Telefon Önerileri - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Vay arkadaş xiaominin garezi bana mı aynı telefondan hiç memnun değilim ozellik arayan bir kullanıcı da değilim saçma sapan donuyor bazen sinir bozucu.. 64 luk benimki ondan mı acaba
onla alakalı değildir. sıfırlayıp tekrar kullanmanı tavsiye ederim. çok xiaomi kullanan var etrafımda hepsi çok memnun. diğer ürünleri de çok iyi xiaomi nin. ampul, mi box, su pompası, lastip pompası gibi ürünleri de gayet iyi.

Vay arkadaş xiaominin garezi bana mı aynı telefondan hiç memnun değilim ozellik arayan bir kullanıcı da değilim saçma sapan donuyor bazen sinir bozucu.. 64 luk benimki ondan mı acaba
yok sana değil note 9 pro istemsizce donma kasma kitlenmeler oluyor ama bu kişiye göre değişiyor.
Birisi titiz kullanıcı benim gibi yarım saniyelik kasmayı hissedebiliyor alışık olmadığı için telefondan soğuyor
diğer insan bunu farketmiyor bile süper telefon diyip kullanıyor xiamoi nin yazılım kısmınıda büyük sıkıntıları var
bu bariz yoksa reset at yeniden kur filan değişmiyor sıfırlıyorsun iki güne yine aynıya dönüyor.
Ben iostan geçtiğim için acaip yadırgadım iphone u bir yıl hiç açıp kapatmadan kullanan bir insan xiaomi ye geçince
şaşırıyor şu anda huawei p30 kullanıyorum kusursuz donma kasma kitlenme birkere bile başıma gelmedi.
Huawei yazılım konusunda xiamoi den çok ilerde

Realme 7 iyi hoş da gorilla glass 3 kullanılmış. Kasa full plastik. 5000ma batarya olmasına rağmen kullandıkları lcd den dolayı performansı 5 binlik teller gibi değilmiş. Bu 3 detay kafamı bulandırdı.

Redme Note9s e kaydım

GSCimbom Mobile App

yok sana değil note 9 pro istemsizce donma kasma kitlenmeler oluyor ama bu kişiye göre değişiyor.
Birisi titiz kullanıcı benim gibi yarım saniyelik kasmayı hissedebiliyor alışık olmadığı için telefondan soğuyor
diğer insan bunu farketmiyor bile süper telefon diyip kullanıyor xiamoi nin yazılım kısmınıda büyük sıkıntıları var
bu bariz yoksa reset at yeniden kur filan değişmiyor sıfırlıyorsun iki güne yine aynıya dönüyor.
Ben iostan geçtiğim için acaip yadırgadım iphone u bir yıl hiç açıp kapatmadan kullanan bir insan xiaomi ye geçince
şaşırıyor şu anda huawei p30 kullanıyorum kusursuz donma kasma kitlenme birkere bile başıma gelmedi.
Huawei yazılım konusunda xiamoi den çok ilerde

Usta ben öyle saniyelik donmayi umursamam.. telefon çalıyor açamıyorum bile sanki dokunmatik kitleniyor ama çok sık olmuyor

Bi çılgınlık yaptım ve OnePlus 8 Pro aldım.

oneplus-8-pro-128-gb-z.jpg

Üst Alt