Kariyerinin şu anına kadar yetersiz kadrolarla Harika işlere imza attı. Avrupa karnesi 28 Maçta 18 galibiyet 6 beraberlik 4 mağlubiyet. Ajax ta hocalık eğitimi almış, ayrıca ligimizi ve kültürümüzü çok iyi bilen bir hoca. Zamanında tavşanlı linyiti 2. Ligden süper ligin eşiğine kadar getirmiş birisi. Başarıya aç olduğunu düşünüyorum, bu fırsatı verirsek Harika işlere imza atabilir. Bilic ve Ersun a gelirsek. Bilic buraya gelirse, yine Beşiktaş'taki sıkıntıları yaşayacağını öngörüyorum. Ersun ise bitik durumda. Rıza bile Ersun dan sonra mourinho etkisi yarattı resmen. Bu görüşüme kıçıyla gülen elemanlar da biraz kafayı çalıştırırsa bu seçimin mantıklı olacağını görebilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Slaven çok fazla küçümseniyor yaw Ersun,Reşit,Bielsa gibilerinden 100 kat iyi bir seçenektir.Hem sistemli hemde iyi futbol oynatan birisi malzemede yetersiz değil her türlü bu takıma hava katar,Uzun yıllar bile kalabilir ama hala ilk tercih Terim olmalı,zaten Dursun muhtemelen Terim şansını sonuna kadar zorlayacak olmazsa yabancı getirecek

Mustafa Akçaya gelince kendisiyle yuzyuze görüşme fırsatım olmuştu Tavşanlının başindayken. Adam Ajax altyapısında eğitim almış. Türkiyede Tavşanlı gibi köyden bozma bir ilçe takimina oynattığı kaliteli futbol ortada az kalsın süper lige çıkacaktı. Kütahyali olduğum için süreci biliyorum. Öyle diğer anadolu hocalarına zihniyet olarak benzemez. Yerli sevici değildir. Kafa yapısı farklıdır ve tam bir sistem hocasidir. Ve ligi taniyip biliyor. Kusura bakmayinda Bilic basiretsizi veya Koeman domuzu gelecekse trilyon kere Mustafa hoca gelmeli.

Sen kutahyalimisin

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ek olarak tavşanlının doğru düzgün bir tesisi bile yok. Ormanda antreman yapıyolar ve kulüp binalari barınak gibi. Mustafa Akçay bu imkanlarla bir hikaye yazdı. Yanlış anlamayin marifet olsun diye veya Mustafa hoca güzellemesi yapmak için yazmıyorum bunları. Gönlüm Terimde. Ama bildiklerimi yazayım bilin diye yazdım bunları

Son düzenleme:
Slm

ed94f8276c4385b48a8fca16e3c20fcd.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt