TEOG İçin Flaş Hamle! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TEOG İçin Flaş Hamle!

Ve sen gercekten yanlislari gideren Hükümetin dogrulari yapacagina inaniyorsun öyle mi?
Sen gercekten bu ülkenin gerceklerinden cok uzaksin.

Hukumete fazla itimatim yok ama tayyip dogrulari yapabilir , yanlislarinin da uygulanmamasi ile ideal dogruya ulasabiliriz

devlet kademesinde cok kraldan cok kralci var , onlardan herkes gibi ben de rahatsizim elbette

Hukumete fazla itimatim yok ama tayyip dogrulari yapabilir , yanlislarinin da uygulanmamasi ile ideal dogruya ulasabiliriz

devlet kademesinde cok kraldan cok kralci var , onlardan herkes gibi ben de rahatsizim elbette
Zaten bu yanlislarin cogunun sebebi Tayyip, bu sistemler herzaman onun emri ile degisiyor.
Yahu bir insan bu kadar mi yasadigi ülkenin gerceklerinden uzak olabilir.

Ben tek adamliga karsi biri degilim ki , yeter ki o tek adam dogrulari cok olan biri olsun

mesela aziz ya da dursun da tek adamlik ile klupleri yonetiyor, keza demiroren , fiko , eskiden de bir cok isim sayilir

bizde tum tek adamlara karsi bir antipati var . Kisileri bosverin, islerin icerikleri dogru oldugunda ovup kotuyse de elestirmek daha adil olur

yabanci kisiti yarismacilik acisindan zarar verecegi ongorulen bir sistem , bunu elestirin ama teog zaten hatali sekilde konan bir sey , bunun da kaldirilmasina laf etmeyin bari

tabi ki kaldirilacak , universite sinavlari icinde kaldirin derse kaldirsinlar ,o da dogru bir hamle olur

Soruya bak ya :D :D tabiki torpille

Referansınız/torpiliniz nedir veya sen kimin oğlusun kızısın tanıdığısın diye soran mülakattakilere biri şunu hediye etse güzel olurdu;

284175502_tn30_0.jpg

Ben tek adamliga karsi biri degilim ki , yeter ki o tek adam dogrulari cok olan biri olsun

mesela aziz ya da dursun da tek adamlik ile klupleri yonetiyor, keza demiroren , fiko , eskiden de bir cok isim sayilir

bizde tum tek adamlara karsi bir antipati var . Kisileri bosverin, islerin icerikleri dogru oldugunda ovup kotuyse de elestirmek daha adil olur

yabanci kisiti yarismacilik acisindan zarar verecegi ongorulen bir sistem , bunu elestirin ama teog zaten hatali sekilde konan bir sey , bunun da kaldirilmasina laf etmeyin bari

tabi ki kaldirilacak , universite sinavlari icinde kaldirin derse kaldirsinlar ,o da dogru bir hamle olur
Sinan, senin akli dengen yerinde mi, bak hakaret olarak degil ciddi olarak soruyorum?
Tek adamlik demek diktatörlük demek, herseyin dogrusunu ben bilirim demek.
Bir insan herseyin dogrusunu bilemez, bir insanin dogru kabul ettigi baska birisi icin yanlis olabilir.
Bunun disindaki tek adamligin zararlarina girmiyorum bile.
Artik rica ediyorum su sacmalama dozunu biraz ayarla.

İnsanların hayatıyla futbol topuyla oynar gibi oynanması da en az merkezi sınav sisteminin kaldırılması kadar kötü. Sınav sisteminin bu kadar çok değişmesi, ülkemizin eğitime dolayısıyla insanımıza verdiği değerin göstergesi. Acınacak haldeyiz.

Siyasi fikirlerini bu konuda bile bir yana bırakamayanlar ise acınacak hali bile kalmamış.

Sinan, senin akli dengen yerinde mi, bak hakaret olarak degil ciddi olarak soruyorum?
Tek adamlik demek diktatörlük demek, herseyin dogrusunu ben bilirim demek.
Bir insan herseyin dogrusunu bilemez, bir insanin dogru kabul ettigi baska birisi icin yanlis olabilir.
Bunun disindaki tek adamligin zararlarina girmiyorum bile.
Artik rica ediyorum su sacmalama dozunu biraz ayarla.

