Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Akçaya gelince kendisiyle yuzyuze görüşme fırsatım olmuştu Tavşanlının başindayken. Adam Ajax altyapısında eğitim almış. Türkiyede Tavşanlı gibi köyden bozma bir ilçe takimina oynattığı kaliteli futbol ortada az kalsın süper lige çıkacaktı. Kütahyali olduğum için süreci biliyorum. Öyle diğer anadolu hocalarına zihniyet olarak benzemez. Yerli sevici değildir. Kafa yapısı farklıdır ve tam bir sistem hocasidir. Ve ligi taniyip biliyor. Kusura bakmayinda Bilic basiretsizi veya Koeman domuzu gelecekse trilyon kere Mustafa hoca gelmeli.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Belli ligi tanidigi konyayi kume dusurecekti biraz daha kalsaydi, oynattigi sIkIci futboldan bahsetmiyorum bile,

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim gidince takımın iyi olacağını sananlar hoca giderse bir daha gelip kurtaracak bir Fatih Terim olmayacak yalnız.Azıcık vefa olsun 8 kere şampiyon 1 kere uefa kupası olan adamın bırak 2 mağlubiyeti bu sezon ilk 3 e giremesek bile kredisi olması gerek.Bu adam yaşayan en büyük efsane ve yine en iyi cevabı mayıs ayında verecek.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim gidince takımın iyi olacağını sananlar hoca giderse bir daha gelip kurtaracak bir Fatih Terim olmayacak yalnız.Azıcık vefa olsun 8 kere şampiyon 1 kere uefa kupası olan adamın bırak 2 mağlubiyeti bu sezon ilk 3 e giremesek bile kredisi olması gerek.Bu adam yaşayan en büyük efsane ve yine en iyi cevabı mayıs ayında verecek.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Senin gibi büyük cimbomluları görünce duygulanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt