Terim 'Erken' İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Terim 'Erken' İstiyor

Terim 'erken' istiyor
Galatasaray teknik direktörü, golün erken bulunmasının Beşiktaş’ta dağılma yaratabileceğine dikkat çekti.

1572171770564.png

NEVZAT DİNDAR

Kazanmak zorunda olduklarını söyleyen Fatih Terim, öğrencilerine, “Puan kaybı kredimizi erken doldurduk. Rakibin eksikleri, bulunduğu yer kimseyi yanıltmasın. Mücadele etmeden galip gelemeyiz” diye konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş derbisi için öğrencilerini karşısına aldı, kazanmaktan başka çareleri bulunmadığını söyledi.
Sarı-kırmızılıların teknik patronu sözlerine şöyle devam etti:
“Puan kaybı kredimizi erken doldurduk. Bu bir derbi maç... Rakibin eksikleri, bulunduğu yer kimseyi yanıltmasın. Bu maçı final olarak görüyorlar. Bu nedenle mücadele etmeden galip gelemeyiz.”
Futbolcularına güvendiğinin altını çizen deneyimli hocanın, “Biz kötü bir takım değiliz. Aksine hepsi özel oyuncularda kurulu iyi bir takımız” dediği öğrenildi.Sarı-kırmızılı teknik adamın, erken golün önemine de dikkat çekerek bu durumda rakiplerinde dağılma olabileceği öngörüsünde bulunduğu ifade edildi.

61. derbisi
Fatih Terim, Galatasaray’ın Beşiktaş ve Fenerbahçe ile oynadığı 60 karşılaşmanın 22’sini galibiyetle kapatırken, 23 beraberlik ve 15 mağlubiyet yaşadı. Sarı-kırmızılı takım, Terim yönetiminde Beşiktaş ile yaptığı maçların 12’sini kazanırken, 12’sinde berabere kaldı, 6’sında yenildi.

Babel’e uyarı
Galatasaray’da forma giyen, Beşiktaşlı eski futbolcu Babel dikkatli olması konusunda uyarıldı. Tribünlerden tepki görmesi durumunda sakin kalması istenen yıldız oyuncudan sadece kendisini oyununa vermesi istendi. Babel ve futbolculara ayrıca gereksiz kart görülmemesi uyarısı da yapıldı.

ağlıycam ya şu günleri hatırlatmayın
sabri sağdan bindiriyor telles ters koşu topla içe yardırıyor, Defansta hakan balta oynuyor. Yahu şu iki takımı karşılaştırsak herkes yeni takımı ister. Ters koşular ya her şeyin anahtarı şunlar aslında. Sneijderin koşulara bak 20 saniyede tüm orta sahayı gezmiş herif şimdikiler kendilerine 20m2 alan belirlemiş orada top oynuyorlar.

O zaman baskılı ve cesur bir futbolla başlayalım, sonrasına bakarız. İlk dakikalarda baskı yemeyelim, yesek bile hızlı atakları değerlendirelim artık. Bitirici olmamız lazım. Takım derbi deplasman maçlarını gerektiğinden çok büyütüyor bence. Rakiplere fazla saygı duyuyoruz. Evet atmosfer zorlayıcı olabiliyor, ama aşmamız lazım bunu.

Hocam hepimizin iki kulağı var anlattıkların da bu kulakların birinden girip diğerinden çıkıyor yemiyoruz artık yani bilesin.

Ulan ne güzel günlerdi ya. Forvette umut var defansta hakan balta sağbek sabri anasını satayım ve derbide 2-0 yeniyorsun şimdiki dertlere bak falcao oynamayacak nasıl oynamaz.
Akşam 1-0 olsa gol yemeyelim diye babeli forvete koyup aptalca işler yaparız.

Ben şu ismi olmasa da o hırsı istiyorum işte isimmiş, yıldızmış yok abicim koyarım öyle işe çıkıp yırtınacak takım istiyorum.
Taraftarı ayrı doymuş oyuncusu ayrı. Kendi sonumuzu getiriyoruz sürekli zirveye çıkıyoruz sonra sert düşüş tüm camia ortak şekilde sonra aklımız başımıza geliyor yine çıkıyoruz 2 sene geçiyor yine düşüş yer yüzünde bizden başka şu istatistiğe ulaşan yoktur.

Ulan ne güzel günlerdi ya. Forvette umut var defansta hakan balta sağbek sabri anasını satayım ve derbide 2-0 yeniyorsun şimdiki dertlere bak falcao oynamayacak nasıl oynamaz.
Akşam 1-0 olsa gol yemeyelim diye babeli forvete koyup aptalca işler yaparız.

Ben şu ismi olmasa da o hırsı istiyorum işte isimmiş, yıldızmış yok abicim koyarım öyle işe çıkıp yırtınacak takım istiyorum.
Taraftarı ayrı doymuş oyuncusu ayrı. Kendi sonumuzu getiriyoruz sürekli zirveye çıkıyoruz sonra sert düşüş tüm camia ortak şekilde sonra aklımız başımıza geliyor yine çıkıyoruz 2 sene geçiyor yine düşüş yer yüzünde bizden başka şu istatistiğe ulaşan yoktur.

Bu düşüşlerin hepsinde Terim'in katkısının olması tesadüf mü? Hocalar Terim'in bıraktığı enkaz kadroyu her seferinde adam ediyor, tam adam oldu takım dediğimiz anda Terim geliyor. Sonra başarılar geldiği zaman Terim'e yazılıyor, başarısız olacağını anladığı an kaçıyor. Bu sene bu adam boşuna Cengiz'e laf çarpmadı. Ünal Aysal gibi yol verecek başkan değil Cengiz.

Üst Alt