Dediği kendi görüşüdür ki haksız da değil.Haluk Levent'in Kral Çıplak şarkısında şu sözler vardı,burda patron köyde ağa,evde koca okulda hoca,dayı baba abi ana kral vardır tarafta...Tek sorun Cumhurbaşkanı veya siyasal iktidar değil yani toplumun her yerinde var bu.

Sarper tek adamligin hic bir dogru yani olamaz.
Tek adamlik dikte etmektir, sen sana hayatinin dikte edilmesini istermisin?

Bu sadece iktidarda değil işte her yerde var Sinan'ın tek adamcı olmasının yanında bunu da söylüyor bence haklı da.Kendisinin düşüncesi beni ilgilendirmez yoksa.Tek adamlık bir problemse bu toplumun her alanında var zihniyet değişmeli.

Elmalarla armutlari ayiralim . Ben bugun teog un varligi yanlis ise gecmiste yapilmis ne yapalim kalsin demem

getirilmesi hatadir kaldirilmasi dogrudur

o zaman bir oyuncu transferinde hata yaptik diye hic gondermeye calismayalim mesela . Teog pismanliktir , bu sistemi tartismalar ayyuka cikinca inceledim gercekten ogrencilere yapilan bir hainlik

bu sorunlarin kaynagi sekiz senelik egitimi imam
hatiplere yol verebilmek icin 4+ li sisteme gecirmis olmalari

fakat o yanlisin teog yanlisligiyla devam etmesi yerine kalkmasi hayirli olmustur

yabanci konusunda ise farkli dusunuyorum , ama belki benim dusuncem dogru degildir . Ben tamamen serbestlikten yanayim ama dogrulugunu test edip hukum veremem

Yanlışa sebep olan yanlışları kaldırmak yerine buzdağının görünen kısmını kaldırmayı savunuyorsun şu an.

İmamhatipler kapatılıp veya oldukça azaltılıp
4+4+4 'lü eğitim sistemi toptan kaldırılıp tekrar 8 yıl+1 dil hazırlık+3 yıl şeklinde planlansa
Genel tek bir sınav veya okullara ayrı ayrı sınavlar yaptırılması bu kadar tartışılmazdı zaten.

Yine de benim fikrim yarış atı olmasından korkup bir öğrenciyi bir sene de teorik olarak 20 ayrı sınava hazırlanmak durumunda bırakmak da saçma değil mi? Bu işte ne kadar torpil dönebileceğini tahmin etmen lazım. Ama bundan rahatsız olduğunu düşünmüyorum. Kıblesi para olan biri gibi yazıyorsun zaten.

Bu sadece iktidarda değil işte her yerde var Sinan'ın tek adamcı olmasının yanında bunu da söylüyor bence haklı da.Kendisinin düşüncesi beni ilgilendirmez yoksa.Tek adamlık bir problemse bu toplumun her alanında var zihniyet değişmeli.
Mevzu zihniyet değil ki, bu ayrı konu ve evet değişmesi gerekiyor. Mevzu tek adamlığın doğru olduğunu iddia etmek ve bunu doğruları çok olan diyerek meşrulaştırmak. Tek adamın dediği herkes için doğru diye bir kaide olamaz, onun adı dikte etmektir.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mevzu zihniyet değil ki, bu ayrı konu ve evet değişmesi gerekiyor. Mevzu tek adamlığın doğru olduğunu iddia etmek ve bunu doğruları çok olan diyerek meşrulaştırmak. Tek adamın dediği herkes için doğru diye bir kaide olamaz, onun adı dikte etmektir.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onun görüşüdür.Ona öyle düşünme demek de bir nevi dikte ettirmek.Hakim zihniyet olmadığı sürece otokrat,totaliter rejimden yana olabilir bir insan birey olarak.Olması gereken tabi bu,günümüzdeki gerçeklik bundan uzak.

Ben zaten ilk önce ortaya kendi fikrimi koydum.
Bundan ayri savunulan yönetim seklinin etkilerini genel olarak degerlendirmek lazim.
Yanlsilar dogrulardan cok mu, insanlar mutlu mu ve buna benzer kriterler.

Ülkedeki her insanı memnun edemezsin zaten,çoğunluğun mutluluğu önemli burada.Çoğunluktan kasıt o ayrı bir tartışma konusu,%50,0001 de çoğunluk %80 de.

Üst Alt