Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Favre gelecek diyen A Spor Favreyle görüşülmedi bile demiş :asd22:,işte medya işte kalite NtvSpor,A Spor vs çok üst düzey platformlar.

Denizli gelmesin ya.Lig Tv'de yaptığı yorumlarla beni soğuttu kendinden.Vizyonlu hoca lazım bize.
En kötü ihtimal ben Cevat Güler'e de razıyım.Bu yaz röportajını okumuştum.Çok isabetli konuşmuştu.Futbolu iyi biliyor ve hala tilki.

800-1359976160jpg.jpg

A Spor Favre demedi ki hiçbir zaman. AMK gazetesi Favre dedi. A Spor'da dediyseler bile ben kaçırmış olabilirim.
Biri burada Favre haberi atmıştı A Spor kaynaklı yanlış hatırlamıyorsam,Denizli olmazsa Favre olacak gibisinden,Şimdi hiç görüşülmedi bile diyorlar transfer dönemindede çok sallamışlardı,örneğin Dzsudzsak gelecek demişlerdi Temmuzda falan büyük olasılıkla adamla görüşülmemiştir bile,haber uydurmada üstlerine yok bence.

Muslera'nın elleri bir kaleci olarak çok küçük.Sabri hak ettiği değeri alamıyor.Elimde olsa her maç umutu ile oynarım

MR. Mustafa Denizli

Umarım denizli gelmez hamzadan beter ırkçı evlatçı ve bunamış bir adam.Gelmesini istediğim hocalar sırasıyla;

1-Ersun Yanal
2-Juan De Ramos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt