Teknik Direktör Nöbeti - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YZHQ.jpg

Karanka ne zaman 292m pound harcamasina ragmen 0 kez sampiyon olmuş söylermisin kardeşim

Ayrica ne zaman Di Canio'yu istemişim :red:

Yahu adama başarısı yok diyorsun bırak şimdi harcamayı falan. Rakipleri ne harcamış hangi oyuncuları satmışlar ona da bakacaksın.

Karanka şu anda Rodgers'ın gittiği yolun başında takımı PL'e yükseltmeye çalışıyor. Onun başarısı yoksa bunun da olmayacak senin mantığa göre...

Aradaki tezattan bahsediyorum.

Di Canio'yu da resimlerle istediğin bir konuyu hatırlıyorum baya övüyordun.

Bulursam yazarım hatırlarsın :)

Kim takmış o lakabı almanya'da? Tika taka ile yakından uzaktan alakası yok. Çok hızlı konter futbolu oynayan takım yarati. Bayern tıka taka oynuyor az çok

Spiegel
Erfolgreicher Gladbach-Trainer : Favre im Härtetest - SPIEGEL ONLINE
Borussia Mönchengladbach ist Tabellenzweiter der Fußball-Bundesliga, zuletzt stand der Verein vor 16 Jahren annähernd so gut da. Im DFB-Pokal hat die Mannschaft das Halbfinale erreicht und darf vom Endspiel träumen. Das Team zelebriert ein geradezu atemberaubendes Kurzpassspiel. Mittlerweile kursieren bei YouTube zahlreiche Zusammenschnitte unter der Überschrift "Borussia Barcelona". Es ist dieselbe Mannschaft, die in der Vorsaison schon mit anderthalb Beinen in der zweiten Liga stand.

:asd22::hat:

https://www.youtube.com/watch?v=d-VJcaYOTy0

Spiegel
Erfolgreicher Gladbach-Trainer : Favre im Härtetest - SPIEGEL ONLINE
Borussia Mönchengladbach ist Tabellenzweiter der Fußball-Bundesliga, zuletzt stand der Verein vor 16 Jahren annähernd so gut da. Im DFB-Pokal hat die Mannschaft das Halbfinale erreicht und darf vom Endspiel träumen. Das Team zelebriert ein geradezu atemberaubendes Kurzpassspiel. Mittlerweile kursieren bei YouTube zahlreiche Zusammenschnitte unter der Überschrift "Borussia Barcelona". Es ist dieselbe Mannschaft, die in der Vorsaison schon mit anderthalb Beinen in der zweiten Liga stand.

O man :) YouTube da birisi video başlığında yazmış sadece arif. Gladbach güzel top oynuyor ama ne tika takası yahu.

O man :) YouTube da birisi video başlığında yazmış sadece arif. Gladbach güzel top oynuyor ama ne tika takası yahu.

Fatih Adam kendisi bile o terimi agzina almis sen neyin pesindesin
Artistlik Yapma. Gazetecilik ve Spor Camia Takibi bizim isimiz.:D

Favres "Borussia Barcelona" - FussballNews.de
"Wir sind ehrgeizig. Wenn es möglich ist, etwas zu erreichen, dann wollen wir bereit sein. Aber wir müssen vernünftig bleiben", mahnte der Schweizer Coach einmal mehr, freute sich jedoch auch, dass sein Team in den Medien unter "Borussia Barcelona" firmiert: "Damit kann ich leben. Es ist zu Recht so gewesen.

------------------------------------------------

Trainer-Interview: Favre: Borussia Barcelona gibt es nicht mehr | Mönchengladbach*| EXPRESS
Nach den letzten beiden Spielzeiten wird die Erwartungshaltung aber nicht geringer werden. Was ist realistisch?

FAVRE: Noch einmal: Als ich Anfang 2011 kam, stand die Borussia am Abgrund. Dann hatten wir diese Super-Saison – und verloren danach drei absolute Leistungsträger. „Borussia-Barcelona“ wird es vorerst nicht mehr geben. Aber ich denke, das schätzen hier alle richtig ein, auch die Fans. Als Trainer will man natürlich immer einen Schritt nach vorne machen, aber gewisse Bedingungen muss man akzeptieren.

Son düzenleme:
Yahu adama başarısı yok diyorsun bırak şimdi harcamayı falan. Rakipleri ne harcamış hangi oyuncuları satmışlar ona da bakacaksın.

Karanka şu anda Rodgers'ın gittiği yolun başında takımı PL'e yükseltmeye çalışıyor. Onun başarısı yoksa bunun da olmayacak senin mantığa göre...

Aradaki tezattan bahsediyorum.

Di Canio'yu da resimlerle istediğin bir konuyu hatırlıyorum baya övüyordun.

Bulursam yazarım hatırlarsın :)

la resim paylaştiysam şakasindan paylaşmiştim adam profesyonel futbolun en buyuk faşistlerden birisi zira

karanka zorlu 24 takimi olan championship´de mucadele veriyor oyle Rodgers gibi her sezon deli gibi para harcama hakki bile yok

3 sezon Mourinho'nun assistaniydi adam herşeyi görmüş geçirmiş

Rodgers 292m pound harcamasina ragmen başarisiz oldu, Karanka o paranin 1/8i bile harcamadi

Paranin çogu ÇÖPE gittigini de unutmamak lazim.

Karanka şu anda Rodgers'ın gittiği yolun başında takımı PL'e yükseltmeye çalışıyor. Onun başarısı yoksa bunun da olmayacak senin mantığa göre..

Yine ayni seyi söylüyorum: Rodgers kadar para harcama hakki yok, adamin oldugu yer Brendan Rodgers'in oldugu yerden çok, çok farkli.

Rodgers o parayla EN AZINDAN Top 4 takimi kurabilirdi beceremedi. 1 Suarez'in efsane oldugu sezon var o sezondan sonra en iyi oyuncularini satip bir sürü mal oyuncular aldilar Markovic, Lollana gibi Ingiliz sampiyon adayi olmak isteyen takim için yetersiz transferler.

Son düzenleme:
la resim paylaştiysam şakasindan paylaşmiştim adam profesyonel futbolun en buyuk faşistlerden birisi zira

karanka zorlu 24 takimi olan championship´de mucadele veriyor oyle Rodgers gibi her sezon deli gibi para harcama hakki bile yok

3 sezon Mourinho'nun assistani adam herşeyi görmüş geçirmiş

Rodgers 292m pound harcamasina ragmen başarisiz oldu, Karanka o paranin 1/8i bile harcamadi

Yine ayni seyi söylüyorum: Rodgers kadar para harcama hakki yok, adamin oldugu yer Brendan Rodgers'in oldugu yerden çok, çok farkli.

Rodgers o parayla EN AZINDAN Top 4 takimi kurabilirdi beceremedi. 1 Suarez'in efsane oldugu sezon var o sezondan sonra en iyi oyuncularini satip bir sürü mal oyuncular aldilar Markovic, Lollana gibi Ingiliz sampiyon adayi olmak isteyen takim için yetersiz transferler.

Kardeş sen Rodgers Liverpool'a gökten mi indi sanıyorsun?

Adam Galler'i, koca ülkeyi premier ligle tanıştırdı Swansea'yle...

Hani övdüğün Karanka var ya onu övme demiyoruz yine öv.

Fakat bir taraftan onu överken misliyle o işi yapmış bir hocayı gömmeye çalışman komik oluyor ondan bahsediyorum.

Transferdi şuydu benim de eleştireceğim birçok yanı var Rodgers'ın fakat kalkıp da yerin dibine batırmıyoruz yani.

Sen 2 tane eksisi varsa 10 tane artısını da götürüyorsun. Böyle bakarsan hoca kalmaz piyasada.

Di Canio mevzusunda da 180 derece dönmeni yakıştıramadım. Biz de Prandelli'yi savunduk ama dönmedik :D

Bir kere de en dogru olan olsun lan bir kere cok mu sey istiyoruz anlamiyorum ki. Mutlu mu olunacak denizli denen 80lerin kafasini yasayan adam gelince. Sampiyonluk mu hersey. Hadi geldi sampiyon oldu sonra sonra ne olacak takim bastan mi yaratilacak. Bu seneyi kaybetmezsen gelecek seneyi kaybedeceksin ya. Git yapilanmaya cok mu zor. Barcelonayi bayern'i izleyincr kim ic gecirmiyor. Lan en basiti besiktasi izleyince adamlara bak bla bla demiyor musunuz sosyal medyada herkesin dilinde degil mi. Niye ayni israr niye hamza style hocalarin pesinden gidilmeye calisiliyor.
Niye bu mallik. Denizli gelincr sampiyonluk garantisi ile mi geliyor. Geldi 3.oldun ne olacak tuh ya olmadi olsun mu diyecegiz.
Para yok deniliyor neyi yok arkadas. Takimin gideri 60 milyon euro lan 300 milyon euro senin borcun. Kiyasla iste giden paraya bak. Azaltma sansin elinde bu ucreti. Gozden cikarmissin zaten otur sistemimim bu olacak isteyen kalir istemeyen satilir de.
Care belliyken surekli yanlis ilac kullanmaktan sıkıldım artik.

