Telefon Önerileri - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Telefon Önerileri

Android telefonlar çok karışık geliyor bana ve olur olmaz yerlerde cins cins sorunlar çıkarıyorlar.

iPhone’dan şaşmam diyorum ama sonra Türkiye’de yaşadığım gerçeği aklıma geliyor döviz kuru ve vergiler derken Allah korusun telefonum bozulursa üzüle üzüle bir xiaomi alacağım galiba.

Android telefonlar çok karışık geliyor bana ve olur olmaz yerlerde cins cins sorunlar çıkarıyorlar.

iPhone’dan şaşmam diyorum ama sonra Türkiye’de yaşadığım gerçeği aklıma geliyor döviz kuru ve vergiler derken Allah korusun telefonum bozulursa üzüle üzüle bir xiaomi alacağım galiba.

3 sene oldu 6s kullanıyorum herifler taş gibi telefon yapmış tek sıkıntısı şarj meselesi

3 sene oldu 6s kullanıyorum herifler taş gibi telefon yapmış tek sıkıntısı şarj meselesi

Bende de 6s Plus var o kadar memnunum ki anlatamam.

iPhone'dan sonra elime Android bir telefon alınca resmen içim sıkılıyor. Marka fark etmeksizin karman çorman bir arayüz, her taraftan bir şeyler fırlıyor. Az zorlarsan com.bilmemne durduruldu hataları başlıyor. Teknoloji dediğin halbuki hayatı zorlaştırmak için değil kolaylaştırmak için var.

Yav bunlar bu telefonları niye bu kadar büyük yapıyorlar. Bütün Xiaomiler en az 6,5 inch.

Yeni çıkacak Mi 11 6,81 inch olacakmış manyak mı bunlar.

Aynı özelliklerde atıyorum 6,1-6,2 inchlik telefon yapsalar hemen alacağım.

sent via GSC
Acaba neden ? Oyun için olabilir mi sence? Zaten o kadar performanslı telefon alıyorsan gidip sadece wp kullacak değilsin zaten sırf onun için bu telefonu alıyorsan "kovalak" olursun.

iPhone 6’m vardı 4 senedir. İyiden iyiye sıkmaya başlamıştı. Dün 6s Plus aldım. Şükür olsun dedim valla. Arasında dağlar kadar fark var.

Tavsiye ederim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bi çılgınlık yaptım ve OnePlus 8 Pro aldım.

oneplus-8-pro-128-gb-z.jpg

Yuh lan kaç para verdin

Üst Alt