Hani senin icin sportif basari onemli degildi insaatlar gayrimenkullar onemliydi o zaman sistem takimi ol yalanlari birak. 4 sene ust uste sistem futbolu oynayarak basari olduk, uefa kupasini sistem futbolu oynayarak aldik. 15 senedir rastgele duzeniyle gidiyoruz basarimiz ne. Borc zaten bu surecte artip bu kadar olmadi mi.

Son düzenleme:
Fatih Adam kendisi bile o terimi agzina almis sen neyin pesindesin
Artistlik Yapma. Gazetecilik ve Spor Camia Takibi bizim isimiz.:D

Favres "Borussia Barcelona" - FussballNews.de
"Wir sind ehrgeizig. Wenn es möglich ist, etwas zu erreichen, dann wollen wir bereit sein. Aber wir müssen vernünftig bleiben", mahnte der Schweizer Coach einmal mehr, freute sich jedoch auch, dass sein Team in den Medien unter "Borussia Barcelona" firmiert: "Damit kann ich leben. Es ist zu Recht so gewesen.

------------------------------------------------

Trainer-Interview: Favre: Borussia Barcelona gibt es nicht mehr | Mönchengladbach*| EXPRESS
Nach den letzten beiden Spielzeiten wird die Erwartungshaltung aber nicht geringer werden. Was ist realistisch?

FAVRE: Noch einmal: Als ich Anfang 2011 kam, stand die Borussia am Abgrund. Dann hatten wir diese Super-Saison – und verloren danach drei absolute Leistungsträger. „Borussia-Barcelona“ wird es vorerst nicht mehr geben. Aber ich denke, das schätzen hier alle richtig ein, auch die Fans. Als Trainer will man natürlich immer einen Schritt nach vorne machen, aber gewisse Bedingungen muss man akzeptieren.

Artistlik ile alakası yok sadece o fikre şiddetle karşı çıkıyorum . Barcelona gladbach demesi veya denilmesi abartılı ve yanlış tanıtım bence. Bizim real hazırlık maçında tika taka 3-4 pass yaptık iyi o zaman Hamza Hamzaogulu da tika taka yaptırımı diyelim şimdi.
Gladbach in oyunu tika taka ile hiç bir alakası yokdu ve yok. Maç içinde 2-3 dört hızlı kere pas yapmak ile tika taka takımı olunmuyor ama bu benim fikrim. Barça gibi 90 dk yap o zaman tika taka oynuyorlar diyelim. Bide dediğin gibi daha hızlı versionu yapsınlar hele birde.
Tika taka yı bukadar ucuz harcanmamali.

Son düzenleme:
Artistlik ile alakası yok sadece o fikre şiddetle karşı çıkıyorum . Barcelona gladbach demesi veya denilmesi abartılı ve yanlış tanıtım bence. Bizim real hazırlık maçında tika taka 3-4 pass yaptık iyi o zaman Hamza Hamzaogulu da tika taka yaptırımı diyelim şimdi.
Gladbach in oyunu tika taka ile hiç bir alakası yokdu ve yok. Maç içinde 2-3 dört hızlı kere pas yapmak ile tika taka takımı olunmuyor ama bu benim fikrim. Barça gibi 90 dk yap o zaman tika taka oynuyorlar diyelim. Bide dediğin gibi daha hızlı versionu yapsınlar hele birde.
Tika taka yı bukadar ucuz harcanmamali.

Bana göre daha cok Arsenal "One Touch Futbolu" mesela

Gladbachin oyunu nekadar Tiki-Taka veya degil konu degildi benim icin.
Camia ve Internet de o terim kullanildigi icin bende yazdim. (ohne Wertung)

Son düzenleme:
Bizdeki oyuncularla tiki takanın tikisi bile oynanmaz.

Selcuk, Jose, Sneijder, Emre ve Podolski Oynar
O Top Kontrol ve Pas yetenegi var.

Bir tek o tiki taka daki Kosma Yollari ve topsuz oyun nekadar iyi yapilir soru isareti.

______________Muslera
GroßX ______Chedjou Denayer___ Carole
________________Selcuk
Sinan/Yasin ___Jose___Sneijder__Emre
______________Podolski

Sinan haric (Soru isareti) bu kadro gayet güzel tiki taka/pas oyunu oynayabilir kanimca.
Elbet kimse burda Barcelona gibi oynamasini beklemiyor :D

Ne güzel bi Kadro

Sabri, Burak, Umut, Olcan, Bilal ve Jem KUMDA OYNASINLAR

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt